Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Bogacz, Goławski, Bułka, Zmyślony, Grobelny, Laskowski
Skład: Paukszt, Turski, Deneka, Witkowski, Strojec, Zdun
28' Jakub Strojec
30' Jacek Zdun
37' Jakub Strojec
39' Jakub Strojec
Zawodnik meczu: Jakub Strojec (Autor dwóch hattricków - wszędobylski na boisku - szukała go piłka, więc nie pozostawało mu nic innego jak strzelić. )

Zapowiada się dość jednostronne widowisko, gdzie jeden z faworytów do mistrzostwa podejmie jednego z kandydatów do spadku. Nie można przekreślać Nokii, gdyż w jej szeregach jest wielu doświadczonych graczy. Już wielokrotnie drużyna skazywana na porażkę zaskakiwała - może tak będzie i tym razem?

2' Strzał Jacek Zduna z pola karnego i piłkę nad poprzeczką Wojciecha Zmyślony.
3' Grzegorz Paukszt wychodzi sam na sam ze Zmyślonym, lecz posyła piłkę koło słupka.
4'   (1:0) - Zdun zagrywa w tempo w pole karne. Tam najsprytniejszy okazuje się Jakub Strojec, który strzela koło bezradnie interweniującego Zmyślonego.
5'   (2:0) - Strojec faulowany przed polem karnym - rzut wolny. Do piłki podchodzi Paukszt i Strojec. Pierwszy przeskakuje nad piłką, drugi mocno uderza i piłka wpada do bramki tuż przy słupku.
8' Strzał Piotra Laskowskiego - na raty broni Turski.
8' W kontrze Deneka i po jego uderzeniu mamy słupek!
9' Po dominacji Alpine przyszedł moment lepszej gry Noki, ale ta w rozegraniu jest bardzo niedokładna, jeżeli chodzi o ostatnie zagranie.
11'   (3:0) - Strojec prostopadle do Deneki, ten wycofuje w tempo do Kuby, który strzałem do pustej bramki kompletuje hattricka!
12' Słupek po uderzeniu Zduna.
14'   (4:0) - Dwójkowa akcja pomiędzy Deneką, a Zdunem i po klepce ten drugi pakuje piłkę do pustej bramki. Po raz kolejny rozmontowana defensywa Noki.
15' Jakub Rejmer próbuje mocnego uderzenia sprzed pola karnego i instynktownie interweniuje.
17' Kłopoty natury technicznej. W hali zrobiło nam się trochę ślisko. To za sprawą ulewnego deszczu i przeciekającego dachu hali. Czy mecz zostanie przerwany?
18' Mamy próbę podjęcia gry, po której lepiej wygląda Alpine Stars. Deneka próbuje przelobować bramkarza i trafia w słupek.
21' Piotr Laskowski uderza z prawego skrzydła i jego potężne uderzenie na raty broni Turski.
22-24 - W natarciu Alpine Stars, które jednak jest zbyt chaotyczne i nie może przebić się przez dobrze grającą defensywę Noki.
25' Deneka zamyka akcje i pewnie piłkę przytula do siebie Zmyślony!
28'   (5:0) - Rzut wolny dla Alpine Stars znowu do piłki podchodzi Jakub Strojec i znowu trafia przy słupku.
29' Trzy strzały Noki. Najpierw Laskowski - broni Turski, potem Bogacz i kolejne fantastyczne interwencje Turskiego.
30'   (6:0) - Jacek Zdun decyduje się na strzał sprzed pola karnego i pokonuje tym samym Zmyślonego. Niewykorzystane sytuacje się mszczą - to jest przykład na to!
32' Deneka próbuje Zmyślonego zaskoczyć strzelając z ostrego konta, lecz golkiper stoi na posterunku.
33' Bułka do Grobelnego będącego przed polem karnym, lecz ten fatalnie kiksuje.
34' Rzut wolny dla Alpine podchodzi do piłki Strojec i tym razem golkiper wychodzi z tego pojedynku zwycięsko - zbijając piłkę na rzut rożny.
36' Wojciech Jastrzębski sam na sam z Turskim i kapitalnie broni bramkarz Alpine.
37'   (7:0) - Jakub Strojec show! Kuba wbiega w pole karne i pewnym strzałem pokonuje bramkarza.
39'   (8:0) - Strojec jest dzisiaj nie do zatrzymania. Po raz kolejny wygrywa pojedynek ze Zmyślonym - to jest jego szósty gol.
39' Kamil Witkowski zamyka akcje Alpine i mając przed sobą pustą bramkę - trafia w słupek.
40' Rzut wolny pośredni dla Noki - szansa na honorowego gola. Czy zostanie wykorzystana? Goławski dostaje piłkę i trafia w bramkarza, po chwili powtórzony ten stały fragment i znów to samo!

Co by Alpina bez tego Strojca zrobiła - kolejny raz wygrał im mecz i dzięki temu "Gwiazdy" jako nieliczne - są jeszcze niepokonane. Nokia była dzisiaj tłem dla przeciwnika. W przyszłym tygodniu drużyna Arkadiusza Majby zagra z RTV Euro AGD, zaś Nokia stanie na przeciw Sokołowi Wrocław.