17.01 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Nowak, Ciesielski, Dziubczyński, Krajewski, Bednarz, Culić, Juszczyszyn, Kupiec, Burzyński
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Kłodnicki, Małecki, Synowiec, Kotwicki, Siódmiak, Jedynak, Pawlak, Sepetowski
33' Miłosz Culić
36' Miłosz Culić
7' Adrian Kublik
9' Maciej Sepetowski
10' Paweł Synowiec
14' Karol Siódmiak
17' Robert Małecki
18' Adrian Kublik
19' Adrian Kublik
19' Tomasz Guziejewski
21' Krzysztof Kotwicki
25' Adrian Kublik
27' Paweł Synowiec
34' Karol Siódmiak
39' Paweł Synowiec
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Cały Car Zone grał jak z nut, ale Synowiec do spółki z Kublikiem - bawili się z obrońcami AZS-u jak z dziećmi - strzelili po hattricku, a pierwsze trafienie Pawła było przepięknej urody! )

Przed sezonem byłby to wielki hit Superligi. Halowy Mistrz Wrocbalu i Halowy Akademicki Mistrz Dolnego Śląska. Niestety ten drugi zaliczył falstart i z Car Zone powalczy o premierowe punkty w lidze. Drużyna Damiana Guziejewskiego na pewno będzie faworytem, ale nie może zlekceważyć rywala walcząc o obronę mistrzowskiego tytułu. Zacieramy sobie ręcę na ten pojedynek i mamy nadzieje, że będzie fascynujący!

2' Ładna akcja AZS-u, którą kończy Miłosz Culić, ale trafia koło słupka.
2' Małecki z Siódmiakiem, pierwszy podaje drugi, zgrywa i Małecki koło bramki.
3' Małecki strzela sprzed pola karnego w słupek!
4' Krajewski strzela z dystansu i piłka trafia w obrońcę. Rywale protestują, ale nie ma mowy o ręce!
5' Po chwili Kotwicki w kontrze, ale jego strzał jest zbyt lekki, aby zaskoczyć Wojciecha Nowaka.
7' Piłka w końcu wpada do siatki, ale bramkarz AZS-u jest faulowany.
7'  (1:0) - Po chwili już bramka zostaje zdobyta prawidłowo, a wynik otwiera Adrian Kublik
8' Trzy szanse Kublika. Najpierw z bliska w bramkarza, a po chwili dwukrotnie koło bramki.
9'  (2:0) - Piękna kontra Car Zone - Tomasz Guziejewski do zamykajacego akcje Macieja Sepetowskiego, który z dość ostrego konta pakuje piłkę do pustej bramki.
10'  (3:0) - Piękny gol Pawła Synowca, który w ekwilibrystyczny sposób pokonał Nowaka - piętką!
12' Culić kończy akcje swojego zespołu, bramkarz leży i piłka po strzale zawodnika AZS-u ląduje na poprzeczce.
13' Krajewski przymierza z wolnego i znowu Jedynaka ratuje obramowanie bramki - tym razem jest to słupek!
14'  (4:0) - Siódmiak kończy doskonały atak swojej drużyny.
17'  (5:0) - Małecki do Synowca, ten tyłem do gry, piętą odgrywa do lepiej ustawionego Roberta, który trafia do pustaka.
18'  (6:0) - Kublik strzela i piłka od słupka wpada do bramki.
19'  (7:0)- Synowiec do Sepetowskiego, ten do Adriana Kublika, który trafia do pustej bramki. Znowu rozklepana defefnsywa AZS-u.
19'  (8:0) - Kublik z autu do wbiegającego Tomasza Guziejewskiego, który pewnie kończy.
21'  (9:0) - Wojciech Nowak fantastycznie broni strzał Kotwickiego z bliska. Po chwili jednak nie ma on tyle szczęścia, gdyż w kolejnej akcji Kotwicki już strzela gola.
23' Siódmiak wychodzi sam na sam z bramkarzem i świetnie wyczekuje go Nowak. Rzut rożny. Wcześniej Ciesielski zmarnował doskonałą okazję na gola honorowego.
25'  (10:0) - Tempo spotkania opadło. AZS nie może przebić się przez szczelną defensywę Car Zone. To był celowy zabieg mistrzów. Po chwili Kublik znowu pokonuje Nowaka.
27'  (11:0) - Sepetowski w tempo do Synowca, a ten z bliska nie myli się i pakuje piłkę do siatki.
30' Siódmiak sam na sam, wyczekuje, ale nie chce się Nowak położyć i snajper trafia w słupek.
31' Krajewski przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jedynakiem. Po chwili Culić i znów w bramkarza.
33'   - Żółta kartka dla Culicia za uniemożliwienie wznowienia gry.
33' Kontra Car Zone w której Siódmiak wykłada patelnie Kłodnickiemu. Paweł trafia jednak do pustej bramki.
34'  (12:0) - AZS dostaje spore lanie - Małecki tyłem do bramki odgrywa do lepiej ustawionego Siódmiaka, który mocno strzela i piłka po interwencji Nowaka wpada do siatki.
35' Kontra "Zielonych" - Ciesielski z dystansu i na róg Jedynak. Po chwili Kublik przegrywa pojedynek z Nowakiem.
36'  (12:1) - Ciesielski strzela i z kłopotami broni Jedynak. Po chwili Daniel nie miał już tyle szczęścia - sposób na niego znalazł Miłosz Culić!
37' Ciesielski zamyka akcje AZS-u, ale świetnie interweniuje Jedynak. Po chwili słupek po strzale Culicia i w odwecie słupek po strzale Kotwieckiego.
39'  (13:1) - Synowiec po ziemi zaskakuje Nowaka i doszętnie dobija rywala!
40' Kublik kończy składną akcje swojej drużyny trafiając z bliska w słupek!

Hit zawiódł, bowiem drużyna Damiana Guziejewskiego rozbiła rywala w perzynę, momentami bawiąc się z nim jak w "kotka i myszkę". Trzeci mecz AZS-u we Wrocbalu wymazuje im łatkę faworyta do mistrzostwa. Jutro Car Zone czeka kolejny ciężki mecz - z liderującym w tabeli 4W Team. AZS poszukać premierowych punktow musi grając za tydzień z RTV Euro AGD!