01.02 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 0 : 1 )
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Deneka, Witkowski, Strojec, Zdun, Pyzłowski, Galuś
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Horwat, Majchrowicz, Jajko, Miazgowski
15' Jakub Strojec
36' Adam Kubasiewicz (Rzut karny)
38' Adam Kubasiewicz
30' Łukasz Majchrowicz
31' Przemysław Stasiak
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Strzelił dwie ważne bramki, bardzo skutecznie walczył w defensywie, na wyróżnienie zasługuje również stojący między słupkami Piotr Turski.)

Śmiało można powiedzieć, że to może być mecz sezonu, obie ekipy są nie pokonany w obecnych rozgrywkach. Mecz w którym grają zawodnicy dużego formatu. Zwycięzca tego pojedynku na pewno ukończy sezon na podium.

3' Pierwsza okazja do zdobycia bramki po stronie Alpine, Kamil Pyzłowski wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Kęszyckim.
5' Rzut wolny dla 4W Team, dobrze rozegrany lecz Jajko nie znalazł sposobu na pokonanie Turskiego.
7' Strzał z dystansu Horwata, Turski wybija przed siebie futbolówkę.
10' Kubasiewicz wychodzi sam na sam, wziął na zamach Kęszyckiego, uderzył na bramkę i trafił w brzuch powracającego Horwata.
12' 4W Team rozgrywa piłkę na połowie Alpine Stars, podopieczni Turskiego skutecznie rozbijają ataki rywali.
15' (0:1) - Fenomenalne trafienie Jakuba Strojca, w samo okienko ! Piotrek Galuś dobrze rozegrał rzut wolny.
17' Obie ekipy dość rozsądnie rozgrywają piłkę, akcje są bardzo dobrze przemyślane.
18' Co za interwencja Turskiego, najpierw obronił strzał Jakuba Bednarka a po chwili dobitę Przemysłąwa Stasiaka.
19' Kubasiewicz strzela zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką. Następna akcja Alpine i Kęszycki wyciąga się jak struna wybijając piłkę po na rzut rożny po strzale Kubasiewicza.
20' Daleki wyrzut Kęszyckiego, Stasiak wychodzi sam na sam z Turski i lekko trąca piłkę, futbolówka przelatuje obok słupka.
22' Kontra 4W, Bednarek strzela z dystansu, Turski wyciąga się jak struna i wybija piłkę na rzut rożny.
24' Alpine Stars dominuje nad rywalem, widać gołym okiem że dobry wynik sprzyja dobrej grze.
25' Szybka wymiana podań w obozie 4W, ostatecznie Horwat próbował zagrać do Jajko i w ostatniej chwili podanie przerwał powracający Zdun.
27' Rzut wolny dla Alpine Stars, Kęszycki wybija piłkę nogami po strzale Piotra Galusia.
28' Kontra 4W, Stasiak na skrzydło do Jajko, ten wzdłuż lini do Bednarka, Jakub trafił w boczną siatkę.
30' - Niesportowe zachowanie Majchrowicza na ławce rezerwowych, ostre epitety padały pod adresem sędziego.
31' (1:1) - Zabójcza kontra 4W, Przemysław Stasiak strzela w długi róg.
32' Zmarnowana okazja Alpine Stars, Jacek Zdun trafia w słupek.
34' Strzał z dystansu Horwata, Turski wybija piłkę na rzut rożny.
35' Podanie na skrzydło do Majchrowicza, Łukasz strzela z pierwszej piłki, futbolówka minęła lewy słupek bramki.
36' (1:2) - Rzut karny dla Alpine Stars, spore kontrowersje zawodników 4W, piłkę ustawia Kubasiewicz i pewnym strzałem wyprowadza Starsów na prowadzenie.
37' Jajko strzela z dystansu, Turski wybija piłkę na rzut rożny.
38' (1:3) - Adam Kubasiewicz strzela z bocznego sektora, piłka wpada w długi róg. Alpina na wygraną na wyciągnięcie ręki.
39' Kontra Alpine, Galuś zagrywa do Deneki, w ostatniej chwili powracający Jajko wybił mu piłkę na rzut rożny.
40' Strojec strzela z półobrotu i trafia w słupek.

Mecz na szczycie Superligi nie zawiódł, były emocje, kontrowersje, i fantastyczne bramki. W następnym spotkaniu Alpine zagra z AZS UP Wrocław, 4W zagra z RTV Euro AGD.