20.12 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 6
( 1 : 3 )
Skład: Nowakowski, Suchecki, Stasiak, Kęszycki, Bednarek, Horwat, Łątka, Jajko
Skład: Kuzyk, Stefańczyk, Lewalski, Radota, Zaborek, Kluska, Widera, Kowalski
3' Przemysław Stasiak
6' Tomasz Horwat
10' Tomasz Horwat (Rzut karny)
22' Przemysław Stasiak
29' Krzysztof Suchecki
40' Przemysław Stasiak
10' Przemysław Stefańczyk
19' Przemysław Stefańczyk
Zawodnik meczu: Przemysław Stasiak (Wraz z Tomaszem Horwatem stworzył duet nie do zatrzymania dla obrońców Moose. )

Rozpoczynamy drugi tydzień halowy we Wrocbalu. Na początek sobotnich zmagań czeka nas bardzo ciekawe starcie w Superlidze. 4W Team podejmie FC Moose. O faworyta jest ciężko, tak więc miejmy nadzieje, że emocji nie zabraknie.

Od samego początku tempo spotkania jest bardzo wysokie, co za tym idzie mamy więcej biegania i boiskowej walki niż płynnej gry.
3' (0:1) - Piękna akcja 4W Team, Stasiak przyjął piłkę w polu karnym i strzałem z woleja pokonał Grzegorza Kuzyka! Mamy otwarcie wyniku!
5' Stracona bramka mocno podrażniła FC Moose, które stara się odwrócić losy meczu.
6' (0:2) - Łątka przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kuzykiem, lecz futbolówka wraca pod jego nogi. Zawodnik 4W wycofuje ją do lepiej ustawionego Horwata, który pewnie strzela do pustej bramki.
8' Kluska wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale przegrywa ten pojedynek. Po chwili Stasiak znowu stara się zaskoczyć bramkarza, ale ten znowu broni bez zarzutu.
9' Znowu Kluska w akcji i znowu okazuje się gorszy od bramkarza.
10' - Przemysław Stasiak strzela w dogodnej sytuacji i  po interwencji bramkarza piłka turlała się stronę pustej bramki. Stefańczyk wybija piłkę z lini bramkowej, faulując przy tym rywala wślizgiem.
(0:3) - Rzut karny, do piłki podchodzi Horwat i pewnie, od słupka pokonuje Kuzyka.
11' Ostrzał bramki Kuzyka i dwukrotnie obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej. Za trzecim razem potężny strzał Jajko broni Kuzyk.
15' Dużo widzimy na boisku twardej gry, z której więcej mają zawodnicy 4W Team. Dwukrotnie Łatka zatrudniał Kuzyka, ale świetnie za każdym razem interweniował bramkarz.
19' (1:3) - Stefańczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem przy słupku pokonał Piotra Kęszyckiego.
21' Drugą połowę lepiej rozpoczęli "Łosie, sprzed pola karnego strzela Jakub Lewalski, ale piłka minimalnie mija słupek.
22' (1:4) - Rozklepana defensywa Moose i Przemysław Stasiak zamyka akcje, umieszczając piłkę w pustej bramce.
24' Suchecki staje przed szansą na podwyższenie wyniku, ale w bezpośrednim pojedynku lepszy okazjue się Kuzyk.
27' Mimo niekorzystnego wyniku FC Moose się nie zraża i straa się długą wymianą piłek rozmontować defensywę 4W Team. Niestety dla nich ta dzisiaj dowodzona przez Piotra Kęszyckiego - działą bez zatrzutu.
29' (1:5) - Stasiak zagrywa miękko w pole karne i Suchecki z uderzeniem z powietrza zaskakuje Kuzyka.
32' Chociaż "Łosie" robią wszystko, żeby zmiejszyć rozmiary porażki, to ciągle nadziewają się na groźne kontry teamu Krzysztofa Sucheckiego.
34' Indywidualna akcja Stasiaka, przedarł się przez dwójkę obrońców, ale jego strzał był bardzo niecelny.
35' Lewalski uderza sprzed pola karnego, ale znowu jego strzał mija słupek.
37' Adam Wiekiera strzela z pola karnego, ale jego uderzenie nie jest wstanie zaskoczyć kapitalnie dysponowanego Kęszyckiego.
38' Stefańczyk będąć w dogodnej sytuacji położył Kęszyckiego i z ostrego konta - fatalnie przestrzelił.
39' Wiekiera mija bramkarza 4W Team i nie trafia do pustej bramki.
40' (1:6) - Stasiak trafia przed końcową syreną i ustala wynik meczu na 6:1.

Po bardzo fascynującym spotkaniu 4W Team pewnie pokonuje FC Moose. W następnym meczu zespół Krzysztofa Sucheckiego podejmie Nokię!