25.02 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Pondel, Pondel, Gałkowski, Semotyuk, Szywała , Dudek, Miklas, Siemczyk, Kozlov
Skład: Mammadli, Lbouhmadi, Da Silva, Zapata, Mursalzade, Alobaidi, De Rojas, Hasanli, Amadori
18' Tomasz Pondel
33' Piotr Miklas
6' Fernando Garsia De Rojas
10' Eduardo Lopez Zapata
22' Edoardo Amadori
23' Luis Carlos Batista Da Silva
24' Fernando Garsia De Rojas
29' Tomasz Siemczyk (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Murad Mammadli (Gdyby nie wspaniałe interwencje Murada w drugiej połowie, to by Qarabag doznał premierowej porażki w lidze. )

Dzień zakończy starcie gigantów w grupie B, gdzie zmierzą się dwie najlepsze drużyny w tej lidze - Tomtex Widawa Wrocław i Qarabag FK. Kto wygra w tym spotkaniu przybliży się do tytułu mistrzowskiego, jednak lepiej stoją akcje "Obcokrajowców", którzy w obecnej edycji WOFC są jedyną drużyną z kompletem punktów, a na dodatek mają jeden mecz rozegrany mniej od "Widawian". Miejmy nadzieje na wspaniałe widowisko, w którym będziemy świadkami walki do samego końca!

2' Początek nieco wyrównany, żadna ze stron nie chce zbytnio się odtworzyć przed rywalem, zważając na szacunek do wzajemnych umiejętności.
3' Z biegiem minut obie drużyny zaczynają kreować sobie sytuacje. Lepiej wygląda to w wykonaniu Qarabagu, ale gracze Tomtexu nie dają im zbytnio rozwinąć skrzydeł.
4' Rzut wolny dla "Obcokrajowców" przed polem karnym. Do piłki podchodzi Eduardo Lopez Zapata i trafia minimalnie koło słupka.
5' Dwójkowa akcja Daniela Szywały z Radkiem Dudkiem. Radek mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który kapitalnie na raty broni Murad Mammadli!
6' (1:0) - Fernando Garsia De Rojas mając dużo miejsca i czasu, przymierzył i oddał potężny strzał z dystansu. Ten zaskoczył Michała Pondla, który zbyt biernie interweniował i przepuścił piłkę tuż pod poprzeczką!
8' Po straconej bramce nie może się Tomtex ocknąć i oddał rywalom zbyt duże pole do gry. Zapata wychodzi sam na sam z Michałem Pondlem przegrywa ten pojedynek!
9' Kolejna akcja Qarabagu - De Rojas uderza z powietrza i świetnie na raty jego strzał broni Pondel!
10' (2:0) - Zamieszanie pod polem karnym Widawy i zbyt krótko, pod nogi Zapaty piłkę wybija Andrzej Semotyuk. Z prezentu skorzystał Zapata i uderzeniem z woleja zaskoczył zasłoniętego Pondla!
12' Indywidualna akcja Dudka, który z łatwością mija dwóch obrońców, ale nie daje rady pokonać świetnie wychodzącego Mammadliego.
14' Trzy strzały na bramkę "Czarnych" - Piotra Miklasa, Daniela Szywały i Tomasza Pondla - wszystkie zbyt lekkie, aby zaskoczyć bramkarza rywali.
15' Rzut wolny dla Qarabagu przed polem karnym. Do piłki podchodzi De Rojas i celuje pod poprzeczkę, lecz świetnie interweniuje Pondel - przenosząc piłkę nad poprzeczką! Rehabilituje się Michał za pierwszą bramkę, którą nieco kolokwialnie mówiąc - "zawalił".
16' Aliagha Mursalzade wygrywa przebitkę z obrońcą Tomtexu i staje oko w oko z bramkarzem tej drużyny. Niestety dla zawodnika Qarabagu - świetnie interweniuje bramkarz drużyny Tomasza Słowińskiego.
18' (2:1) - Indywidualna akcja Tomka Pondla, który przedotał się przed pole karnym i strzałem przy słupku pokonał Mammadliego! Mamy gola kontaktowego!
20' Sytuacja Turana Hasanliego i po interwencji bramkarza piłkę z linii bramkowej wybija Bartosz Gałkowski. Wcześniej po strzale Mohammeda Alobaidiego mieliśmy słupek!
21' Druga odsłona rozpoczęła się mocno dla Qarabagu, który miał rzut wolny. Do piłki podszedł Zapata i trafia w poprzeczkę!
22'  - Żółtą kartką za złą zmianę został ukarany Edoardo Amadori. Grę w przewadze stara się wykorzystać Widawa, ale liczne strzały jej zawodników padają łupem defensorów i bramkarza Qarabagu.
23'   - Szywała wykorzystuje odegranie kolegi i wychodzi sam na sam z Mammadlim. Daniel wychodząc na czystą pozycję, zostaje brutalnie sfaulowany przez Luisa Carlosa Batistę Da Silva! Sędzia oszczędził zawodnika "Czarnych" i po długim zastanowieniu pokazał mu tylko żółty kartonik!
24' (3:1) - Dalekie zagranie na pole karne Tomtexu. W nim Tomek Pondel źle obliczył lot piłki i ta trafiła pod nogi niepilnowanego De Rojasa, który strzałem z bliska, woleja pokonuje Michała Pondla!
26' Po trzeciej bramce zmieniła się taktyka obu drużyn. Gospodarze przyczajeni z tyłu wyczekują na groźne kontrataki, a to goście kreują grę.
27' Uderzenie Gałkowskiego pewnie łapie Mammadli. Po chwili Murad kapitalnie broni po mocnym strzale Dudka.
28' Kontratak "Obcokrajowców". Zapata dośrodkowuje w pole karne do niepilnowanego Amadoriego, któremu w ostatniej chwili dobrym wyjściem, piłkę z głowy strąca Pondel.
29' (4:1) - Kolejna kontra Qarabagu. Hasanli popędził lewą stroną i mocno zacentrował piłkę w pole karne. W nim niefortunnie interweniuje Tomasz Siemczyk pakując piłkę do własnej siatki. Podłamani goście - czy jeszcze się podniosą?
30' Nie mająca nic do stracenia Widawa ruszyła szaleńczo do ataku. Rozklepana defensywa Qarabagu. Szywała w tempo do T.Pondla, który ostro centruje w pole karne, gdzie jednak akcji nie zamyka Miklas.
31' Mocny strzał Szywały po którym instynktowną paradą popisuje się Mammadli.
32' Dudek wychodzi sam na sam z Mammadlim i kolejną świetną interwencją popisuje się Murad, dzieki, któremu ciągle prowadzi Qarabag!
33' (4:2) - Piotr Miklas decyduje się na strzał sprzed pola karnego, które przepuszcza Mammadli!
33'  (4:3) - Tomtex idzie za ciosem. Kolejny raz w roli głównej wystąpił Miklas, który minął rywala i strzałem przy dalszym rogu nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.
34' Powinien być remis i hattrick Miklasa. Rozmontowana defensywa Qarabagu - Tomek Pondel w tempo do Piotrka, który z zamykając akcje trafia w słupek!
36' Kontra "Obcokrajowców" i minimalnie uderzenie Zapaty mija słupek bramki Pondla.
37' Rzut wolny przed polem karnym dla Tomtexu. Futbolówkę ustawia sobie T.Pondel i oddaje techniczny strzał. Przed utratą bramki Mammadliego ratuje słupek!
38' Nie mają szczęścia "Widawianie" na dodatek ich rywale grają mądrze i w każdy z możliwych sposobów kradną kolejne cenne sekundy.

Hit w grupie B - nie zawiódł i losy tego spotkania ważyły się od pierwszej do ostatniej minuty. Więcej szczęścia mięli "Obcokrajowcy" i dzięki zwycięstwu wygrali rozgrywki w swojej grupie. Tomtex Widawa walczył, ale nie zdołał odwrócić losów meczu i poprzez porażkę stracił szanse na mistrzostwo. Najbliższe mecze obu drużyn to starcia z Auto Truckiem, tyle, że team Murada Mammadliego zagra z nimi już za tydzień, z kolei "Widawianie" tydzień po nich!