25.01 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Laskowski
Skład: Nowicki, Maj, Drupka, Szyngiera, Żbik, Rybiński, Zakrzewski, Jaskólski
39' Grzegorz Bogacz
5' Kamil Żbik
10' Rafał Rybiński
17' Mateusz Jaskólski
18' Rafał Rybiński
19' Kamil Żbik
26' Mateusz Jaskólski
29' Kamil Żbik
39' Mateusz Jaskólski
Zawodnik meczu: Mateusz Jaskólski (Ciężko było wybrać zawodnika meczu, cały zespół zagrał dobre zawody, Mateusz jednak sprawiał rywalom najwięcej problemów. )

Zamykająca tabelę Nokia, zmierzy się z niepokonanym dotychczas Kantor HIT-em. Zespół Dariusza Szyngiery, gdy powróci do nich jeszcze Kamil Żbik będzie murowanym faworytem tego starcia i tylko można się pytać ile bramek wpuszczą przedstawiciele Noki. Drużyna Wojciecha Jastrzębskiego na chwilę obecną nie wygląda na zespół, który może pozostać w elicie na kolejny sezon.

2' Piotr Drupka minął dwóch obrońców, wpada w pole karne i strzelił na bramkę, stojący między słupkami Jastrzębski końcówką palców wybił piłkę na rzut rożny.
4' Sporo szczęścia mają zawodnicy Nokii, strzał Rafała Rybińskiego odbija się od zewnętrznej krawędzi słupka i wychodzi poza pole gry.
5'  (1:0) - Rzut wolny dla Kantor Hit, Rybiński strzela na bramkę, Jastrzębski nogami wybija piłkę prosto pod nogi Żbika, Kamil przymierzył i trafił do siatki rywala.
7' Darek Szyngiera wychodzi sam na sam, próba przelobowania stojącego między słupkami golkipera zakończyła się fiaskiem.
9'  (2:0) - Kantor Hit kontruje rywala, po podaniu Jaskólskiego do pustej bramki trafia Rafał Rybiński.
12' Strzał zza pola karnego, piłka trafia w poprzeczkę, niepocieszony jest Bogacz.
15' Nokia w opałach, w ciągu minuty zespół złapał aż 3 faule.
16' - Czas dla Kantoru Hit.
17'  (3:0) - Mateusz Jaskólski trafia do siatki rywala z najbliższej odległosci.
18'  (4:0) - Żbik zagrywa w tempo do Rybińskiego, Rafał nie marnuje okazji i podwyższa prowadzenie.
19'  (5:0) - Rybiński odwdzięcza się koledze z zespołu, Kamil Żbik notuje swoje drugie trafienie w tym spotkaniu.
23' Rzut wolny dla Kantoru Hit, Kamil Żbik strzela, Jastrzębski instyktownie wybija piłkę w pole.
26'  (6:0) - Daleki wyrzut Nowickiego, Jaskólski wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem w długi róg umieszcza piłkę w siatce.
27' Goławski próbuje zaskoczyć Nowickiego strzałem z dystansu, Robert odprowadził piłkę wzrokiem poza pole gry.
29'  (7:0) - Kantor Hit punktuje rywala, na listę strzelców wpisuje się Kamil Żbik.
33' Kontra Kantor Hit, Rybiński podaje na wolne pole do Zakrzewskiego, Łukasz wpada w pole karne mija bramkarza i...przewraca się. Piłka wychodzi za linie bramkową.
35' Krótka wymiana podań między Szyngierą a Jaskólskim, Mateusz oddaje strzał na bramkę.... piłka poszybowała Panu Bogu w okno.
36' Zmarnowana okazja Nokii, Michał Kuta mając przed sobą pustą bramkę trafia w słupek.
38' Przechwyt Żbika w środkowej strefie boiska, Kamil popędził na bramkę rywali minął Jastrzębskiego i zagrał do Szyngiery, w ostatniej chwili Darka uprzedził powracający Goławski.
39'  (7:1) - Honorowe trafienie Noki, po podaniu Grobelnego do siatki trafił Bogacz.
39'  (8:1) - Potężne uderzenie Jaskólskiego z dystansu, piłka wpada do siatki.

Kantor Hit zabawił się z rywalem, osiem bramek to najniższy wymiar kary. Zespół Dariusza Szyngiery potwierdził, że będzie bardzo mocny w tym sezonie. Nokia musi w końcu zacząć gromadzić punkty, zerowy dorobek punktowy chluby nie przynosi a punkty uciekają. W następnym meczu Jastrzębski i spółka zagrają z AZS UP Wrocław. Kantor Hit podejmie Car-zone Wrocław.