20.02 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
1 : 10
( 1 : 5 )
Skład: Mammadli, Lbouhmadi, Zapata, Mursalzade, Aguzzi, Hasanli
Skład: Ściegienko, Wiśniewski, Ćwik, Zimny, Książek, Miś, Dobrzyński, Piekarz, Lichocki, Fedyczkowski
7' Eduardo Lopez Zapata
9' Aliagha Mursalzade
13' Aliagha Mursalzade
16' Eduardo Lopez Zapata
20' Aliagha Mursalzade
23' Eduardo Lopez Zapata
26' Eduardo Lopez Zapata
31' Turan Hasanli
33' Aliagha Mursalzade
35' Eduardo Lopez Zapata
19' Zbigniew Lichocki
Zawodnik meczu: Eduardo Lopez Zapata (Pięć bramek strzelonych i dwie asysty - to mówi samo za siebie. Lider Qarabagu w tym meczu - wszystko mu dzisiaj wychodziło. )

Arcytrudne zadanie czeka zamykających tabelę grupy B - Fryzjerów. Ci o premierowe puntky w lidze zagrają z wiceliderem - Qarabag FK. Bukmacherzy nie dają wielu szans KS-owi, bowiem "Obcokrajowcy" zrobią wszystko, aby zwyciężyć i do meczu z Widawą przystępować z jak najmniejszą stratą! Miejmy nadzieje, że Jarosław Fedyczkowski i spółka postawią się zespołowi Murada Mammadliego i nie będzie w tym meczu deklasacji. Może unikniemy pogromu, bowiem Qarabag przyjechał pod balon w mocno okrojonym składzie - bez zmian!

3' Od początku bardzo wyrównana gra z dużą dozą twardej gry.
4' Pierwszy strzał w tym meczu Fryzjerów - Zbigniew Lichocki dostaje piłkę od Tomasza Misia i decyduje się na uderzenie po ziemi, które na raty, bez problemów łapie Murad Mammadli.
6' Tomasz Książek z popularnego "fałsza" stara się zaskoczyć Mammadliego, który jednak jest na posterunku i nogami wybija piłkę na aut.
7' (0:1) - Eduardo Lopez Zapata wygrywa przebitkę z Misiem i z bliska, płaskim strzałem zaskakuje Piotra Ściegienko! Mamy otwarcie wyniku!
9' (0:2) - Qarabag idzie za ciosem, a po ziemi w lewy róg bramki piłkę umieszcza Aliagha Mursalzade!
10' Rozklepana defensywa Fryzjerów. Z bliska Ściegienkę stara się zaskoczyć po raz kolejny Zapata, ale trafia wprost w wychodzącego do piłki bramkarza!
13' (0:3) - Tomasso Aguzzi w tempo zagrywa do wychodzącego lewą flanką - Mursalzade, a Aliagha z bliska pokonuje Ściegienko!
16' (0:4) - Po raz kolejny rozmotnowana defensywa KS-u. Aguzzi podaje do niekrytego pod bramką Zapaty, a ten bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
19' (1:4) - Zbigniew Lichocki popędził lewą stroną i pewnie przy dalszym słupku pokonał Murada Mammadliego.
20' (1:5) - Mursalzade kompletuje hattricka wykorzystując prostopadłe zagranie Zapaty.
22' Hasanli jako jest dzisiaj reżyserem gry - szarpie, ale brakuje mu wykończenia.
23' (1:6) - Po raz "enty" w dziecinny sposób rozmontowana defensywa "Niebieskich" i z bliska piłkę do siatki pakuje Zapata.
24' Uderzenie Zapaty - broni Ściegienko, dobitka Mursalzade - zablokowana.
26' (1:7) - Turan piętką wycofuje do lepiej ustawionego Zapaty, a ten płaskim strzałem pokonuje bramkarza rywali.
28' Jedna z nielicznych udanych kontr Fryzjerów. Lichocki zamyka akcje, ale świetnie jego mocne uderzenie z bliska broni Mammadli.
29' Mimo, że Fryzjerzy mają szeroką ławkę rezerwowych to jej w ogóle nie używają - jakby o niej zapomnieli...
30' Fedyczkowski zamyka akcje z lewego skrzydła i świetnie broni Murad.
31' (1:8) - Znowu bierne zachowanie obrony Fryzjerów i piłkę do siatki pakuje Hasanli.
33' (1:9) - Z dystansu strzela Mursalzade i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
34' Książek zamyka akcje, ale piłka była dla niego zbyt szybka i dlatego jej nie sięgnął.
35' (1:10) - Zapata jest dzisiaj nie do zatrzymania. Wychodzi Eduardo sam na sam i płaskim strzałem pokonuje Piotra Ściegienko.

Qarabag bez najmniejszych problemów uporał się z ligowym outsiderem, mimo iż cały mecz grał bez chociaż ani jednej zmiany. KS ciągle bez punktu w 2 edycji WOFC i nie wiele na to wskazuje, aby coś miało się w tym względzie zmienić. Najbliższy mecz Fryzjerów to starcie z Fulanito ft. Burger Ltd. za dwa tygodnie, Qarabag już w przyszłym zagra w starciu gigantów - z Tomtexem Widawa Wrocław!