18.01 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Deneka, Hajdamowicz, Pyzłowski, Galuś
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Szozda, Zieliński, Stopka, Sara
1' Łukasz Deneka
11' Jakub Rejmer
15' Grzegorz Paukszt
17' Łukasz Deneka
19' Konrad Hajdamowicz
23' Piotr Galuś
26' Kamil Pyzłowski
35' Kamil Pyzłowski
36' Konrad Hajdamowicz
37' Kamil Pyzłowski
33' Andrzej Szozda
35' Łukasz Kopyś
37' Andrzej Szozda
Zawodnik meczu: Łukasz Deneka (Nowy nabytek Alpiny po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony. W meczu przeciwko RTV strzelił dwa gole i zaliczył kilka asyst.)

Zawodnicy RTV Euro AGD nie mogą się odnaleźć w Superlidze i wydaje się, że tem poziom jest jednak dla nich zbyt wysoki. Po trzech kolejkach, zespół Jakubowskiego nie wywalczył jeszcze ani jednego pinktu. Na pewno nie będzie to też łatwe w spotkaniu z Alpine Stars.

1' (1:0) - Alpine Stars wychodzi na prowadzenie!!! Hajdamowicz wykłada piłkę Denece a ten pakuje ją do pustej bramki.
6' Dobra wrzutka Sary do Szozdy ale ten ostatni przegrał pjedynek z Turskim.
7' Okazja dla Alpiny... Pyzłowski tylko nad poprzeczką.
8' Kontra RTV Euro AGD, Szozda wychodzi sam na sam z Turskim i po raz drugi przegrywa rywalizację z bramkarzem Alpine Stars!!!
9' Galuś zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne, Rejmer próbował zaskoczyć Stopkę strzałem z piętki ale trafił w bramkarza RTV.
10' Galuś nie wykorzystał podania Deneki!
11' (2:0) - Płaski strzał Rejmera po długim rogu i piłka w siatce!!!
15' (3:0) - Grzegorz Paukszt w swoim stylu minął Roberta Sarę i nie dał szans Stopce!
17' (4:0) - Jak się nie strzela to się traci (powiędział sędzia Andrzej Malec). Hajdamowicz wyłożył piłkę Denece a ten znów strzela do pustaka.
19' (5:0) - Tym razem to Hajdamowicz pokonuje Błażeja Stopkę. Asystę przy tym trafieniu zanotował Kamil Pyzłowski.
20' Stopka broni nogami strzał Paukszta z bliskiej odległości.
23' (6:0) - Deneka do Galusia i mamy kolejną bramkę!
26' (7:0) - Bajeczna gra Alpine Stars daje im kolejne trafienie. Pyzłowski wykorzystuje podanie Galusia z końcowej linii boiska.
27' Jedna z nielicznych akcji RTV Euro AGD w tej części spotkania, trójka napastników nie dała jednak rady defensywie Alpiny i po stronie ekipy Piotra Jakubowskiego wciąż zero na koncie.
33' (7:1) - RTV wreszcie znajduje drogę do bramki Piotra Turskiego! Sara podaje do Szozdy a ten strzela między nogami bramkarza Alpiny.
35' - Kamil Pyzłowski za nieprzepisową zmianę zawodników.
35' (7:2) - RTV wykorzystuje grę w przewadze, Polańczyk pokonuje Turskiego. Pyzłowski powraca na boisko.
36' (8:2) - Konrad Hajdamowicz podwyższa prowadzenie dla Alpiny
37' (9:2) - Tym razem trafia Pyzłowski
37' (10:2) - Kaaamiiiil Pyyyyzłoooowskiii!!!!
37' (10:3) - RTV się nie poddaje, Andrzej Szozda zmniejsza rozmiar porażki.

Zgodnie z oczekiwaniami, Alpine Stars nie dali najmniejszych szans beniaminkowi i bardzo pewnie zgarnęli z parkietu hali Redeco 3 punkty. Teraz czeka ich trudny pojedynek z obrońcą tytułu, Car-Zone Wrocław. RTV o pierwsze punkty powalczy z AZS UP Wrocław.