17.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
2 : 9
( 1 : 1 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Majchrowicz
Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Kulej, Lesiuk, Zapart, Lachowicz, Sałata, Wojtasik
20' Przemysław Stasiak
23' Przemysław Stasiak
25' Jakub Bednarek
29' Przemysław Stasiak
32' Łukasz Majchrowicz
33' Przemysław Stasiak
34' Przemysław Stasiak
35' Jakub Bednarek
38' Krzysztof Suchecki
4' Piotr Sałata
24' Alan Adham
36' Wiktor Zapart
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Nie do zatrzymania dla defensywy WSOWL - autor pięciu trafień. Na wyróżnienie zasługuje golkiper "Wojskowych" - Jakub Kotuła. )

Dwóch aspirujących do najwyższych laurów ligowych zmierzy się ze sobą. WSOWL co prawda nie jest drużyną stricte halową, ale nigdy nie odpuszcza i walczy do końca, nawet będąc na straconej pozycji. 4W jeżeli chce zdobyć mistrzostwo Superligi - nie może pozwolić sobie na stratę punktów z "Wojskowymi". Miejmy nadzieje, że nie będziemy świadkami jednostronnego widowiska i że ujrzymy dobry kawał futbolu.

2' Przemysław Stasiak z bliska i instynktownie piłkę broni Jakub Kotuła!
3' Lesiuk zamyka akcje "Wojskowych", ale jego strzał z woleja - bardzo niecelny.
3' Dwukrotnie uderza Stasiak. Napierw świetnie broni Kotuła, po chwili ratuje go słupek!
4'  (1:0) - Kontra WSOWL. Piotr Sałata wychodzi sam na sam z Kęszyckim i strzela tuż koło wychodzącego golkipera 4W Team!
5' Majchrowicz z dystansu i świetnie broni Kotuła. Po chwili potężna próba Bednarka i znowu świetnie golkiper drużyny Jarosława Patałucha.
6' Stasiak mija obrońcę krótkim zwodem i potęznie uderza, ale koło bramki. W odpowiedzi mocny strzał Adhama i również koło bramki.
8' Dwa razy Suchecki strzela na bramkę WSOWL i dwukrotnie kapitalnie Kotuła.
9' Dwa strzały z bliska Stasiaka i znowu dwie fenomenalne interwencje Jakuba Kotuły, który w pojedynkę ratuje "Wojskowych" przed stratą bramki!
10' Kontra WSOWL i Wojtasik kończy ją niecelnym strzałem.
11' Wolny dla WSOWL i Adham wysoko nad poprzeczką. Po chwili Stasiak znowu przegrywa pojedynek z Kotułą.
12' Kontra "Wojskowych" Zapart staje oko w oko z Kęszyckim i okazuje się gorszy od bramkarza 4W Team.
13' Jakub Bednarek strzela z lewego skrzydła i znów świetnie Kotuła!
14' Majchrowicz najpierw przegrywa z Kotułą, potem Kulej okazuje się gorszy od Kęszyckiego!
15'  - Czas dla WSOWL.
16' Bednarek ostro centruje, ale akcji nie zamyka Majchrowicz.
18' W natarciu 4W Team, mocne strzały Sucheckiego i Bednarka i znowu fantastycznie Kotuła. Co by było jakby go nie było...
20'  (1:1) - W końcu udało się Stasiakowi pokonać Kotułę i w końcu mamy remis!
21' Indywidualna akcja Lesiuka, zejście do środka i strzał w koszyczek Kęszyckiemu. W odwecie Stasiak w Kotułę i na raty golkiper "czarno-czerwonych".
23'  (1:2) - Bednarek z autu w tempo do Stasiaka, który potężnym strzałem z woleja pokonuje Kotułę. Ależ gol!
24'  - Żółta kartka za przerwanie kontry 4W Team dla Alana Adhama.
25'  (1:3) - Krótko rozegrany rzut wolny i z bliska Kotułę pokonuje Kuba Bednarek
26' Z wolnego Suchecki i pewnie łapie piłkę Kotuła.
27' Wojtasik z bliska trafia w Kęszyckiego.
29'  (1:4) - Strata "Wojskowych" i po zagraniu Majchrowicza piłkę do pustej bramki pakuje Stasiak
29'  - Czas dla WSOWL.
30' Przerwa w grze - lekkiej kontuzji doznał Piotr Kęszycki, ale nie było to nic groźnego.
31' Grę stara się kreować WSOWL, ale nie może przebić się przez mur zrobiony z zawodników 4W.
32'  (1:5) - Stasiak mija dwóch obrońców i mocno strzela, ale na posterunku Kotuła. Po chwili szybkie rozegranie autu i Majchrowicz umieszcza piłkę w siatce.
33'  (1:6) - Kotuła broni strzał Bednarka, potem Stasiaka, ale kolejej dobitki Stasiaka już nie dał rady wyciągnąć!
34'  (1:7) - Majchrowicz do Stasiaka i mamy pogrom.
35'  (1:8) - Dokonuje się dzieło zniszczenia. WSOWL popełnia zbyt wiele prostych błędów i nawet Kotuła nie jest w stanie nic zdziałać. Gola zdobywa Bednarek
36'  (2:8) - Zapart zamyka akcje, ale trafia w słupek, po chwili piłka do niego wraca i już się nie myli - pewnie umieszczając piłkę w bramce.
37' Rozklepana defensywa WSOWL, ale Nowakowski wybija piłkę lecącą wprost do bramki. Po chwili kontra i Adham trafia w Kęszyckiego.
38'  (2:9) - Suchecki podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
39' Dwa groźne strzały "Wojskowych". Kulej w Kęszyckiego, Patałuch koło słupka.

Od samego początku dominowała drużyna 4W, ale w pierwszej połowie "Wojskowi" potrafili nawiązać w miarę równorzędną walkę. W drugiej części worek z bramkami się rozwiązał, bowiem WSOWL popełniał zbyt wiele prostych błędów. Tym zwycięstwem drużyna Piotra Kęszyckiego udowoniła, że nawet w bardzo okrojonym składzie jest mocna na tyle, by siegnąć po złote medale. Team Jarka Patałucha na samym Jakubie Kotule gry opierać nie może i przegrywa jak najbardziej zasłużenie. Już jutro 4W Team czeka arcytrudne zadanie - pokonania obrońcy trofeum - Car Zone Wrocław. WSOWL nie będzie miało tyle czasu odpoczynku, bowiem jeszcze dziś podejmie równie wymagającego rywala - Apgeo Sokoła Wrocław!