06.02 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
( 0 : 2 )
Skład: Mammadli, Da Silva, Zapata, Sidoti, Mursalzade, Alobaidi, De Rojas, Hasanli
Skład: Turski, Gul, Dobosz, Serwatka, Gorczyński, Koszerny, Szymański, Ujas, Ziółkowski, Jaworski
1' Gabriele Sidoti
11' Fernando Garsia De Rojas
14' Luis Carlos Batista Da Silva
28' Fernando Garsia De Rojas
35' Turan Hasanli
37' Fernando Garsia De Rojas
39' Luis Carlos Batista Da Silva
22' Adrian Jaworski
24' Paweł Ziółkowski
31' Marcin Koszerny
37' Adrian Jaworski
40' Damian Serwatka
Zawodnik meczu: Fernando Garsia De Rojas (Najbardziej aktywny zawodnik na boisku. Dobry występ zwieńczył zdobyciem dwóch bramek! )

Hitowo zapowiada się starcie w grupie B, gdzie na przeciw siebie staną dwie drużyny aspirujące o tytuł mistrzowski! Niepokonany dotychczas wicelider - Qarabag FK "skrzyżuje rękawice" z obrońcą trofeum sprzed roku - Moico. Faworyta w tym meczu wskazać niezwykle ciężko, ale jedno jest pewne, że żadna z ekip nie będzie odstawiać nogi. "Obcokrajowcy" w razie wygranej awansują na fotel lidera i będą czekać na potknięcie liderującego Tomtexu z Sześciopakiem, zaś gracze Pawła Dobosza w razie porażki - mogą już tytułu nie obronić! Oj będzie się działo!

1' (0:1) - Pierwsza akcja w meczu i mamy otwarcie wyniku. Gabrielle Sidoti dostaje piłkę przed polem karnym i strzałem przy dalszym słupku pokonuje Piotra Turskiego!
2' W odpowiedzi Przemysław Ujas, którego strzał jednak świetnie na rzut rożny zbija Murad Mammadli.
3' Gra toczy się głównie w środku boiska, a więcej z niej ma Qarabag!
5' Ujas zakręcił z rzutu wolnego, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki Murada!
6' Sidoti z autu do Zapaty, który oddaje szybki strzał, który minimalnie mija słupek bramki rywali!
9' Sidoti w indywidualnej akcji minął rywala i strzela, ale "Panu Bogu w kosmos"!
10' Drużyna Pawła Dobosza gra dzisiaj bardzo słabo i narazie dominuje Qarabag. Da Silva podaje prostopadle do Zapaty, który sprzed pola karnego uderza koło słupka bramki Turskiego!
11' (0:2) - De Rojas jak dziecko mija Bartłomieja Gula i mocnym strzałem przy słupku pokonuje Piotra Turskiego.
12' Moico stara się odpowiedzieć - Koszerny z dystansu i jak struna wyciąga się Mammadli, który zbija piłkę na rzut rożny!
13' Szybkie rozegranie z rzutu rożnego Ujas do Koszernego, a ten sprzed pola karnego z woleja trafia koło słupka!
14'  - Żółta kartka za ostry faul dla Da Silvy!
15' Dwójkowa akcja Alobaidego z Rojasem, pierwszy odgrywa, drugi z bliska trafia w poprzeczkę!
18' Adrian Jaworski zamyka akcje swojej drużyny i poprzeczka ratuje Murada Mammadliego!
20' Gorczyński podchodzi do rzutu wolnego i fatalnie przestrzela!
21' Jaworski po raz drugi w tym meczu trafia w poprzeczkę!
22' (1:2) - Jaworski oddaje kolejny strzał i w końcu wpada bramka! Piłka po mocnym strzale przelatuje koło ręki Mammadliego!
24' (2:2) - Ziółkowski przejmuje piłkę odgrywa do Ujasa, ten mu wystawia i po nodze Mursalzade piłka wpada do siatki, kompletnie zaskakując bramkarza!
26' Moico poczuło wiatr w żagle. Oddało trzy groźne strzały i trzykrotnie kapitalnie broni Mammadli!
28'  - Żółta kartka dla De Rojasa za brak gry za gwizdek!
30' Turski kapitalnie nogami broni mocny strzał Alobaidego z dystansu!
31' Gorczyński uderza z dystansu i trafia w słupek. Po chwili dobija Ziętek i świetnie Mammadli, kolejny strzał i znowu Mammadli!
31'  - Żółta kartka dla Koszernego za ostry faul!
Mimo chłodnego wieczora, pod balonem jest dzisiaj bardzo gorąca atmosfera - emocje ciągle nie ustają!
35' (2:3) - Turan Hasanli schodzi do środka i strzałem tuż przy słupku zaskakuje Turskiego, który tylko odprowadził piłkę wzrokiem!
36' Sytuacyjne uderzenie Ujasa, które instynktownie broni Mammadli!
37' (2:4) - De Rojas odbiera piłkę Ziółkowskiemu i nie długo zastanawiając się, pakuje piłkę do bramki tuż przy słupku. Futbolówka otarłą jeszcze ręce Turskiego i wpadła do siatki!
37' (3:4) - Koszerny z rożnego odgrywa do Jaworskiego, który szybkim strzałem sprzed pola karnego zaskakuje golkipera rywali. Moico walczy!
39' (3:5) - Da Silva podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
40' (4:5) - Rzut wolny dla Moico i Damian Serwatka pięknym strzałem pokonuje Mammadliego! Będą jeszcze emocje w tym meczu!

Hit nie zawiódł. Qarabag zmierza ku tytułowi mistrzowskiemu! Takowego raczej nie obroni Moico, dla którego była to druga porażka z rzędu. Drużyna Murada Mammadliego za dwa tygodnie podejmie KS Fryzjerów, z kolei "Biali" zagrają w hicie kolejki z liderującą Widawą!