24.01 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Kotwicki, Siódmiak, Pawlak, Ciesielski
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Strojec, Zdun, Hajdamowicz, Galuś
8' Karol Siódmiak
18' Robert Małecki
3' Konrad Hajdamowicz
5' Jacek Zdun
39' Jacek Zdun
40' Jakub Rejmer
Zawodnik meczu: Piotr Turski (Udane interwencje, wspaniały refleks, wszystko to sprawił że Alpina zgarnęło komplet oczek. )

Starcie gigantów. Tak w wielkim skrócie można nazwać spotkanie pomiędzy tymi dwoma zespołami. Jedni i drudzy znają się jak łyse konie, taryfy ulgowej na pewno nie będzie, emocji nie zabraknie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to święto piłki nożnej.

3'  (1:0) Alpina rozpoczyna strzelanie, Strojec strzela na bramkę , golkiper odbija futbolówkę, do piłki dopada Hajdamowicz i ze stoickim spokojem pakuje piłkę do pustej bramki.
5'  (2:0) Kolejny cios zadają Starsi, Jacek Zdun pakuje piłkę strzałem zza pola karnego.
8'  (2:1) Mamy bramkę kontaktową, Kotwicki zagrywa do Siódmiaka, Karol na raty pokonuje Turskiego.
10' Kłodnicki przed szansą na strzelenie bramki, jego intencje wyczuł rzucający się Piotr Turski.
12' Podanie Strojca na skrzydło do Zduna, Jacek strzela na bramkę, futbolówkę chwyta debiutujący w bramce Ciesielski.
13' Kolejna groźna akcja Alpine Stars, Stojec strzela na bramkę, piłkę przed siebie odbija Ciesielski, dobitka Galusia bardzo niecelna.
15' Sepetowski strzela z dużego palca, piłka przeleciała nad poprzeczką.
16' Kontra Car-zone, Kublik zagrywa do Siódmiaka, Karol wpada w pole karne i z ostrego kąta próbował zaskoczyć Turskiego, próba zakończyła się fiaskiem.
18'  - Za zagranie piłki ręką żółtą kartkę otrzymał Robert Małecki.
19' Podanie z głebi pola do Siódmiaka, napastnik Car-zone wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Turskim.
23' Kontra Alpine Stars, sędzi przerywa grę, najpierw żółtą kartką  ukarany Kotwicki, prawdopodobnie zła zmiana,po chwili sędzia zmienia decyzje. Od rzutu sędziowskiego rozpocznie arbiter.
25' Zagranie Pawlaka do Sepetowskiego, napastnik nie trafia czysto w piłkę i od bramki rozpocznie Turski.
26' Alpina w natarciu, Strojec strzela, piłka przeleciała nad poprzeczką.
27' Ależ widowisko, mecz stoi na bardzo wysokim poziomie.
29' Turski show. Golkiper Alpine wyprawia cuda w bramkce, Siódmiak nie może uwierzyć,że tego nie trafił. Bramkarz w ostaniej chwili wybił piłkę na rzut.
31' Kontra Alpine Stars, Zdun zagrywa na skrzydło do Hajdamowicza, Kondrad po lini do Strojca, Kuba nie sięgnął futbolówki.
33' Spore emocje, Kublik strzela zza pola karnego, jego strzał w ostatnej chwili blokuje powracający Hajdamowicz.
35'  - Czas dla Alpine Stars.
36' Kublik strzela z dystansu, świetnie ustawiony Turski chwyta futbolówkę.
37' Akcja przeniosła się na połowę Car-zone, Strojec strzela na bramkę, golkiper wybija piłkę na rzut rożny.
38' Piotrek Turski wyprawia cuda między słupkami, paruje piłkę na rzut rożny po strzale Siódmiaka.
39' Strata Alpine w środku pola, Synowiec popędził na bramkę rywala, zamiast podać do lepiej ustawionego Pawlaka zdecydował się na strzał, to była błędna decyzja.
39  (3:1) Kontra Alpiny, Hajdamowicz zagrywa do Zduna. Jacek pakuje piłkę do pustej bramki.
40'  (4:1) Rejmer kończy strzelanie w dniu dzisiejszym. Alpine zgarnia 3 oczka.

Bardzo dobry mecz, obie ekipy zaprezentowały wyśmienity futbol. W drużynie Car-zone widać brak formy u Pawła Synowca, popularny Pelek już od dłuższego czasu nie potrafi odnaleść się w polu karnym rywali. Damian Guziejewski i spółka w następnym meczu podejmie Kantor Hit, Alpine Stars czeka mecz na szczycie z 4W Team.