11.01 godz. 21:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 0 )
Skład: Celmer, Zaborowski, Lis, Rorat, Gołdyń, Krasiński, Zaborowski, Ślepecki, Goclon
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Majchrowicz
18' Jakub Bednarek
22' Przemysław Stasiak
23' Przemysław Stasiak
27' Krzysztof Suchecki
33' Jakub Bednarek
34' Przemysław Stasiak
38' Łukasz Majchrowicz
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Mózg zespołu miał udział praktycznie w każdej bramce swojego zespołu. Na wyróżnienie zasługuje także Piotr Kęszycki mający wiele kapitalnych parad. )

Hit dzisiejszego dnia lider 4W Team podejmie kamieniarstwo.abc.pl. Drużyna Krzysztofa Sucheckiego będzie miała przewagę nad teamem z Bielawy, gdyż ten grał już bardzo wyczerpujące spotkanie z AZS-em. Dla 4W będzie to jedyne starcie tego dnia. Niezmienia to faktu, że zapowiada się ciekawie.

Niewiele działo się na początku oprócz jednej udanej interwencji Kęszyckiego po strzale Lisa.
5' Kontuzja Łukasza Krasińskiego, która wyklucza go z gry.
7' Strzał Bednarka sprzed pola karnego - instynktowanie broni Celmer.
8' Rzut owlny dla teamu z Bielawy dwa strzały Seweryna Ślepeckiego - oba w bramkarza - znaczy się oba świetnie broni bramkarz.
9' Gołdyn w kolejnej akcji trafia w słupek z dość ostrego konta.
10' Bednarek przegrywa sytuacje jeden na jeden z Celmerem.
10' Lecimy w drugą stronę. Goclon kontra Kęszycki i lepszy również bramkarz.
11' Stasiak stara zaskoczyć Celmera z dość ostrego konta, lecz piłka minimalnie mija słupek.
12-15' Moment dość spokojnej gry i po chwili rusza 4W Team.
15' Dwie próby - najpierw Stasiaka, potem Majchrowicza - obie wygrał bramkarz.
17' Zbigniew Zaborowski próbuje z narożnika boiska, lecz futbolówka ląduje na bocznej siatce.
18' (1:0) - W końcu mamy otwarcie wyniku. Jakub Bednarek decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego i zaskakuje tym samym bramkarza.
19' - Czas dla 4W Team.
21' Majchrowicz dostaje górną piłkę i główką stara się pokonać Celmera, jednak tego asekuruje obrońca i wybija piłkę lecącą do bramki.
22' (2:0) - Stasiak wychodzi sam na sam i zablokowany przez obrońcę, po chwili przechwyt Bednarka, który zagrywa do Majchrowicza, a ten w tempo odgrywa do lepiej ustawionego Stasiaka, który pakuje piłkę do pustej bramki.
23' (3:0) - Kolejny cios i kolejna trójkowa akcja 4W Team, Majchrowicz do Nowaka, Nowak do Stasiaka, który znowu pakuje piłkę do siatki.
26' Rafał Lis z dużego palca sprzed pola karnego - instynktownie to mocne uderzenie Kęszycki broni, potem dobitka kolanem Goclona - koło bramki.
27' (4:0) - Krzysztof Suchecki wykorzystuje dobre zagranie Przemysława Stasiaka i zdobywa bramkę.
30' Lis potężnie z dystansu i znowu świetnie interweniuje Kęszycki.
31' Jarosław Zaborowski uderza sprzed bramki i pewnie łapie golkiper 4W Team.
33' (5:0) - Stasiak zagrywa z autu do lepiej ustawionego Jakuba Bednarka, który pakuje piłkę do siatki dosyć pewnie.
34' (6:0) - Zamieszanie pod polem karnym Celmera, Majchrowicz odgrywa do Stasiaka, ten kładzie bramkarza i strzela w banalny sposób koło leżącego golkipera.
35' Marcin Gołdyn zamyka składną akcję swojego zespołu, lecz przegrywa pojedynek ze świetnie broniącym dzisiaj Kęszyckim.
38' (7:0) - Majchrowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem, wymija go i strzela. Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki.
39' Rafał Rorat i bomba z dystansu, kapitalnie obroniona przez Kęszyckiego.

Emocje co prawda były, ale z tylko w pierwszej połowie. W drugiej na boisku istniało już tylko 4W Team na co mogło mieć wpływ zmęczenie "Kamieniarzy". Dzięki tej wygranej Piotr Kęszycki i spółka utrzymali się na fotelu lidera i w trzech meczach nie ponieśli jeszcze porażki. Podtrzymać dobrą passę starać się będą w przyszłym tygodniu z WSOWL. Zespół Zbigniewa Zaborowskiego znowu zagra dwa razy, najpierw z Sokołem, potem z Moose.