20.12 godz. 22:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Ogonowski, Polańczyk, Kopyś, Niciński, Stopka, Sara
Skład: Kublik, Sobolewski, Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Kłodnicki, Żak, Małecki, Kotwicki, Siódmiak, Pawlak, Sepetowski
14' Robert Sara
29' Robert Sara
2' Karol Siódmiak
2' Krzysztof Kotwicki
3' Robert Małecki
4' Karol Siódmiak
15' Paweł Kłodnicki
16' Damian Guziejewski
17' Arkadiusz Pawlak
19' Robert Małecki
25' Krzysztof Kotwicki
32' Adrian Kublik
38' Karol Siódmiak
39' Karol Siódmiak
Zawodnik meczu: Karol Siódmiak (Jego cztery bramki nie są dziełem przypadku. Znajdował się zawsze tam gdzie powinien, tworząc z Krzysztofem Kotwickim wspaniały duet! )

Obrońca trofeum podejmuje beniaminka. Zdecydowanym faworytem jest Car Zone, a do tego na ławce RTV jedynie jedna zmiana. Miejmy nadzieje, że nie będzie pogromu.

2' (1:0) - Mocne otwarcie Car Zone i Karol Siódmiak pokonuje Marcina Nicińskiego.
2' (2:0) - Kolejna składna akcja RTV i tym razem Krzysztof Kotwicki pokonuje Nicińskiego.
3' (3:0) - Arkadiusz Pawlak podaje do Roberta Małeckiego, który trafia do pustaka.
4' (4:0) - Kolejna składna akcja Car Zone i kolejny gol Siódmiaka.
5' W końcu udane dwie akcje RTV, ale dwukrotnie czujny Michał Sikora.
8' Strzela Adrian Kublik piłka minimalnie mija słupek.
10' Dariusz Polańczyk strzela sprzed pola karnego, lecz pewnie łapie Sikora.
12' Kopyś wychodzi sam na sam z Sikorą, ale bramkarz Car Zone okazuje się lepszy i wygarnia mu piłkę spod nóg.
14' (4:1) - Kopyś w kontrze zagrywa idelanie do Sary i ten strzela pierwszego gola dla RTV w tym meczu.
15' (5:1) - "Rozklepana" defensywa RTV Euro AGD. Damian Guziejewski zagrywa do Sepetowskiego, a ten odgrywa do Kłodnickiego, który wpakował piłkę do pustej bramki.
16' (6:1) - Damian Guziejewski uderza sprzed pola karnego, tuż przy słupku i zasakakuje tym samym Nicińskiego.
17' - Błąd zmiany w ekipie Car Zone i żółty kartonik dostaje Arkadiusz Pawlak.
19' - Żółty kartonik dla Roberta Małeckiego.
20' Sepetowski wychodzi sam na sam z Nicińskim, mija go i trafia w obrońcę będącego w bramce.
21' Pawlak wychodzi sam na sam z Nicińskim, ale fatalnie pudłuje.
22' Kotwicki wychodzi sam na sam z Nicińskim i przegrywa ten pojedynek.
24' Indywiudalna akcja Kopysia, wychodzi sam na sam z Sikorą i trafia on koło słupka.
25'   (7:1) - Kotwicki wychodzi sam na sam z Nicińskim i strzela tuż przy słupku.
29'   (7:2) - Duet Kopyś - Sara jako jedyni ratują honor RTV i ten drugi trafia do pustaka.
30' Żak wychodzi sam na sam z Nicińskim i tym razem kapitalnie interweniuje bramkarz.
30' - Czas dla RTV Euro AGD
32' (8:2) - Dwójkowa akcja Kublika z Małeckim. Kublik do Małeckiego, Małecki do Kublika, a ten do pustaka.
33' Kublik lobuje Nicińskiego i bramkarza RTV ratuje poprzeczka.
34' Guziejewski wygrywa dwukrotnie pojedynki z napastnikami Car Zone.
37' Kłodnicki stara się przelobować Nicińskiego, ale z lini bramkowej piłkę wybija Sara.
38'   (9:2) - Klepka Car Zone, Sepetowski do Kotwickiego, Kotwicki zagrywa do Siódmiaka, a ten trafia do pustej bramki.
39'   (10:2) - Kolejny raz rozmontowana defensywa beniaminka.  Kotwicki zagrywa do Siódmiaka i ten znowu trafia do pustej bramki.
39' Sepetowski zamyka piękną akcje Car Zone, lecz kapitalnie broni Niciński.

Mocny początek Car Zone ustawił ten mecz i z biegiem minut pokazywał mistrzowski poziom, bawiąc się raz po raz z osłabionym kadrowo RTV.