Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Gołdyń, Zaborowski, Ślepecki, Chołuj, Goclon
Skład: Zaborek, Wydrzycki, Kluska, Widera, Zborowski
30' Rafał Rorat
31' Rafał Lis
33' Mateusz Chołuj
39' Rafał Rorat
13' Seweryn Ślepecki (Gol samobójczy)
17' Adam Widera
19' Bartosz Zaborek
38' Artur Wydrzycki
40' Rafał Kluska
Zawodnik meczu: Rafał Lis (Bardzo waleczny na boisku, pokazał lwi pazur. Na wyróżnienie zasługuje również Rafał Rorat.)

Jedni i drudzy w obecnych rozgrywkach radzą sobie w miarę dobrze, środek tabeli i spokojna gra pozwala na komfortową i przyjemną grę. W dzisiejszym spotkaniu FC Moose wystąpi bez kilku podstawowych zawodników, między słupkami zadebiutuje znany mam z występów z M.W Trade Łukasz Zborowski.

3' Szansa przed "Łosiami" Widera strzela z ostrego kąta, piłka przeleciała obok bramki.
5' Mimo braków kadrowych ekipa FC Moose radzie sobie całkiem nieźle, w natarciu Widera, jego strzał broni jednak Celmer.
7' Groźny strzał z dystansu Rafała Lisa, stojący między słupkami Zborowski wybija piłkę na rzut rożny.
8' Kolejny raz Zborowski,nogami wybija piłkę w boczną strefę po strzale z dystansu Lisa.
9'  (0:1) - kamieniarstwo.abc obejmuje prowadzenie, Oliwer Goclon w zamieszaniu podbramkowym pakuje piłkę do siatki.
11'  (0:2) - kamieniarstwo.abc podwyższa wynik, na listę strzelców wpisuje się Goclon.
13'  (1:2) - Łosie strzelają bramkę kontaktową, dość niefortunna interwencja Ślepeckiego, pakuje piłkę do własnej bramki.
14'  - Czas dla FC Moose.
17'  (2:2) - Rajd Adama Widery prawą stroną, strzał w długi róg, Celmer zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki.
18'  - Chołuj ukarany żółtą kartką.
19'  (2:3) - Bartosz Zaborek wykorzystuje sytuacje podbramkową i wyprowadza FC Moose na prowadzenie.
22' Groźny strzał Rorata zza pola karnego, piłka odbiła się od zewnętrzenej krawędzi słupka i wyszła poza pole gry.
25'  (3:3) - Mocny strzał zza pola karnego w środek bramki, Zborowski bez szans. Autorem trafienia Mateusz Chołuj.
26'  - Czas dla FC Moose.
27' Groźny strzał z dystansu Seweryna Ślepeckiego, piłka trafiła w słupek !
28' Stojący między słupkami Zborowski ratuje rywali z opresji, w wielkim stylu obronił strzał Ślepeckiego.
29' Jarek Zborowski zdecydował się na strzał z dystansu, bardzo niecelny. Koledzy z zespołu mają do niego spore pretensje,mógł podać do lepiej ustawionego Chołuj.
30'  (4:3) - Rafał Rorat strzela z bocznego sektora, piłka wpada w długi róg.
31'  (5:3) - Kolejna bramka kamieniarstwo.abc Rafał Lis strzela zza pola karnego piłka wpada pod samą poprzeczkę.
32' Widera staje przed szansą na strzelenie bramki kontaktowej, pomylił się minimalnie.
33'  (6:3) - Ekipa z Bielawy idzie za ciosem, Mateusz Chołuj trafia do bramki rywala.
35' Rorat z dystansu, piłka przeleciała obok słupka.
38'  - Za faul kartę otrzymuje Adam Wydrzycki.
39'  (7:3) -  Rafał Rorat strzela z dystansu, piłka wpada w długi róg.
40'  (7:4) - Kluska zmniejsza dystans do rywala i trafia po raz ostatni w tym meczu.

FC Moose zagrał dobrą pierwszą połowę, niestety w drugiej zabrakło sił i rywal skutecznie to wykorzystał, kamieniarstwo.abc notuje dobrą passę dwa zwycięstwa powodują, że wskakują w górne rejony tabeli Superligi. W następnym meczu FC Moose zagra z Apgeo.pl Sokół Wrocław,kamieniarstwo.abc zagra z Nokią.