13.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Turski, Gul, Dobosz, Serwatka, Koszerny, Szymański, Ujas, Ziółkowski, Kubiszyn
Skład: Słowiński, Domjan, Pondel, Studnicki, Semotyuk, Baran, Miklas, Kozlov
1' Damian Serwatka
4' Bartłomiej Gul
10' Damian Serwatka
15' Damian Serwatka
18' Maciej Szymański
20' Damian Serwatka
21' Przemysław Ujas
24' Damian Serwatka
29' Damian Serwatka
32' Przemysław Ujas
33' Przemysław Ujas
35' Przemysław Ujas
3' Piotr Baran
21' Tomasz Pondel
22' Piotr Baran
24' Piotr Baran
36' Nikola Kozlov
40' Grzegorz Domjan
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Do spółki z Przemysławem Ujasem zabawiali się pod bramką Tomtexu. Damian niczym cudotwórca - każdy strzał zamieniał w bramkę. Zanotował takich aż sześć. )

Hitowo zapowiada się starcie grupy B, gdzie liderujący Tomtex Widawa Wrocław podejmie piąte w tabeli Moico. Widawianie do tej pory nie stracili jeszcze punktów i może to obrońca tytułu będzie pierwszym, który takowe drużynie Tomasza Słowińskiego zabierze? Czy defensywa teamu Pawła Dobosza dowodzona przez bramkarza - Piotra Turskiego powstrzyma najlepszy atak w lidze na czele z Radosławem Dudkiem? Niestety Widawa zjawiłą się pod balonem w dosyć okrojonym składzie - bez swoich 3 najlepszych strzelców - Dudka, Szywały i Stawińskiego (Ci 30-krotnie wpisywali się na listę strzelców). To daje ogromną szanse Moico!

1' (0:1) - Mocny początek Moico - rzut wolny dla tej drużyny - do piłki podchodzi Damian Serwatka i strzałem przez mur zaskakuje Tomasza Słowińskiego.
2' Mocny strzał Serwatki z dystansu i dobra interwencja Słowińskiego.
3' (1:1) - Piotr Baran dostaje prostopadłą piłkę od Pondla i strzałem ze skrzydła, od słupka zaskakuje Piotra Turskiego.
4' (1:2) - Bartłomiej Gul zabiera piłkę Baranowi i oddaje strzał z dużego palca, który po rękach Słowińskiego wpada do siatki!
Nieco szarpana gra z obu stron, ale więcej z niej mają gracze Moico. Bardzo widoczny jest brak w składzie Tomtexu - Dudka i Szywały!
8' Szymański z rzutu rożnego do nabiegającego Ziółkowskiego, który jednak z bliska przestrzela!
10' (1:3) - Serwatka mija rywala i strzela tuż koło wychodzącego Słowińskiego.
14' Ujas wykorzystuje stratę Pondla i natychmiast strzela na bramkę - na jego nieszczęście Słowiński jest na posterunku i zbija piłkę do boku!
15' (1:4) - Serwatka wykorzystując to, że ma bardzo wiele miejsca uderza i trafia przy słupku bramki Widawy! Słowiński znowu nie drgnął.
18' (1:5) - Ujas zgrywa w tempo do wchodzącego Szymańskiego, a ten płaskim strzałem zaskakuje Słowińskiego. Po chwili mocne uderzenie Ujasa, który trafia w dobrze ustawionego Słowińskiego.
20' (1:6) - Moico deklasuje Tomtex. Serwatka dostaje idealne zagranie w tempo od Ujasa i trafia po ziemi koło golkipera Widawy! "Widawianie" są dzisiaj bezradni jak baranki - nie potrafią sklecić żadnej sensownej akcji.
21' (1:7) - Ujas skręca dwóch rywali i strzałem przy słupku zaskakuje Słowińskiego.
21' (2:7) - Tomek Pondel zabiera piłkę Piotrkowi Turskiemu i trafia do pustej bramki.
22' (3:7) - Baran z woleja strzela sprzed pola karnego i piłka po rękach Turskiego wpada do siatki!
23'  Słowiński długie zagranie na pole karne, a w nim głową oddaje strzał Pondel, który trafia w poprzeczkę.
24' (3:8) - Serwatka mocnym strzałem kończy dobrą kontrę swojej drużyny.
24' (4:8) - Miklas strzela ze skrzydła i interweniuje Turski. Piłka spada pod nogi Barana, który pakuje piłkę do pustej siatki! Widawianie walczą!
25' Widawa poczuła wiatr w żagle i ma przewagę nad Moico. Najpierw T.Pondel przegrywa pojedynek z Turskim, po chwili Turski broni strzał z woleja Barana!
29' (4:9) - Po chwili przewagi Widawy, Moico odpowiedziało golem. Damian Serwatka dostał piłkę na pole karne i pięknym uderzeniem z woleja zaskoczył Tomasza Słowińskiego!
32' (4:10) - Przemysław Ujas skręca obrońcę Tomtexu, kładzie bramkarza i strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Moico.
33' (4:11) - Rzut wolny za połowy dla drużyny Pawła Dobosza. Futbolówkę ustawia sobie Ujas i strzałem pod poprzeczkę, tuż od spojenia zaskakuje biernego Słowińskiego!
33' (4:12) - Ujas podwyższa prowadzenie Moico - to jest istna deklasacja!
34' Dwa strzały Grzegorza Domjana i dwie świetne interwencje Turskiego.
35' (4:13) - Przemek Ujas jest dzisiaj nie do zatrzymania dla obrońców Tomtexu. Oddaje on płaski strzał przy słupku i znowu nie interweniuje golkiper Widawy, który dzisiaj nie ma szczęścia - co strzał to praktycznie gol!
36' (5:13) - Nikola Kozlov odpowiada na trafienie Ujasa, wbijając piłkę do pustej bramki.
37' Słupek po uderzeniu Ujasa.
38' Trzy strzały na bramkę Moico. Miklasa, Domjana i T.Pondla. Po dwóch pierwszych dwukrotnie dobrze interweniował Turski.Trzeci w ostatniej chwili zablokowali obrońcy.
40' (6:13) - Grzegorz Domjan płaskim strzałem pod nogami Turskiego znajduje dorgę do bramki!

Niestety hit zawiódł, bowiem Tomtex zjawił się pod balonem bez żadnej siły rażenia i z dziurawą jak ser szwajcarski defensywą. Spotkanie to pokazało, że w Widawie bez Daniela Szywały i Radka Dudka - nie ma życia. Team Pawła Dobosza nie był w optymalnej formie, ale w mocnym składzie. Praktycznie co strzelał w światło bramki, to wpadało do siatki! Moico ma jeszcze szanse na medale, a przyszłym tygodniu czeka starcie z Fulanito ft. Burger Ltd. z kolei Tomtex Widawa "skrzyżuje rękawice" z nieprzewidywalną KP Ogrodomanią!