21.12 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 7
( 1 : 2 )
Skład: Paukszt, Turski, Kubasiewicz, Deneka, Czajka, Chmiel, Michałowski, Witkowski, Strojec, Zdun
Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Słowiński, Lesiuk, Lachowicz, Wojtasik, Boniecki
16' Jakub Strojec (Rzut karny przedłużony)
20' Jakub Strojec
22' Łukasz Deneka
30' Jakub Strojec
32' Adam Kubasiewicz
33' Adam Kubasiewicz
38' Jakub Strojec
39' Jakub Strojec
11' Fabian Wojtasik
15' Rafał Boniecki
28' Alan Adham
36' Alan Adham
Zawodnik meczu: Jakub Strojec (Bardzo dobry mecz w wykonaniu Kuby, miał udział w pięciu z siedmiu trafień Alpine Stars.)

WSOWL po ostatnim zwycięstwie z RTV chce pokazać dobrą formę z tamtego spotkania. Ich przeciwnikiem będzie Alpine Stars, które w obecnej edycji dopiero debiutuje na hali. Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek.

1' Gracze Alpine tylko z gołą piątką, to może być troszkę za mało na dobrze przygotowanych graczy Jarosława Patałucha.
2' Rzut wolny dla Wojskowych, lecz strzał Adhama po plecach obrońcy wychodzi na rzut rożny.
3' Jakub Strojec z lewej nogi i zabrakło bardzo niewiele.
5' Bardzo mocny strzał Jacka Zduna, lecz ofiarnie w obronie interweniuje Rafał Boniecki.
7' 13 z dystansu i znowu słupek!
8' Alpine Stars powiększa swoją ławkę rezerwowych, obenie na zmianie mamy już 3 zawodników.
11' Żółta kartka dla Fabiana Wojtasika.
11'  - Przerwa dla graczy Wojskowych.
12' Pomimo gry w osłabieniu, graczom WSOWL udało się przeprowadzić bardzo groźną akcje bramkową. Niestety zabrakło szczęścia Bonieckiemu.
13' Nieudana próba przelobowania bramkarza przez Adama Kubasiewicza.
14' Atak wślizgiem Kubasiewicza na bramkarzu WSOWL, rzut wolny dla graczy Jarosława Patałucha.
15' W faulach mamy cztery do pięciu na "korzyść" Żołnierzy.
15' (0-1) - Boniecki po raz pierwszy, broni Turski. Boniecki po raz drugi, wybija obrońca. Boniecki po raz trzeci i mamy gola dla WSOWL.
16' Szóste przewinienie Szkoł Oficerskiej. Rzut karny przedłużony dla Alpine Stars.
16' (1-1) - Jakub Strojec doprowadza do wyrównania. Pewny strzał w lewy róg bramki strzeżonej przez Kotułę.
17' Faul zawodnika Alpine Stars i mamy już piąte przewinienie. Każdy następny faul będzie powodował rzut karny.
19' Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn.
19' Kontra białych, lecz strzał Zduna zatrzymuje się na poprzeczce.
20' (1-2) - Strojec strzałem z dużego palca wyprowadza gości na prowadzenie! Bardzo ładna akcja Alpine!
21' Kontra Alpine. Kubasiewicz zagrywa do Deneki, lecz strzał tego drugiego, broni Jakub Kotuła.
22' Żółtym kartonikiem upomniany Łukasz Deneka! Zwodnicy WSOWL przez dwie minuty grają w przewadze.
23' Kontra Starsów, lecz w sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił Kubasiewicz!
24' Kolejna próba Adama Kubasiewicza i znowu nie udana, tym razem górą Kotuła.
25' Fabian Wojtasik bombarduje bramkę Turskiego, lecz kapitalnie broni bramkarz.
26' Kuba Strojec strzela w obrońcę, dobitka po rękach bramkarza wychodzi na rzut rożny.
27' Strojec do Deneki, ten z pierwszej piłki, wprost w Kotułę.
28' Prosta strata Deneki, który niedokładnie zagrywa futbolówkę do Czajki, lecz kontra WSOWL przerwa złym podaniem...
28' (2-2) - Piotr Turski broni strzał z jednego metra i pada na ziemie, po chwili dobitka Alana Adhama i mamy 2-2!
29' Przerwa w grze, na twarzy bramkarza gospodarzy pojawia się krew, potrzebna jest interwencja służb medycznych.
30' Czajka z trzech metrów i futbolówka zatrzymuje się na poprzeczce.
30' (2-3) Strojec z dużego palca i mamy hattricka byłego gracza Celestes! Bramkarz zaskoczony tym strzałem, nawet nie drgnął!
31' Coraz szybsza gra po stronie WSOWL, niestety coraz więcej niedokładności.
32' (2-4) Kubasiewicz dogrywa do Zduna, a ten mocno po ziemi podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
33' Łukasz Deneka strzela z dystansu, kapitalnie nogami broni Kotuła.
33' (2-5) Paukszt podaje do Kubasiewicza i mamy piątą bramkę dla Alpine Stars!
35' Kubasiewicz zatańczył z piłką, odegrał ją piętką do Strojca, lecz strzał Kuby kapitalnie broni Jakub Kotuła.
36' (3-5) - Alan Adham daje nadzieje swojej drużynie na choćby jeden punkt! Wojskowi przegrywają już tylko 2 oczkami!
37' Groźna kontra gości, lecz w starciu Kubasiewicz-Kotuła, górą bramkarz gospodarzy.
38' (3-6) - Strojec do Kubasiewicza, ten do Strojca i mamy bramkę, która zapewnia komplet punktów zawodnikom Arkadiusza Majby!
39' (3-7) Ależ mecz Jakuba Strojca, to już jego piąte trafienie w tym spotkaniu!

Bardzo dobre widowisko zagwarantowały nam obie ekipy. W końcówce spotkania posypała się defensywa Wojskowych i marzenia o dobrym wyniku prysły jak bańka mydlana. Mimo niekorzystnego wyniku z dobrej strony zaprezentowali się gracze WSOWL, którzy jeszcze nie raz napsują nerwów swoim rywalom.