11.02 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 5 : 2 )
Skład: Wiśniewski, Zimny, Książek, Miś, Dobrzyński, Piekarz, Lichocki
Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Mikoś, Sikora, Sikora, Kuśmierz, Kuśmierz
7' Ryszard Piekarz
14' Kamil Wiśniewski
21' Tomasz Książek
23' Tomasz Książek
3' Piotr Kuśmierz
15' Łukasz Nadgrodkiewicz
16' Piotr Kuśmierz
17' Bartosz Sikora
19' Mateusz Sikora
28' Piotr Kuśmierz
31' Bartosz Sikora
36' Łukasz Nadgrodkiewicz
38' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Piotr Kuśmierz (Razem z Bartoszem Sikorą poprowadzili KP Ogrodomanię do kolejnego zwycięstwa w tym sezonie. Trzy bramki i dwie asysty, to dorobek Piotra w tym spotkaniu.)

W przedostatnim dzisiejszym pojedynku zmierzą się KP Ogrodomania i KS Fryzjerzy. Pierwsi potrzebują punktów by zakończyć sezon w bezpiecznej, środkowej części tabeli, drudzy zamykają zestawienie, bez chociaż ani jednego oczka w dorobku. Ciężko będzie podopiecznym Tomasza Książka się przełamać, bo "Ogrodnicy" punktów z outsiderami jeszcze w tym sezonie nie stracili. Łatwo "niebieskim" nie będzie, ale jeżeli chcą powalczyć o utrzymanie muszą zacząć punktować, KP zaś nie możę pozwolić sobie na wpadkę, bo ścisk w środku tabeli jest dość duży.

2' Na początku meczu obie drużyny grają bardzo zachowawczo, żadna nie chce się otworzyć przed rywalem.
3' (1-0) - Piotr Kuśmierz przy wydatnej pomocy obrońców wpisuje się na listę strzelców.
5' Jarosław Zimny uderza z dystansu, lecz futbolówkę na róg zbija Aleksy Gorczyca.
7' (1-1) - Ryszard Piekarz z rzutu rożnego zagrywa do Jarosława Zimnego, a ten strzałem sprzed pola karnego doprowadza do wyrównania.
9' Sprzed pola karnego, technicznym strzałem popisał się Kamil Wiśniewski, lecz zabrakło szczęścia i akcję wznowi bramkarz rywali.
14' (1-2) - Sytuację sam na sam z bramkarzem, wykorzystuje Kamil Wiśniewski
15' (2-2) - No i znowu mamy remis! Strzałem z dystansu Tomasza Misia pokonuje Łukasz Nadgrodkiewicz.
16' (3-2) - Stratę piłki przez obrońcę Fryzjerów wykorzystuje Piotr Kuśmierz, czym wyprowadza Ogrodomanię na prowadzenię.
17' (4-2) - Gospodarze idą za ciosem! Na dwubramkowe prowadzenie Ogrodomanię wyprowadza Bartosz Sikora.
18' Z minuty na minutę padają bramki dla obu ekip, czy w dniu dzisiejszym będziemy świadkami dwucyfrowy wynik?
19' (5-2) - Mateusz Sikora, strzałem z pierwszej piłki pokonuje Tomasza Misia. Asystę przy tym uderzeniu zalicza Piotr Kuśmierz.
21' (5-3) - Strzałem w krótki róg, stratę do rywali zmniejsza Tomasz Książek.
23' (5-4) - Mamy rzut wolny dla Fryzjerów. Do piłki podchodzi Tomasz Książek i strzałem w krótki róg zdobywa bramkę kontaktową.
26' Patrząc na grę obu ekip, nie widać zbytnio różnicy miejsc w tabeli... Spotkanie jest bardzo wyrównane, ciężko wskazać w tym meczu drużynę lepszą.
28' (6-4) - Marek Koch zagrywa do Piotra Kuśmierza, a ten zdobywa trzecią bramkę w tym spotkaniu.
30' Jan Mikoś strzałem z narożnika pola karnego próbował zaskoczyć Tomasza Misia, lecz ta sztuka mu się nie udała.
31' (7-4) - Bartosz Sikora strzałem z rzutu wolnego pokonuje Tomasza Misia.
33' Piekielnie mocny strzał z dystansu oddaje Łukasz Nadgrodkiewicz, lecz świetną interwencją popisuje się Tomasz Miś.
35' Piotr Kuśmierz po minięciu dwóch rywali, znalazł się oko w oko z Misiem, mija bramkarza, strzela i... trafia w słupek.
36' (8-4) - Po podaniu Piotra Kuśmierza na listę strzelców wpisuje się Łukasz Nadgrodkiewicz.
38' (9-4) - Zawodnicy Ogrodomanii wychodzą dwóch na jednego, Jan Mikoś podaje do Bartosza Sikory, a ten z zimną krwią pokonuje goalkeepera rywali.

"Kontrolowane zwycięstwo faworyta", "Łatwy spacerek Ogrodników" - to tylko nieliczne z nagłówków wrocbalowych gazet, które rozpisują się o dość łatwym zwycięstwie gospodarzy nad niżej notowanym rywalem. Zawodnicy Ogrodomani wypunktowali Fryzjerów i dzięki tej victorii awansowali na czwartą pozycję w ligowej tabeli. Ich dzisiejsi rywale nadal pozostają ostatnią drużyną bez punktowego dorobku w II edycji Wrocbal OFC.