11.01 godz. 17:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Lewalski, Zaborek, Wydrzycki, Kluska, Konieczny
Skład: Nowak, Barton, Ciesielski, Krajewski, Matejko, Gutwiński, Chudzik, Bednarz, Myczewski, Gaweł
2' Jakub Lewalski
14' Bartosz Zaborek
17' Przemysław Stefańczyk
27' Marek Konieczny
32' Zbigniew Piechnik
39' Rafał Kluska
17' Marcin Krajewski
24' Maciej Gaweł
34' Marcin Krajewski
Zawodnik meczu: Zbigniew Piechnik (Mimo, że jego drużyna wygrała, to On jest jednym z ojców sukcesu. )

Akademicki Mistrz Dolnego Śląska w futsalu kontra beniminek Wrocbalowej Superligi. Bukmacherzy nie dają prawie żadnych szans "Łosiom" na korzystny wynik. Co prawda team Grzegorza Kuzyka na arenach Wrocbalu ma większe doświadczenie, lecz to AZS obojętnie na jakiej hali czuje się jak ryba w wodzie. Miejmy nadzieje, że nie będziemy świadkami jednostronnego widowiska.

2' Od samego początku ASZ pod grą, wymieniaja piłkę nadziewając się na kontrę.
2'   (0:1) - Właśnie mamy kontrę. Składna akcja, którą kończy Jakub Lewalski.
3-6' Nadspodziewanie jesteśmy świadkami bardzo wyrównanej gry, ba - nawet to Moose gra ciut lepiej.
7' Szybka kontra ASZ-u Maciej Gaweł do Mateusza Chudzika, a ten w boczną siatkę.
8' W odpowiedzi "Łosie" - Lewalski próbuje poteżęnie z dystansu i przed siebie zbija Wojciech Nowak.
Nie ma zbyt wielu dogodnych sytuacji na strzelenie bramki, gdyż oba teamy świetnie bronią.
12' Przyspiesza AZS, Maciej Gaweł próbuje z ostrego konta i piłka mija bramkę Zbigniewa Piechnika.
13' Zaborek uderze sprzed pola karnego, piłka odbija się od słupkai świetnym refleksem popisuje się Nowak.
14'   (0:2) - Płaski strzał Łukasza Zaborka sprzed pola karnego, który zaskakuje Nowaka, tak że piłka wpada do siatki.
15' Gaweł wychodzi sam na sam z Piechnikiem i przegrywa z nim bezpośredni pojedynek.
17' Nerwowa atmosfera na boisku. Sprzeczka pomiędzy Stefańczykiem, a Krajewskim. Obaj panowie ukarani żółtym kartonikiem.
16-19' W natarciu AZS, wiele prób z dystansu tej drużyny, lecz wszystkie niecelne.
21' Rafał Myczewski sprzed pola karnego, potężnie uderza i świetną paradę popisuje się Piechnik.
23' Matejko decyduje się na szybki strzał, który instynktownie broni Piechnik. Dobitka, którą z linii bramkowej - głową wybija Bartosz Zaborek.
24'   (1:2) - W końcu przełamał AZS obronę Moose i w dogodnej sytuacji znalazł się Maciej Gaweł, który płaskim strzałem z bliskiej odległosci pokonał golkipera "Łosi".
27'   (1:3) - Zabójcza kontra Mosse. Marek Konieczny staje oko w oko z Wojciechem Nowakiem, prostym zwodem go mija i trafia do pustej bramki.
29' Sebastian Bednarz próbuje strzału z dystansu i piłka po jego uderzeniu trafia w poprzeczkę.
30' Jakub Lewalski oddając strzał z ostrego konta zostaje kontuzjowany i schodzi z boiska.
31' Znówu Bednarz uderza z dystansu i znowu słupek!
32'   (1:4) - Zejście bramkarza w AZS-ie. Pusta bramka. Piłkę łapie Piechnik i decyduje się na uderzenie z bramki do bramki. Ta próba się udaje i mamy czwarte trafienie dla Moose.
34'   (2:4) - Odbijanka w polu karnym "Łosi". Dwukrotnie odbija piłkę Piechnik, lecz za trzecim razem nie daje rady. Marcin Krajewski wpycha piłkę do bramki.
37' Jan Ciesielski staje przed doskonałą okazją na zdobycie bramki kontaktowej, lecz jego strzał z ostrego konta przelatuje koło bramki.
38' Szybka kontra AZS-u. Krajewski zamyka akcje i nie trafia do pustej bramki. W stylu "Sylwestra Patejuka" futbolówka wychodzi na aut, ale nie bramkowy.
39'   (2:5) - Rafał Kluska dostaje prostopadłe podanie od kolegi, wychodzi sam na sam z bramkarzem i sprytną podcinką pokonuje Wojeciecha Nowaka.
39' Dwie próby Gawła. Pierwsza odbija się od słupka, druga przelatuje tuż koło bramki.

Dość nieoczekiwany obrót wydarzeń. Beniaminek pokonuje najlepszą akademicką drużynę na Dolnym Śląsku. Jest to jego pierwsza victoria w Superlidze. AZS gra jeszcze dzisiaj z kamieniarstwo.abc.pl i tam będzie szukał swoich szans. "Łosie" w przyszłej kolejce podejmą Kantor HIT.