18.01 godz. 14:00, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Kotwicki, Lamberski, Siódmiak, Jedynak, Pawlak, Sepetowski
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Bergier, Majchrowicz, Jajko, Miazgowski
13' Adrian Kublik
14' Karol Siódmiak
37' Maciej Sepetowski
8' Przemysław Stasiak
14' Krystian Jajko
35' Przemysław Stasiak
Zawodnik meczu: Krystian Jajko (Kreator gry 4W Team, autor gola na 2:1 oraz asysty przy pierwszym trafieniu Przemka Stasiaka.)

Już w trzecim tygodniu ligi halowej przyjdzie zmierzyć się głównym kandydatom do mistrzowskiego tytułu. Na przeciw siebie staną bowiem mistrz oraz wicemistrz poprzedniej edycji. W ekipe Car-Zone Wrocław zobaczymy Adriana Kublika, który w poprzedniej edycji reprezentował barwy 4W. Oba zespoły nastawiają się na zwycięstwo bo to może otworzyć im drogę do złota na dwie-trzy kolejki przed końcem sezonu.

5' Oba zespoły od pierwszych minut chcą narzucić rywalowi swój styl gry, tempo meczu jest bardzo szybkie.
8' (1:0) - Wicemistrzowie wychodzą na prowadzenie! Podanie Krystiana Jajko do Przemka Stasiaka a ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce obok interweniującego Jedynaka!
10' - czas dla drużyny 4W Team.
13' Berkier zablokowany przez obrońców Car-Zone Wrocław
13' (1:1) - Szybka kontra ekipy Damiana Guziejewskiego wykończona przez Adriana Kublika!
14' (2:1) - Jajko obraca się z piłką przed polem karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza 4W Team na prowadzenie.
14' (2:2) - Błyskawiczna odpowiedź obrońców tytułu! Karol Siódmiak podcina piłkę nad Kęszyckim i piłka w bramce!
17' Synowiec pada w polu karnym, ale o rzucie karnym nie ma mowy.
19' Ostatnia minuta pierwszej połowy, chyba nic się już nie wydarzy w tej części spotkania.
23' Synowiec do Kublika... piłka po plecach obrońcy wychodzi na aut.
24' Kotwicki fauluje Bergiera kilka metrów przed polem karnym, Suchecki zagrywa piłkęz rzutu wolnego w p.k. ale obrońcy Car-Zone wyjaśniają sytuację.
28' Akcja Pawlak - Siódmiak zakończona minimalnie niecelnym strzałem nad poprzeczką tego drugiego.
29' - czas dla drużyny 4W Team.
35' (3:2) - 4W znów na prowadzeniu!!! Przemysław Stasiak nie daje szans Jedynakowi strzałe tuż zza pola karnego!!!
37' (3:3) - I znów mamy remis!!! Sepetowski dobija wybroniony przez Kęszyckiego strzał.
40' Kontra Car-Zone zakończona złym podaniem Kublika
40' Bednarek wygarnia sprzed linii bramkowej piłkę po strzale Kublika
40' Szybka akcja 4W Team!!!! Suchecki nie trafia w bramkę!!!
40' Cztery sekundy przed końcem meczu Kublik pędzi prawym skrzydłem... zagrywa piłkę w pole karne, Kęszycki broni nogą!!!! Co za mecz!

Remis to chyba najsprawiedliwszy wynik tego spotkania! 4W Team trzykrotnie wychodził na prowadzenie ale Car-Zone za każdym razem dość szybko doprowadzał do wyrównania. Dzięki takiemu wynikowi między największymi faworytami do mistrzowskiego tytułu, dłużej będziemy się emocjonować walką o medale.