13.03 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Chojka, Gąsiewski, Trojnar, Michalski, Skarpiński
Skład: Turski, Gul, Dobosz, Serwatka, Szymański, Ujas, Zawisza
15' Damian Chojka
23' Damian Chojka
26' Wojciech Gąsiewski
28' Przemysław Skarpiński
30' Damian Chojka
34' Wojciech Gąsiewski
39' Przemysław Skarpiński
3' Przemysław Ujas
4' Przemysław Ujas
6' Przemysław Ujas
9' Bartłomiej Gul
10' Damian Serwatka
11' Paweł Dobosz
12' Przemysław Ujas
13' Damian Serwatka
15' Marcin Zawisza
16' Damian Serwatka
16' Maciej Szymański
20' Marcin Zawisza
22' Przemysław Ujas
23' Maciej Szymański
26' Przemysław Ujas
27' Damian Serwatka
36' Paweł Dobosz
37' Damian Serwatka
37' Paweł Dobosz
38' Damian Serwatka
38' Maciej Szymański
Zawodnik meczu: Przemysław Ujas (W pewnych momentach Przemek wręcz ośmieszał defensywę rywali aplikując jej aż sześć bramek. Razem z Damianem Serwatką zdemolowali FC Wrocław Academy.)

Piątek zakończy hit w grupie B pomiędzy Moico, a FC Wrocław Academy. Tylko wygrana Przemysława Skarpińskiego i spółki pozwoli im przybliżyć się do zdobycia medali w tej edycji. Zespół Pawła Dobosza nawet wciąż liczy się w walce o brązowy medal. Miejmy nadzieje, że Moico łatwo broni nie złoży i przeciwstawi się faworyzowanej "Akademii".

1' - Rozpoczęcie spotkania
1' Akademia ma problem ze skompletowaniem szóstki.
1' Rozpoczynamy spotkanie - gospodarze w sześciu, goście w pięciu.
3' (1-0) - Przemysław Ujas otwiera wynik spotkania.
4' (2-0) - Strzałem piętką Chojkę pokonuje Przemek Ujas!
6' (3-0) - Zabawił się teraz z bramkarzem Przemek Ujas i strzałem w krótki róg kompletuje hattricka.
8' Skarpiński przegrywa pojedynek z Turskim.
9' (4-0) - Strzałem do pustej bramki gola zdobywa Bartłomiej Gul.
10' (5-0) - Damian Serwatka powiększa przewagę swojego zespołu.
11' (6-0) - Po podaniu Serwatki bramkę zdobywa Paweł Dobosz.
12' (7-0) - Pogromu ciąg dalszy... Bramkę zdobywa Ujas.
13' (8-0) - Fatalnie w tym spotakniu spisuje się defensywa Academy... Kolejny strzał i mamy gola autorstwa Serwatki.
14' - Mamy zmianę w bramce Academy, między słupkami staje Daniel Michalski.
15' (9-0) - Marcin Zawisza strzałem z "dużego palca" zdobywa bramkę.
15' (9-1) - Damian Chojka zdobywa bramkę honorową dla gości.
16' (10-1) - Damian Serwatka powiększa prowadzenie Moico.
16' (11-1) - Maciej Szymański strzałem "do pustaka" wpisuje się na listę strzelców.
18' Piotr Turski pewnie broni uderzenie Wojciecha Gąsiewskiego.
20' (12-1) - Po podaniu Pawła Dobosza bramkę zdobywa Marcin Zawisza.
22' (13-1) - Przemek Ujas po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców.
23' (13-2) - Kontra gości i Damian Chojka po raz drugi zdobywa bramkę w tym spotkaniu.
23' (14-2) - Rozklepana defensywa Akademi i bramkę zdobywa Maciej Szymański.
24' Piotr Turski dwukrotnie wygrywa pojedynek z Przemysławem Skarpińskim.
25' Kontra przyjezdnych zakończona strzałem w boczną siatkę.
26' (15-2) - Serwatka podaje do Ujasa, a ten drugi wchodzi z piłka do bramki.
26' (15-3) - Wojciech Gąsiewski strzałem między nogami Turskiego zmniejsza stratę do rywala.
27' (16-3) - Damian Serwatka po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców.
28' (16-4) - Rozklepana defensywa gospodarzy i Przemysław Skarpiński pewnym strzałem zdobywa gola.
30' (16-5) - Damian Chojka kompletuje hattricka.
32' Bartłomiej Gul przegrywa pojedynek z Danielem Michalskim.
33' Chojka podaje do Trojnara, lecz strzał Łukasza nogami broni Piotr Turski.
34' (16-6) - Strzałem w krótki róg bramkarza pokonuje Wojciech Gąsiewski.
36' Bardzo niecelne uderzenie Damiana Serwatki.
36' (17-6) - Paweł Dobosz precyzyjnym strzałem zza pola karnego pokonuje Michalskiego.
37' (18-6) - Kolejną bramkę dla Moico dokłada Damian Serwatka.
37' (19-6) - Paweł Dobosz kompletuje hattricka.
38' (20-6) - Damian Serwatka ze stoickim spokojem pokonuje Michalskiego.
38' (21-6) - Maciej Szymański zdobywa gola strzałem na pustą bramkę.
39' (21-7) - Rozmiary porażki zmniejsza Skarpiński.

Losy spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Ekipa Academy na mecz przybyła w pięcioosobym składzie i przez całe spotkanie grała w osłabieniu. Grę w przewadze doszczętnie wykorzystali gospodarze i sprawili solidne lanie żółto-czarnym. Już w najbliższym tygodniu Skarpiński i spółka będą mieli okazję zrewanżować się Moico i zakończyć sezon na 3 miejscu.

Przemysław Ujas (Moico)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.