27.02 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
( 3 : 1 )
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Szymański, Borysewicz, Dziura, Patałuch
Skład: Turski, Gul, Dobosz, Szymański, Ujas, Ziółkowski, Jaworski
2' Filip Borysewicz
27' Filip Borysewicz
3' Paweł Dobosz
5' Bartłomiej Gul
14' Przemysław Ujas
23' Przemysław Ujas
32' Adrian Jaworski
33' Przemysław Ujas
38' Adrian Jaworski
Zawodnik meczu: Przemysław Ujas (Autor trzech bramek i dwóch asyst - kreator gry Moico, nie do zatrzymania dla obrońców Auto Trucku. )

Starcie starych dobrych znajomych z boisk otwartych. Pod balonem jednak o wiele lepiej spisują się gracze Moico, którzy już co prawda tytułu mistrzowskiego nie obronią, ale nadal mają szanse na medale. Warunek? Pokonać bijącego się przed spadkiem - Auto Truck'a. Niby zadanie wydaje się pozornie łatwe, ale ostatnio "Trucki" złapały formę i mają jeszcze szanse na pozostanie w lidze. Na korzyść teamu Zbigniewa Krowickiego przemawia fakt, że w ekipie najbliższego rywala z powodu zawieszeń za ostatnie czerwone kartki z Fulanito - nie zagrają liderzy zespołu - Jacek Żmudziński i Marcin Koszerny!

Początek meczu nieco anemiczny, obie drużyny nie chcą zbytnio się odsłonić i grają zachowawczo.
2' (0:1) - Piłka na pole karne do Filipa Borysewicza, Filip wychodzi sam na sam i pewnym strzałem pokonuje wychodzącego Piotra Turskiego.
3' (1:1) - Niedługo trzeba było czekać na odpowiedź Moico. Swoich sił z dystansu próbuje Paweł Dobosz. Piłka po rykoszecie obrońcy - Roberta Szymańskiego wpada do siatki!
5' (2:1) - Bartłomiej Gul strzela i znowu zmuszony do wyciągnięcia piłki z siatki jest golkiper Auto Trucku!
6' Piękny strzał Przemysława Ujasa z dystansu i poprzeczka ratuje Marcina Borysewicza!
7' Uderzenie Ujasa sprzed pola karnego i świetnie na rzut rożny zbija je Marcin Borysewicz.
8' Jarosław Patałuch w tempo do Filipa Borysewicza. Filip uderza bez namysłu i jego mocny strzał pewnie broni Turski.
9' Ujas minął zawodnika AT i uderzając z powietrza trafia w poprzeczkę!
11' Mocny strzał Adriana Jaworskiego sprzed pola karnego świetnie na raty broni Borysewicz.
12' Próba Ujasa i przed siebie piłkę zbija starszy z braci Borysewicz!
14' (3:1) - Rzut wolny przed polem karnym dla Moico. Do piłki podchodzi Ujas, płasko strzela i piłka po nodze Borysewicza wpada do siatki!
16' Gul zamyka akcje drużyny Pawła Dobosza i bez problemów strzał Bartka broni Marcin Borysewicz.
17' Adrian Dziura do Filipa Borysewicza i uderzenie tego drugiego bez problemów łapie Turski.
18' Próba Patałucha po ziemi i bez problemów piłkę przytula do siebie bramkarz Moico.
21' Dobry początek Moico. Jaworski zamyka akcje i instynktownie piłkę nad poprzeczkę przenosi Borysewicz.
21' Zaskakująca próba Przemysława Ujasa z piętki i nie dał się zaskoczyć golkiper rywali.
22' Auto Truck dąży do zdobycia bramki kontaktowej, ale jego próby są albo zablokowane, albo zbyt lekkie, aby zaskoczyć Borysewicza. Dominację "Trucków" kończy strzał Dobosza, który pewnie łapie bramkarz.
23' (4:1) - Strzał Ujasa przy dalszym rogu i mimo, że Borysewicz wyciągnął się jak długi, to jednak nie zdołał złapać piłki i ta wpadła do siatki.
25' Borysewicz zgrywa piłkę do Patałucha i Jarek bez namysłu oddaje mocny strzał po ziemi, który świetnie do boku zbija Turski.
27' (4:2) - Filip Borysewicz decyduje się na uderzenie z dystansu i ta próba znajduje drogę do siatki. Piłka po ziemi, przy słupku i bramkarz Moico bez szans.
31' Paweł Ziółkowski oddaje strzał z dystansu i słupek ratuje Borysewicza. Po chwili Dobosz zamyka akcje potężnym uderzeniem i świetnie interweniuje golkiper AT.
32' (5:2) - Adrian Jaworski podwyższa prowadzenie Moico.
33' (6:2) - Ujas oddaje płaskie uderzenie z pola karnego, po którym Borysewicz nawet nie drgnął.
38' (7:2) - Pięć minut boiskowej nudy przerwała ładna akcja Moico. Rozciągnięta akcja przez Ziółkowskiego do Ujasa, Przemek w tempo zgrywa do Jaworskiego i do pustej bramki pewnie trafia Jaworski.

Poprzez wygraną z Auto Truckiem, Moico ma jeszcze szanse ma medale na koniec sezonu. Warunek to wygrać wszystkie mecze do końca, w tym też ten najważniejszy z "Akademią". "Żółto-czerwoni" mają jeszcze szanse na wyjście ze strefy spadkowej, ale nie mogą już pozwolić sobie na wpadkę. Kolejny mecz Moico to pojedynek z Armią Zbawienia, zaś Auto Truck podejmie Qarabag FK.