05.02 godz. 21:00, Chełmońskiego 43, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Barton, Krajewski, Matejko, Gutwiński, Bednarz, Culić, Kupiec, Myczewski
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Wędzonka, Bogacz, Płoskoński, Kuta, Bułka, Grobelny, Laskowski
17' Mateusz Barton
20' Rafał Myczewski
21' Tomasz Kupiec
24' Przemysław Matejko
25' Adam Gutwiński
27' Mateusz Barton
28' Tomasz Kupiec
29' Tomasz Kupiec
30' Sebastian Bednarz
34' Adam Gutwiński
35' Przemysław Matejko
40' Sebastian Bednarz
18' Piotr Wędzonka
29' Michał Grobelny
31' Michał Grobelny
Zawodnik meczu: Tomasz Kupiec (Dość ruchliwy pod bramką przeciwnika, swój występ zakończył z hat-trikiem.)

Mecz dwóch drużyn z końca tabeli Superligi, podopieczni Wojciecha Jastrzębskiego jeszcze w obecnej edycji nie zasmakowali smaku zwycięstwa, zerowy dorobek punktowy sprawił że Nokia zamyka tabele najwyższej klasy rozgrywkowej. AZS UP z dorobkiem trzech oczek znajdował się dwa oczka wyżej.

Spotkanie pierwotnie miało odbyć się we wcześniejszym terminie, lecz na prośbę ekipy AZS został przełożony i rozegrany na parkiecie hali AZS we Wrocławiu przy ul. Chełmońskiego.

Obie ekipy rozpoczęły zawodny od badania własnych sił, wraz z upływem czasu zarysowała się lekka przewaga studentów. Podopieczni Sebastiana Bednarza w pierwszej odsłonie stworzyli sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, niestety piłka po ich strzałach lądowała najcześciej w rękach golkipera Waksmańskiego bądź obok jednego lub drugiego słupka. Gdy wydawało się, że pierwsza część zakończy się bezbramowym remisem w 18 minucie Mateusz Barton faulował nieprzepisowo Piotra Wędzonkę, sędzia podyktował rzut wolny, faulujący został ukarany żółtą kartką, do piłki podszedł sam poszkodowany i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku umieścił piłkę w siatce. Taki obrót sprawy, spowodował, że studenki włączyli drugi bieg i w bardzo szybkim tempie doprowadzili do remisu, pięknym trafienim popisał się bramkarz AZS UP Rafał Myczewski, nominalny zawodnik który z konieczności zagrał między słupkami. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem ale bramkowym.

Druga część spotkania miała już jednostronne widowisko, drużyna dowodzona przez Bednarza zagrał dosyć mądrze grając całym zespołem na połowie rywala, Nokia była tylko tłem dla dobrze dysponowanych gospodarzy. Swój popis strzelecki dał Tomasz Kupiec kompletując hat-trika, dwa trafienia dołożył trener AZS Sebastian Bednarz. Identycznym dorobkiem bramkowym co Bednarz pochwalić się mógł Przemysław Matejko. Nokia w drugiej cześci odpowiedziała tylko dwoma trafieniami, honor uratował Michał Grobelny. Ostatecznie Nokia przegrała na parkiecie przy ulicy Chełmońskiego aż 11:3. Porażka sprawia, że sytuacja w tabeli robi się co raz bardzie nieprzyjemna, Jastrzębski i spółka musi w końcu zacząć wygrywać bowiem widmo spadku jest co raz to bardziej realne. Swoją kolejną szansę na zgarniecie trzech oczek Nokia będzie miało już niedługo, ich rywalem będzie FC Moose. AZS UP czeka bardzo ciężka przeprawa, ich przeciwnikiem będzie obecny lider Alpine Stars.