11.01 godz. 19:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
6 : 5
( 2 : 1 )
Skład: Nowak, Barton, Ciesielski, Krajewski, Matejko, Gutwiński, Chudzik, Bednarz, Myczewski, Gaweł
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Gołdyń, Krasiński, Zaborowski, Ślepecki, Goclon
15' Sebastian Bednarz
19' Przemysław Matejko
21' Jarosław Zaborowski (Gol samobójczy)
28' Mateusz Barton
32' Sebastian Bednarz
33' Mateusz Barton
6' Oliwier Goclon
15' Oliwier Goclon
23' Rafał Rorat
34' Łukasz Krasiński
37' Seweryn Ślepecki (Rzut karny)
40' Oliwier Goclon
Zawodnik meczu: Oliwier Goclon (Autor hattricka. To on dał swojej drużynie zwycięstwo w ostatniej akcji meczu! )

Hitowo zapowiada Nam się starcie dawnego Teamu Bielawy z AZS UP. O faworyta ciężko. Obie drużyny grają dzisiejszego dnia dwukrotnie. Tutaj więc kamieniarstwo ma przewagę, bo jest wypoczętę, bowiem team z Uniwersytetu Ekonomicznego grał już z Moose. Nie zmienia to faktu, że będzie się działo.

2-3 - Obie drużyny wzajemnie badają siły, lecz z biegiem minut lepsze sytuacje stwarzają sobie gracze kamieniarstwa.abc.pl.
5' Seweryn Ślepecki z dystansu po ziemi, ale piłka po jego strzale trafia w słupek.
6'   (1:0) - Zabójcza kontra Kamieniarstwa. Rafał Rorat do Oliwera Goclona i mamy bramkę.
8' Goclon uderza sprzed pola karnego i pewnie łapie bramkarz.
10' W natarciu AZS, ale bardzo niedokładny w grze lub świetnie broni team z Bielawy.
12' Seweryn Ślepecki wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz jednak przegrywa ten pojedynek.
14' Maciej Gaweł ma dobrą okazję na
15'   (2:0) - Ślepecki zagrywa z prawego skrzydła przed pole karne, a tam najprzytomniej zachowuje się Goclon pakując piłkę do pustej bramki.
15'   (2:1) - Natychmiastowa odpowiedź AZS-u. Bednarz zdobywa bramkę kontaktową.
18' Gaweł z dość ostrego konta przenosi piłkę nad poprzeczką.
19' Przemysław Matejko dostaje żółtą kartkę za dyskusje z sędzią.
21'   (2:2) - Szybka akcja AZS-u i Marcina Celmera pakując piłkę do własnej siatki pakuje Jarosław Zaborowski.
23'   (3:2) - Niedługo trwała radość AZS-u z doprowadzenia do remisu. W kolejnej akcji, prawym skrzydłem popędził Rorat i piłka po jego strzale, po rękach bramkarza wpadła do bramki.
26' Gaweł popędził prawą stroną i będąc przed polekm karnym zdecydował się na strzał, lecz piłka minimalnie minęła słupek.
28'   (3:3) - Mamy znowu remis! Mateusz Barton zdecydował się na techniczny strzał czym zaskoczył Marcina Cemlera.
30' W natarciu AZS. Gaweł sprzed pola karnego i słupek.
31' - Czas dla "Kamieniarzy".
32'   (3:4) - Piękna akcja AZS-u. Bednarz wychodzi sam na sam i podcina piłkę nad wychodzącym Celmerem.
33'   (3:5) - Kolejny cios zadany przez ekipę z UP - znowu Barton. Roztroniona dwubramkowa przewaga. AZS chyba już dopadł rywala.
34'   (4:5) - Gol za gol. Łukasz Krasiński dostaje piłkę na pole karne, schodzi do środka i uderza. Piłka znowu po rękach bramkarza wpada do siatki.
35' Dawny Team Bielawa w natarciu. Dwa strzały. Rorata bramkarz obronił, Goclona przeleciał koło słupka.
37'   (5:5) - Gaweł  fauluje w polu karnym Rorata i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi Ślepecki i pewnie umieszcza piłkęw siatce. Co za mecz!
38' Dwie doskonałe sytuacje najpierw Goclon po uderzeniu Krasińskiego nie trafia do pustej bramki. Potem Krasiński trafia w bramkarza.
39' Krasiński znowu strzela i znowu bramkarz.
40'   (6:5) - Krasiński potężnie strzela, bramkarz przed siebie i Goclon fantastycznie dobija - dając swoim kolegom wygraną w dreszczowcu.

Po fantastycznym meczu zwycięża kamieniarstwo.abc.pl. Dawny Team Bielawa czeka jeszcze dzisiaj starcie z liderem 4W Team. Falstart AZS-u, któremu ciężko będzie o ligowe punkty, bowiem grają z Car Zone Wrocław.