31.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Siódmiak, Pawlak, Sepetowski, Ciesielski
Skład: Nowicki, Maj, Andruszko, Szyngiera, Marchewka, Żbik, Rybiński, Jaskólski
2' Paweł Synowiec
7' Paweł Synowiec
8' Maciej Sepetowski
11' Karol Siódmiak
15' Paweł Kłodnicki
16' Paweł Kłodnicki
20' Adrian Kublik
20' Paweł Synowiec (Rzut karny przedłużony)
31' Adrian Kublik
33' Paweł Synowiec
34' Paweł Synowiec
35' Robert Małecki
40' Paweł Kłodnicki
9' Kamil Żbik
19' Kamil Żbik
25' Rafał Rybiński
27' Kamil Żbik
28' Rafał Andruszko
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Motor napędowy Car-Zone Wrocław, chociaż zmarnował rzut karny w decydującym momencie, to później odrobił to z nawiązką.)

Wielki Hit nie tylko w nazwie Kantoru! Na przeciw siebie staną dwie doskonale znane nam marki. Obrońca tytułu ostatnich spotkań nie może zaliczyć do udanych. Po remisie z 4W Team oraz dotkliwej porażce z Alpine Stars, Car-Zone Wrocław nie może pozwolić sobie na potknięcie. Kantor ze swoimi gwiazdami w składzie, Rafałem Rybińskim, Kamilem Żbikiem oraz Mateuszem Jaskólskim będzie jednak mega wymagającym rywalem.

2' (0:1) - Szybkie wyjście na prowadzenie Car-Zone Wrocław!!! Czyżby Paweł Synowiec wrócił do formy z ubiegłego sezonu?
4' Kontra Kantoru HIT, Żbik podaje do Marchewki ale ten oddaje niecelny strzał na bramkę Ciesielskiego.
7' Sepetowski nie dał się obejść Żbikowi i wyprowadził kontrę Car-Zone.
7' - Synowiec nie zgadza się z decyzją arbitra i wędruje na ławkę kar.
8' Strzał Kamila Żbika zza pola karnego mija dalszy słupek bramki obrońców tytułu.
8' (0:2) - Grający jednego zawodnika mniej Car-Zone podwyższa prowadzenie po golu Macieja Sepetowskiego!!!
9' Okazja dla Kantoru HIT! Andruszko trafia w słupek!
9' (1:2) - Tym razem Kantor już celnie! Jaskólski do Kamila Żbika ten mija bramkarza i strzela kontaktowego gola!
11' - Karol Sódmiak wędruje na ławkę kar.
11' - druga żółta kartka dla Karola Siódmiaka! Tego zawdnika nie zobaczymy już dziś na boisku.
11' Rzut wolny dla Kantoru HIT, Ciesielski broni nogami!
15' (1:3) - Synowiec odpiera piłkę Jaskólskiemu i wychodzi z kontrą wraz z Kłodnickim ten drugi wykańcza akcję.
16' (1:4) - Tym razem Paweł Kłodnicki otrzymuje podanie od Arka Pawlaka i nie daje szans Nowickiemu.
17' Kłodnicki i Synowiec znów w akcji 2 na 1 z bramkarzem Kantoru... Nowicki przecina nogą podanie tego pierwszego.
18' Marchewka zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym. Synowiec marnuje rzut karny trafiając prosto w stojącego na środku bramki Nowickiego.
19' (2:4) - Niewykorzystana sytuacja się mści! Kontra Kantoru zakończona golem Kamila Żbika!!!
20' (2:5) - Szybka akcja Car-Zone Wrocław... pierwsze trafienie Kublika w tym meczu.
20' Synowiec jeden na jeden z Nowickim, Żbik dogania napastnika Car-Zone i fauluje go przy linii bocznej. Rzut karny przedłużony dla C-Z.
20' (2:6) - Synowiec z dalszej odległości radzi sobie lepiej niż w sześciu metrów i pokonuje bramkarza Kantoru.
23' Faul na Żbiku, sędzia stosuje przywilej ale Jaskólski nie trafia do pustej bramki zza pola karnego przenosząc piłkę nad poprzeczką.
25' Kolejna okazja zmarnowana przez Jaskólskiego. Tym razem napastnik Kantoro przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
25' (3:6) - Jaskólski podaje do Rybińskiego a ten strzałem pod poprzeczkę zmniejsza dystans do Car-Zone.
27' (4:6) - Kolejna asysta Jaskólskiego, który chociaż chciał podać do Marchewki lecz ten minął się z piłką, dograłał do Żbika a ten strzelił do pustej bramki. Ale robi się mecz!
27' - po stracie gola, kapitan Car-Zone Wrocław prosi o czas dla drużyny.
28' (5:6) - Jaskólskiemu zdecydowanie lepiej niż strzelanie wychodzi dziś asystowanie. Tym razem z jego podania skorzystał Rafał Andruszko i mamy kontaktowego gola chociaż Car-Zone prowadził już 6:2!!!
30' Tomasz Guziejewski odbiera piłkę Rybińskiemu na środku boiska, po kilku krokach decyduje się na strzał lecz trafia w słupek! Jego dobitka.... niecelna.
31' (5:7) - Pawlak do Synowca, ten wykłada piłkę Kublikowi, który nie ma problemów z pokonaniem Nowickiego.
32' Sepetowski dostaje podanie od Synowca lecz trafia prosto w bramkarza Kantoru.
33' Fantastyczne podanie Kublika górą, przez pół boiska! Sepetowski źle przyjął piłkę i nie mógł już minąć Nowickiego.
33' (5:8) - Car-Zone znów oddala się przeciwnikowi, Sepetowski do Synowca a ten wciska piłkę do bramki z najbliższej odległości.
34' (5:9) - Kantor traci chęć do gry! Synowiec podwyższa prowadzenie!!!
35' (5:10) - Synowiec pada w polu karnym, sędzia Adnrzej Malec stosuje przywilej i Małecki strzela do pustej bramki!
39' Ciesielski broni strzał Rybińskiego a później prosto w niego trafił Jaskólski.
40' Już nic nie odbierze drużynie Car-Zone zwycięstwa w tym meczu. Chyba, że dyskwalifikacja.
40' Nieudana kontra Kantoru HIT. Marchewka do Żbika a ten trafia w obrońcę.
40' (5:11) - Paweł Kłodnicki kompletuje hattricka po podaniu Synowca!

Pełen emocji mecz, chociaż wynik tego nie odzwierciedla. Kantor był już bliski wyrównania na 6:6 ale mądrze grający Car-Zone nie pozwolił na to i sukcesywnie powiększał przewagę. W czołówce robi się bardzo ciekawie. Do formy powraca Paweł Synowiec, który dziś rozegrał fantastyczne zawody.