14.12 godz. 21:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 5
( 2 : 1 )
Skład: Patałuch, Kotuła, Adham, Słowiński, Kulej, Lachowicz, Sałata, Antczak
Skład: Ogonowski, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Niciński, Szozda, Stopka
18' Marcin Lachowicz
22' Piotr Sałata
25' Marcin Lachowicz
31' Tomasz Słowiński
37' Alan Adham
1' Łukasz Kopyś
11' Łukasz Kopyś (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Marcin Niciński (Gdyby nie jego świetna postawa w bramce, porażka RTV Euro AGD z pewnością byłaby dużo wyższa)

W pierwszym spotkaniu Superligi na przeciw siebie staną ekipy RTV Euro AGD oraz WSOWL! Beniaminkowie najwyższej klasy rozgrywkowej mają już spore doświadczenie w naszych rozgrywkach.

1' (1:0) - Ertefałowcy bardzo szybko obejmują prowadzenie! Indywidualna akcja Łukasza Kopysia zakończona precyzyjnym strzałem tuż przy słupku!
2' Niciński wybija futbolówke na rzut rożny po mocnym strzale Bonieckiego.
4' Potężne uderzenie Adhama z rzutu wolnego po którym Niciński zostaje trafiony piłką w brzuch. Bramkarz RTV pada niczym rażony piorunem jednak po kilkudziesięciu sekundach dochodzi do siebie i może kontynuować grę.
7' Po strzale Sałaty z 10 metrów piłka trafia w słupek!
9' Niciński w przeciągu kilkunastu sekund dwa razy świetnie interweniuje! Najpierw po strzale Adhama a po chwili po dobitce Lachowicza.
11' (2:0) -  Rafał Boniecki fauluje w polu karnym Błażeja Stopkę, sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny! Do piłki podchodzi Łukasz Kopyś i pewnym strzałem pokonuje Kotułę.
12' Po raz kolejny zawodnicy RTV mogą podziękowac swojemu bramkarzowi za to, że rywal nie zdobył gola! Tym razem Niciński popisuje się fanatastyczną interwencją po strzale Adhama!
15' Kopyś przed szansą na skompletowanie hattricka jednak tym razem przegrywa on pojedynek sam na sam z Kotułą!
18' (2:1) - Marcin Lachowicz mocnym strzałem z 8 metrów zdobywa bramkę kontaktową!
22' (2:2) - Znakomite podanie Bonieckiego spod linii bocznej na bramkę zamienia Piotr Sałata! Mamy remis!
23' Który to już raz w tym spotkaniu Marcin Niciński ratuje swój zespół przed utratą bramki... Tym razem goalkeeper RTV w świetnym stylu broni strzał Bonieckiego!
23' Kopyś po raz drugi w tym meczu marnuje znakomitą okazję i przegrywa pojedynek sam na sam z Kotułą!
25' (2:3) - Jak mówi stare piłkarskie porzekadło, niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Po strzale Marcina Lachowicza piłka odbija sie od jednego z rywali i wpada do bramki zupełnie myląc zaskoczonego Nicińskiego!
27' Kotuła wygrywa pojedynek sam na sam z Kozaczewskim!
28' Boniecki zagrywa z rzutu roznego przed pole karne do Adhama, ten oddaje płaski strzał po którym nogami interweniuje Niciński.
31' (2:4) - Tomasz Słowiński precyzyjnym strzałem z 10 metrów podwyższa prowadzenie WSOWL!
32' Niciński znakomicie interweniuje po strzale Bonieckiego!
33' Czas dla drużyny RTV Euro AGD.
36' WSOWL wychodzą w sytuacji 2 na 1 jednak wracający Polańczyk znakomitym przechwytem piłki zażegnuje niebezpieczeństwa!
37' (2:5) - Alan Adham wychodzi sam na sam z Nicińskim, mija bramkarza RTV i kieruje piłkę do puste jbramki!
40' Kotuła odbija piłkę po mocnym strzale Polańczyka z półwoleja!
40' - Koniec spotkania

Po bardzo ciekawym i obfitującym w wiele podbramkowych sytuacji meczu WSOWL pokonuje RTV Euro AGD ! W następnej kolejce ekipa Jarka Patałucha spotka się z Alpine Stars natomiast Ertefałowcy o punkty powalczą z Car-Zone Wrocław.