21.12 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Waksmański, Gorszkowski, Kaczmar, Bogacz, Kuta, Bułka, Grobelny, Laskowski
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Majchrowicz, Miazgowski
31' Piotr Laskowski
32' Grzegorz Bogacz
9' Łukasz Majchrowicz
17' Rafał Miazgowski
23' Rafał Miazgowski
32' Piotr Laskowski (Gol samobójczy)
36' Krzysztof Suchecki
37' Krzysztof Suchecki
38' Krzysztof Suchecki
39' Przemysław Stasiak
Zawodnik meczu: Krzysztof Suchecki (Bardzo dobry mecz w wykonaniu Krzysztofa, który w przeciągu dwóch minut ustrzelił hattricka.)

Zaczynamy kolejny pojedynek w Superlidze, na przeciw siebie staną niepokonana ekipa 4W Team oraz debiutująca w obecnych rozgrywkach Nokia. Faworytem wydają się być gospodarze, lecz w futbolu różne rzeczy mogą się wydarzyć. Liczymy na ciekawe widowisko oraz na piękne bramki.

1' Gracze 4W Team tylko z jednym zmiennikiem, ciekawe czy starczy im sił do końcowego gwizdka Pana Andrzeja Malca.
2' Sporo niedokładności w początkowej fazie meczu.
5' Przemysław Stasiak z dystansu i trafia w słupek.
6' Większość meczu toczy się w środkowej części boiska, na razie żadnej z drużyn nie udało się osiągnąć przewagi.
7' Grzegorz Bogacz z dużego palca z dystansu - wprost w Piotra Kęszyckiego.
9' (1-0) - Ale klepa graczy 4W! Majchrowicz do Miazgowskiego, ten odgrywa piłkę spowrotem i Łukasz Majchrowicz zdobywa prowadzenie dla swojego zespołu.
13' Mecz godny Superligi, bardzo wyrównana gra. Obie ekipy prezentują wysoki poziom.
16' Marcin Nowakowski, przekłada piłkę z lewej na prawą nogę, ale jego strzał broni Waksmański.
17' (2-0) - Skuteczna kontra 4W Team, autorem bramki Rafał Miazgowski!
19' Ależ bomba Krzysztofa Sucheckiego, lecz kapitalnie w tej sytuacji interweniuje Łukasz Waksmański!
22' Drugą połowę lepiej rozpoczęli gracze Noki, którzy szukają gola kontaktowego.
23' (3-0) - Miazgowski pięknym lobem, powiększa przewagę 4W Team.
25' Strzał z wolnego Grzegorza Bogacza, ale bardzo nieudana próba.
27' Rzut rożny dla 4W Team, piłka trafia pod nogi nabiegającego Majchrowicza, lecz jego strzał obok bramki.
28' W odpowiedzi gracze Noki, a dokładnie Michał Kuta, lecz jego strzał z łatwością broni Kęszycki.
29' Kolejny raz górą bramkarz 4W Team, tym razem wygrał pojedynek z Pawłem Bułką.
31' (3-1) - Laskowski otrzymuje doskonałe podanie i strzałem do pustaka zdobywa bramkę honorową dla swojego zespołu.
32' (3-2) -Nokia łapie kontakt! Bogacz zmiejsza stratę swojej ekipy! Mamy już 3-2!
32' (4-2) -Ajaja, ależ niefortunna interwencja Laskowskiego, który kieruję bramkę do własnej bramki!
33' Gracze Noki liczyli, że uda im się doprowadzić do remisu, lecz otrzymali czwarty cios i nadal przegrywają dwoma trafieniami.
36' (5-2) -Majchrowicz trafia w słupek, do piłki dobiega Krzysztof Suchecki i zdobywa piątą bramkę dla 4W Team.
37' (6-2) -Kolejną bramkę dla gospodarzy zdobywa Suchecki i pewne jest to, że 4W Team nie przegra tego meczu!
38' (7-2) -Rozkręcił nam się Suchecki, który w przeciągu 2 minut zdobył hattricka!
39' (8-2) - Stasiak wykorzystuje podanie Nowakowskiego i mamy kolejne trafienie gospodarzy!

Nasze obawy o to, czy 4W Team wytrzyma spotkanie z małą liczbą zmienników szybko zostały rozwiane. Przy stanie 3-2 dla gospodarzy, zawodnicy Krzysztofa Sucheckiego wrzuciłi 5 bieg i w przeciągu trzech minut zdobyli cztery bramki. Zasłużone zwycięstwo 4W Team, który całe spotkanie kontrolował przebieg meczu.