Skład: Turski, Gul, Dobosz, Serwatka, Koszerny, Szymański, Ujas, Żmudziński, Kubiszyn
Skład: Chojka, Sójka, Chodkiewicz, Trojnar, Michalski, Kubasiewicz, Skarpiński, Bednarek
7' Przemysław Ujas
12' Przemysław Ujas
16' Przemysław Ujas
19' Paweł Dobosz
21' Dariusz Kubiszyn
32' Przemysław Ujas
36' Przemysław Ujas
38' Dariusz Kubiszyn
4' Przemysław Skarpiński
14' Adam Kubasiewicz
33' Bartłomiej Gul (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Przemysław Ujas (Dziś Przemek przeszedł sam siebie, to co wyprawiał z defensywą rywali ciężko opisać, zdobył kilka ładnych bramek.)

Zrewanżować się za piątkową wtopę będzie chciało FC Wrocław Academy, które ostatnio grając jednego zawodnika mniej - zostało "smasakrowane" przez Moico, aż 21:7. Czy teraz "Akademia" zjawi się pod balonem w optymalnym składzie i dojdzie do wielkiego odwetu? Czy znowu najjaśniejszymi punktami na boisku będzie duet ekipy Pawła Dobosza - Przemysław Ujas - Damian Serwatka? A może przebudzi się wicelider klasyfikacji strzelców - Przemysław Skarpiński? Jest o co walczyć,
bowiem w razie wygranej, którejś z tych drużyn i potknięciu Tomtexu z Qarabagiem - wtedy to Moico lub Academy zagra o brązowe medale z expertmeble.pl.

3'  (0-1) - Damian Serwatka wykorzystuje niefrasobliwość obrońców i z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.
4'  (1-1) - Bardzo szybka odpowiedź FC Wrocław Academy Przemysław Skarpiński strzałem zza pola karnego wyrównuje stan rywalizacji.
5'  (1-2) - Bramki padają jak na zawołanie, Maciej Szymański pokonuje Damiana Chojkę strzałem zza linii pola karnego.
6' Okazja do wyrównania, golkiper Moico Żmudziński fauluje nieprzepisowo w polu karnym Piotra Sójkę, rzut karny fatalnie przestrzelił Adam Kubasiewicz.
7'  (1-3) - Przemysław Ujas wykorzystuje nieporozumienie obrońców i podcinką pokonuje bramarza rywali. Bramka majstersztyk.
9' Okazja przed Kubasiewiczem, strzał zza karnego wylądował wysoko nad poprzeczką.
12'  (1-4) - Ujas wychodzi sam na sam i fantastyczną podcinką posyła piłkę do siatki.
13' Krótka wymiana podań miedzy zawodnikami FC Wrocław, Skarpiński zagrywa do Kubasiewicza, Adam trafia w boczną siatkę.
14'  (2-4) - Rzut rożny dla FC Wrocław, Skarpiński zagrywa do Kubasiewicza, Adam uderza z pierwszej piłki i trafia do bramki.
15' Chojka wygrywa pojedynek sam na sam z Kubiszynem.
16'  (2-5) - Błąd Przemka Bednarka, Ujas skorzystał z prezentu i pakuje piłkę do siatki FC Wrocław.
19'  (2-6) - Paweł Dobosz wykorzystuje dobre podanie Serwatki i trafia do siatki rywala.
21'  (2-7) - Ujas zagrywa do Kubiszyna, Darek bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
25' FC Wrocław próbuje lecz bez skuteczne, podanie Kubasiewicza nie potrafił wykorzystać Przemek Bednarek.
27' Koszerny zagrywa do Ujasa, Przemek zachował się zbyt egoistycznie i przestrzelił będąc w znakomitej okazji.
30' Kubasiewicz strzela z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką.
32'  (2-8) - Lob Przemka Ujasa, Chojka zbyt daleko wyszedł z bramki. Mamy kolejną bramkę.
33'  (3-8) - Rajd Kubasiewicz, minął jak tyczki kilku rywali i oddał strzał bramkę, powracający Bartłomiej Gul niefortunie skierował piłkę do bramki.
36'  (3-9) - Ujas piętą trafia do siatki rywala, fantastyczna bramka, asystę zaliczył Kubiszyn.
38'  (3-10) - Kubiszyn wykorzystuje zamieszanie pod bramką rywali i z najbliższej odledłości strzałem z głowy umieszcza piłkę w siatce.

Moico bezproblemów pokonał rywala, niestety przeciwnicy nie potrafili zrewanżować się mimo, że personalnie wyglądali bardzo dobrze.
Trzy oczka powędrowały jednak na konto ekipy Pawła Dobosza.

Przemysław Ujas (Moico)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.