16.02 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 3
( 3 : 3 )
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Borysewicz, Patałuch
Skład: Chojka, Jóźwik, Gąsiewski, Chodkiewicz, Trojnar, Michalski, Kubasiewicz, Adamczyk, Skarpiński, Bednarek
12' Piotr Onufrowicz
13' Filip Borysewicz
16' Jarosław Patałuch
27' Piotr Onufrowicz
6' Piotr Chodkiewicz
10' Adam Kubasiewicz
18' Michał Jóźwik
27' Michał Jóźwik
32' Damian Chojka
36' Łukasz Trojnar
37' Przemysław Skarpiński
39' Artur Halek (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Marcin Borysewicz (Bronił kapitalnie, raz po raz ratując swoich kolegów przed utratą bramki. To dzięki niemu niemal do końca spotkania Auto Truck był w grze.)

Akademia po słabym początku wróciła na właściwe tory i pewnie zmierza do osiągnięcia podium w obecnym sezonie! Ich rywalem są grający w kratkę piłkarze Auto Trucka. Jeśli gospodarze zjawią się w optymalnym składzie, po końcowym gwizdku powinni bez problemu dopisać kolejne trzy oczka, do swojego ligowego dorobku. Wygrana w tym spotkaniu pozwoli im wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli!

1' Gracze Auto Trucku bez zmian, rywale z czterema zawodnikami rezerwowymi. Czy goście wytrzymają kondycyjnie?
3' Jarosław Patałuch uderza z dystansu, ale piłkę pewnie chwyta Damian Chojka.
5' Gracze AT ograniczają się do licznych uderzeń z dystansu, Akademia poprzez długie wymiany podań konstruuje swoje akcje.
6' (1-0) - Piotr Chodkiewicz otwiera wynik tego spotkania!
8' Z minuty na minutę coraz większą przewagę osiągają gospodarze.
10' (2-0) - Adam Kubasiewicz powiększa prowadzenie swojego zespołu.
12' Pod polem karnym Akademii faulowany Jarosław Patałuch.
12' (2-1) -  W zamieszaniu pod polem karnym Akademii najprzytomniej zachowuje się Piotr Onufrowicz. Auto Truck łapie kontakt.
13' (2-2) -  Piotr Onufrowicz zagrywa do Filipa Borysewicza, a ten mocnym strzałem doprowadza do wyrównania.
15' Strzał z rzutu wolnego Michała Jóźwika o centymetry mija okienko bramki Marcina Borysewicza.
16' (2-3) -  Jarosław Patałuch na raty pokonuje Damiana Chojkę.
17' Ofiarna interwencja we własnym polu karnym Filipa Borysewicza i mamy rzut rożny dla gospodarzy.
18' (3-3) - Piotr Chodkiewicz dwukrotnie przegrywa pojedynek z Marcinem Borysewiczem. Za trzecim razem zagrywa futbolówkę głową do Michała Jóźwika, a ten strzałem z woleja doprowadza do wyrównania.
21' Po podaniu Filipa Borysewicza ze środka strzał oddaje Jarosław Patałuch, ale uderzenie to na raty łapie Damian Chojka.
23' Tomasz Pieńkowski uderzeniem z własnej połowy starał się zaskoczyć bramkarza i mamy rzut rożny do Auto Trucku.
24' Małe spięcie w szeregach gości, na szczęście Tomasz Pieńkowski uspokaja swoich kolegów.
25' Bardzo mądrze ustawia swoich kolegów Jarosław Patałuch. Ekipa AT broni od własnej połowy, całą drużyną!
26' Marcin Borysewicz wygrywa pojedynek z Michałem Jóźwikiem.
27' - Przepychanki między Michałem Jóźwikiem, a Piotrem Onufrowiczem zakończone ukaraniem obu Panów czerwonym kartonikiem.
28' Przez pięć minut obie ekipy grają w osłabieniu.
29' Piotr Chodkiewicz strzela z narożnika pola karnego, lecz piłka po tym uderzeniu trafia w boczną siatkę.
30' Filip Borysewicz zatrzymuje rywala, a następnie decyduje się na strzał z dystansu. Piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny.
31' Marcin Borysewicz zatrzymuje uderzenie Przemysława Skarpińskiego.
32'  - Za zagranie ręką przed polem karnym żółtą kartką ukarany Damian Chojka.
32' Zaostrzyło nam się nieco to spotkanie.
33' Auto Truck z racji braku zmienników do końca spotkania będzie grać w osłabieniu.
34' Uderzenie Przemysława Skarpińskiego zatrzymuje się na poprzeczce bramki Marcina Borysewicza.
36' (4-3) - Łukasz Trojnar strzałem z ostrego konta wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
37' Marcin Borysewicz wygrywa pojedynek z Piotrem Chodkiewiczem.
37' (5-3) - Adam Kubasiewicz uderza sprzed pola karnego, a następnie piłkę do pustej bramki kieruje Przemysław Skarpiński.
37' (6-3) - Po uderzeniu z rzutu wolnego Przemysława Bednarka, piłkę do własnej bramki kieruje Artur Halek.

Skazywany na porażkę Auto Truck, pokazał charakter oraz dyscyplinę taktyczną, czym napsuł nerwów faworytowi. Dzięki świetnej postawie Marcina Borysewicza, niemal do ostatniego gwizdka sprawa wyniku była otwarta. Niestety w końcówce spotkania, z racji czerwonej kartki oraz braku zmienników przyjezdni zmuszeni byli grać ostatnie minuty w osłabieniu. Doszczętnie wykorzystali to gracze Akademii i zagarnęli komplet punktow.