04.02 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 5 : 1 )
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Plichta, Borysewicz, Kaniecki, Dziura, Patałuch
Skład: Guźniczak, Ogłaza, Houdail, Michalak, Nowicki, Karasiuk, Chwaścik, Skrzypczyński, Głowacki, Szczepański, Zięba, Świderski
2' Filip Borysewicz
33' Jarosław Patałuch
39' Tomasz Kaniecki
1' Grzegorz Nowicki
9' Borys Skrzypczyński
10' Piotr Zięba
17' Borys Skrzypczyński
17' Rafał Szczepański
30' Rafał Szczepański
32' Grzegorz Nowicki
36' Grzegorz Nowicki
40' Rafał Szczepański
Zawodnik meczu: Grzegorz Nowicki (W dzisiejszym spotkaniu zdobył bramkę już w trzeciej sekundzie meczu! Sprawiał dużo problemów defensywie AT, swój dobry występ udokumentował hattrickiem.)

O premierowe punkty w lidze powalczy wielki pechowiec - Kigema, która chyba to co najgorsze ma już za sobą - mowa o starciach z Fulanito, Tomtexem, Moico i Qarabagiem. Auto Truck bowiem nie wydaje się tak mocny jak wymieniona czwórka, ale nie znaczy to, że nie jest groźny. Ostatnio Jarosław Patałuch i spółka przełamali się z Fryzjerami i będąc na fali moga zaskoczyć "Zielonych", którzy mimo, że grają dobrze -  nie punktują. Czy w środę coś się w tym kontekście zmieni? Kto wygra ten oddali się od strefy spadkowej!

1' (1-0) - Już w 3 sekundzie! na listę strzelców wpisuje się Grzegorz Nowicki! Jest to najszybciej strzelona bramka w rozgrywakch Wrocbal OFC.
2' (1-1) - Filip Borysewicz strzałem w samo okienko bramki Kigemy doprowadza do remisu.
5' Bardzo szybkie tempo spotkania narzuciły nam obie ekipy. Jedni i drudzy raz po raz strzałami z daleka, próbują pokonać bramkarzy.
7' Strzał z dystansu Jarosława Patałucha trafia w obrońcę i futbolówka wychodzi na aut.
9' Robert Ogłaza przegrywa pojedynek z Marcinem Borysewiczem.
9' (2-1) - Borys Skrzypczyński wyprowadza Kigemę na prowadzenie.
10' (3-1) - Przed polem karnym faulowany jest Robert Głowacki, ale sędzia Adrian Miedziński w tej sytuacji stosuje przywilej korzyści, którego na gola zamienia Piotr Zięba. Wspaniałe zachowanie rozjemcy tego spotkania!
12' Piotr Zięba przyjmuje futbolówkę na platkę piersiową, obraca się z piłką i uderza na bramkę. Niestety na jego nieszczęście wspaniałą interwencją w tej sytuacji popisuje się Marcin Borysewicz.
15' Gracze w żółto-czerwonych strojach szukają bramki kontaktowej, lecz jak na razie przegrywają pojedynki ze Zbigniewem Guźniczakiem.
17' (4-1) - Borys Skrzypczyński na raty pokonuje bramkarza Auto Trucka. Pierwszy strzał obronił Marcin Borysewicz, lecz wobec dobitki był już bezsilny goalkeeper przyjezdnych.
17' (5-1) - Rafał Szczepański mija Marcina Borysewicza i strzałem z zerowego konta powiększa prowadzenie gospodarzy.
19' Przycisnęli gracze Kigemy i od razu widać efekty. Dwie bramki w 17 minucie i bezpieczne prowadzenie do przerwy.
21' Jarosław Patałuch strzałęm z połowy boiska starał się zaskoczyć Zbigniewa Guźniczaka, lecz w tym wypadku bardzo przytomnie zachowuje się goalkeeper Kigemy.
24' Strzał z dystansu Arkadiusza Chwaścika świetnie broni Marcin Borysewicz.
26' Jarosław Patałuch trzykrotnie próbował pokonać Zbigniewa Guźniczaka, lecz za każdym razem ktoś mu w tym przeszkadzał. Najpierw jego strzał trafił w murek, później w obrońcę, a na końcu w słupek. Gracz z numerem 77 w tym spotkaniu ma pecha...
28' W starciu z Marcinem Borysewiczem, wyższość goalkeepera uznać musi Piotr Zięba.
30' (6-1) - Auto Truck starał się zmiejszyć straty do rywala, ale naraził się na kontrę, którą na bramkę zamienił Rafał Szczepański.
31' Piłkę z lini bramkowej po strzale Arkadiusza Chwaścika wybija Artur Halek.
32' (7-1) - Grzegorz Nowicki  wykorzystuje dośrodkowanie Piotra Zięby i zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
33' (7-2) - Jarosław Patałuch podcinką z zerowego konta, zmniejsza stratę do rywala.
36' (8-2) - Strzałem w samo okienko bramki Borysewicza pokonuje Grzegorz Nowicki. To już trzecie trafienie tego zawodnika w tym spotkaniu.
38' Z połowy boiska bramkarza gospodarzy starał się pokonać Artur Halek, lecz jego próba o centymetry minęła poprzeczkę bramki Zbigniewa Guźniczaka.
39' (8-3) - Stratę do rywala zmniejsza Tomasz Kaniecki.
40' (9-3) - W ostatniej akcji meczu, worek z bramkami zawiązał Rafał Szczepański.

Kigema po czterech pechowych porażkach wreszcie zgarnęła komplet punktów! Zieloni przez całe spotkanie byli drużyną lepszą, a w ich szeregach brylowali Nowicki, Szczepański oraz Skrzypczyński. Ta trójka poprowadziła swoją drużynę do pierwszego zwycięstwa oraz poprawy niekorzystnego bilansu.