02.03 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 7
( 0 : 4 )
Skład: Mammadli, Da Silva, Sidoti, Alobaidi, De Rojas, Hasanli
Skład: Borysewicz, Halek, Krowicki, Borysewicz, Dziura, Patałuch
5' Mohammed Alobaidi
7' Gabriele Sidoti
9' Gabriele Sidoti
18' Fernando Garsia De Rojas
28' Luis Carlos Batista Da Silva
30' Luis Carlos Batista Da Silva
34' Gabriele Sidoti
27' Artur Halek
Zawodnik meczu: Marcin Borysewicz (Gdyby nie postawa Marcina, bylibyśmy świadkami pogromu. W końcówce sezonu bramkarz AT jest najmocniejszym punktem w swoim zespole, szkoda tylko, że nie przekłada się to na wyniki jego drużyny.)

W grupie B mistrzostwo może zapewnić sobie dzisiaj Qarabag FK, który musi zdobyć punkt z bijącym się o utrzymanie Auto Truckiem. Bukmacherzy dają niewielkie szanse zawodnikom Zbigniewa Krowickiego na powodzenie grając z niepokonanym liderem. Czy Jarosław Patałuch i spółka zadają kłam takim stwierdzeniom i postawią się potentatowi? Czy może jednak team Murada Mammadliego udowodni, że jest najlepszą ekipą w grupie B?

1' Rozpoczynamy ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczora, czy po końcowym gwizdku poznamy mistrza grupy B?
3' Piłkę zmierzającą do bramki AT "piętką" wybija Tomasz Pieńkowski.
5' (0-1) - Po podaniu de Rojasa bramkę zdobywa Mohammed Alobaidi.
6' Uderzenie z rzutu wolnego De Rojasa minimalnie przelatuje nad poprzeczką bramki Marcina Borysewicza.
7' Po uderzeniu Da Silvy piłkę na na słupek paruje Borysewicz.
7' (0-2) -Po rzucie rożnym bramkę dla Qarabagu zdobywa Sidoti.
8' Kapitalna interwencja Borysewicza, który wyciągnął się jak struna i sparował strzał De Rojasa na aut.
9' (0-3) - Gabriele Sidoti strzałem w długi róg powiększa przewagę swojego zespołu.
11' Sidoti uderza z "dużego palca", lecz futbolówka po obrońcy wychodzi na rzut rożny.
13' Uderzenie z woleja Filipa Borysewicza przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Qarabagu.
16' Kapitalna parada Murada Mammadliego, który w ostatniej chwili instynktownie wybija futbolówkę na rzut rożny po uderzeniu Jarosława Patałucha.
18' Po zagraniu z autu Filip Borysewicz uderza głową, lecz próba minimalnie niecelna.
18' (0-4) - Strzałem w samo okienko bramkę zdobywa De Rojas.
20' Po strzale Da Silvy futbolówka trafia w słupek bramki strzeżonej przez Marcina Borysewicza.
22' Uderzenie Da Silvy bardzo nieudane...
24' Po strzale Hasanliego piłka trafia w słupek, dobiega do niej Sidoti, lecz trafia wprost w goalkeepera gospodarzy.
25' Marcin Borysewicz w kapitalnym stylu broni uderzenie Sidotiego.
27' Jarosław Patałuch przegrywa pojedynek z Mammadlim.
27' (1-4) - Artur Halek potężną bombą z dystansu zdobywa honorowe trafienie dla Auto Trucka.
28' (1-5) - Strzał sprzed pola karnego oddaje Da Silva i piłka po rękach Borysewicza wpada do bramki.
30' (1-6) - Gabriele Sidoti zagrywa na skrzydło do Luisa Da Silvy, a ten strzałem w długi róg powiększa prowadzenie swojego zespołu.
33' Sporo niedokładności w ostatnich minutach oglądamy pod jednym i drugim polem karnym.
34' (1-7) - Gabriele Sidoti potężnym strzałem nie daje szans bramkarzowi.
36' Uderzenie z własnej połowy Filipa Borysewicza bardzo nieudane... Piłkę od własnej bramki wznowi Murad Mammadli.
37' Bardzo ryzykowne zagranie goalkeepera Qarabagu, który za długo zwlekał z oddaniem piłki i wybijając ją trafił w Filipa Borysewicza, któremu zabrakło niewiele, aby wpisać się na listę strzelców.
38' Bardzo ładne zachownie Jarosława Patałucha, który pomimo przyznania jego drużynie autu, przyznał się do dotknięcia piłki i sędzia zmiania swoją decyzję.

Poznaliśmy już mistrza grupy B. Jest nim, po zwycięstwie nad Auto Truckiem - Qarabag FK. Teraz zawodników Murada Mammadliego czekają jeszcze 2 mecze w swojej grupie i jeden najważniejszy z expertmeble.pl lub Szpilmacherami o miano najlepszej pod balonem! "Żółto-czerwoni" raczej zakończą sezon w dole stawki, bowiem ciężko będzie im pokonać wicelidera - Tomtex Widawę.