16.03 godz. 21:30, Olimpijski boisko2, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 1 )
Skład: Wielgus, Toczek, Chabier, Osowski, Uchański, Siatkowski, Jańczak, Kicman, Maziarz, Toczek
Skład: Guźniczak, Ogłaza, Michalak, Nowicki, Karasiuk, Chwaścik, Skrzypczyński, Szczepański, Świderski
11' Maciej Toczek
23' Borys Skrzypczyński
29' Arkadiusz Chwaścik
30' Grzegorz Nowicki
34' Grzegorz Nowicki
38' Borys Skrzypczyński
Zawodnik meczu: Grzegorz Nowicki (Zdobył dwie bardzo ważne bramki w tym spotkaniu, wraz z Borysem Skrzypczyńskim poprowadzili swój zespół do zwycięstwa.)

Siódmej lokaty bronić zamierza Kigema, która podejmie Armię Zbawienia. W poprzednim starciu "Zieloni" pokonali "Pomarańczowych" - 9:5. Teraz podopieczni Rafała Osowskiego będą chcieli za wszelką cenę się zrewanżować. Każdy inny wynik niż porażka promuje Kigemę, tak więc Armia musi się mocno postarać, by osiagnąć swój cel. Czeka nas naprawdę dobry mecz.

1' - Rozpoczęcie spotkania
3' Pierwsze minuty spotkania to wzajemnie badanie rywala.
5' Uderzenie Waldemara Michalaka broni Emil Wielgus.
8' Od pierwszych minut żadnej z ekip nie udało się uzyskać przewagi na boisku.
10' Borys Skrzypczyński przegrywa pojedynek z Wielgusem.
11' (0-1) - Maciej Toczek strzałem w długi róg wyprowadza Armię Zbawienia na prowadzenie!
13' Rafał Szczepański w dogodnej sytuacji trafia wprost w bramkarza gości.
15' Kontra AZ, lecz strzał Marcina Siatkowskiego instynktownie broni Guźniczak.
17' Próba przelobowania Emila Wielgusa przez Grzegorza Nowickiego nieudana...
19' Nowicki uderza z dystansu, lecz bardzo niecelnie.
20' Marcin Chabier strzela sprzed pola karnego, ale próba minimalnie nieudana.
20' Zbigniew Guźniczak wygrywa pojedynek jeden na jeden z Siatkowskim.
21' Mocne otwarcie drugiej odsłony w wykonaniu Kigemy, lecz uderzenie Nowickiego trafia tylko w boczną siatkę.
23' Rafał Szczepański przegrywa pojedynek z Wielgusem.
23' (1-1) - Rafał Szczepański zagrywa do Borysa Skrzypczyńskiego, a ten strzałem między nogami pokonuje goalkeepera gości.
25' Strzał głową Szczepańskiego bez trudu broni Emil Wielgus.
27' Niecelne uderzenie z dystansu Uchańskiego, grę wznowi goalkeeper gospodarzy.
29' (2-1) - Kapitalne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy! Skrzypczyński markuje strzał, zagrywając do Szczepańskiego, ten dogrywa piłkę do Chwaścika, a gracz z numerem 18 pakuje futbolówkę do siatki Armii Zbawienia!
30' (3-1) - Kolejny rzut wolny dla Kigemy. Do piłki podchodzi Grzegorz Nowicki i precyzyjnym strzałem pokonuje Wielgusa!
32' Chwaścik w dogodnej sytuacji trafia wprost w goalkeepera rywali. Który to wygrany pojedynek Emila Wielgusa z graczem Kigemy?
32' Strzał Marty Toczek trafia tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Zbigniewa Guźniczaka.
33' Osowski strzela z pierwszej piłki, lecz futbolówkę instynktownie odbija bramkarz gospodarzy!
34' Marcin Chabier technicznym strzałem starał się zaskoczyć Guźniczaka, lecz bramkarz był na posterunku.
34' (4-1) - "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić!" - Armia powinna doprowadzić do wyrównania, lecz nadziała się na kontrę i przegrywa już trzema oczkami! Autorem bramki - Grzegorz Nowicki.
36' Bardzo nieudana próba z dystansu Marcina Siatkowskiego.
38' (5-1) - Na indywidualny rajd zdecydował się Borys Skrzypczyński, który po minięciu dwóch rywali z zimną krwią ustala wynik spotkania!

Długo gracze Borysa Skrzypczyńskiego nie mieli pomysłu na pokonanie dobrze dysponowanego Emila Wielgusa, lecz jak udało im się przełamać swoją niemoc - uczynili to aż pięciokrotnie. Niestety mimo zwycięstwa Kigemie nie udało się utrzymać w pierwszej lidze i za rok będziemy oglądać ich na jej zapleczu. Obu drużyną dziekujemy za udział w II edycji Wrocbal OFC i zapraszamy do dalszego grania w naszych rozgrywkach.

Grzegorz Nowicki (Kigema)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.