24.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Szozda, Stopka, Sara
Skład: Barton, Ciesielski, Matejko, Gutwiński, Bednarz, Burzyński, Gaweł
4' Andrzej Szozda
16' Robert Sara
22' Andrzej Szozda
22' Robert Sara
40' Łukasz Kopyś (Rzut karny)
40' Piotr Kozaczewski
5' Maciej Gaweł
11' Maciej Gaweł
15' Maciej Gaweł
15' Sebastian Bednarz
17' Dariusz Polańczyk (Gol samobójczy)
19' Adam Gutwiński
22' Mateusz Barton
28' Mateusz Barton
35' Przemysław Matejko
36' Mateusz Barton
38' Mateusz Barton
40' Jan Ciesielski
Zawodnik meczu: Mateusz Barton (Mało widoczny do przerwy jednak w drugiej połowie dał popis swoich umiejętności kiedy to cztery razy skierował piłkę do bramki zapewniając akademikom niezwykle cenne trzy punkty)

Bardzo ważny pojedynek zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Obie ekipy notują fatalny początek rozgrywek i jak dotąd nie zdobyły jeszcze nawet punktu. Już niedługo przekonamy się kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji.

1' Obydwa zespoły wystąpią dziś bez nominalnych bramkarzy. Miejsce pomiędzy słupkami RTV Euro AGD zajmuje Błażej Stopka natomiast w bramce akademików ujrzymy Jana Ciesielskiego.
4'   (0:1) - Andrzej Szozda wykańcza dobrą akcję swojej drużyny i pokonuje Ciesielskiego.
5'  Maciej Gaweł ukarany żółtą kartką za rozpoczęcie gry bez gwizdka.
9' Maciej Gaweł w dobrej sytuacji uderza wysoko nad bramką.
11'  (1:1) - Maciej Gaweł precyzyjnym strzałem spod linii bocznej doprowadza do wyrównania.
15'  (2:1) - Sebastian Bednarz mocno uderza po długim rogu i wyprowadza AZS na prowadzenie.
15'  Maciej Gaweł fauluje Łukasza Kopysia za co zostaje ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką.
16'  (2:2) - Natychmiastowa odpowiedź RTV. Do wyrównania doprowadza Robert Sara.
17'  (3:2) - Darek Polańczyk niefortunnie kieruje futbolówkę do własnej bramki.
19'  (4:2) - Akademicy idą za ciosem. Kolejną bramkę zdobywa Adam Gutwiński.
21' W drużynie ertefałowców mamy zmianę w bramce. Błażeja Stopkę zastępuje Dariusz Polańczyk.
22'  (4:3) - Robert Sara strzałem z połowy do pustej bramki zdobywa gola kontaktowego.
22'  (5:3) - Natychmiastowa odpowiedź AZS UP WROCŁAW. Mateusz Barton z bliska pokonuje Polańczyka.
22'  Andrzej Szozda ukarany żółta kartką za faul
28' (6:3) - Mateusz Barton w sytuacji sam na sam piękną podcinką pokonuje Darka Polańczyka.
29' Coś nieprawdopodobnego!!! Robert Sara nieatakowany przez nikogo nie trafia z 6 metrów do pustej bramki!!!
33' Dogranie Bartona na 3 metr do Bednarza ten jednak fatalnie pudłuje.
35'  (7:3) - Przemysław Matejko podwyższa prowadzenie akademików.
36' (8:3) - Matejko do Bednarza ten do Mateusza Bartona, który strzałem z powietrza po raz kolejny zmusza Polańczyka do kapitulacji.
38'  (9:3) - Mateusz Barton zdobywa swoją czwarta bramke w tym spotkaniu.
40'  Jan Ciesielski fauluje w polu karnym Roberta Sarę i zostaje ukarany czerwona kartką.
40'  (9:4) - Pewnym wykonawcą rzutu karnego jest Łukasz Kopyś.
40'  (9:5) - Piotr Kozaczewski zmniejsza stratę do rywala i ustala wynik spotkania.

Do przerwy oglądaliśmy wyrównane widowisko jednak w drugiej połowie akademicy podkręcili tempo i ostatecznie odnieśli wysokie zwycięstwo, które pozwala im wydostać się ze strefy spadkowej. W nastęnej kolejce AZS UP Wrocław spotka się z WSOWL , RTV Euro AGD natomiast o pierwsze punkty w rozgrywkach powalczy z 4W Team.