31' Piotr Zając
32' Marek Zając
38' Piotr Zając
40' Marcin Stasiak
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Po ostatnich słabych meczach znowu Piotrek był najjaśniejszą postacią na boisku i do spółki z Marcinem Stasiakiem rozbili AZ. Zając zdobył siedem z dwunastu bramek! )

W grupie B walczący o to, aby sezon zakończyć na podium Fulanito zagra z nieobliczalną, znajdująca się w środku stawki - Armią Zbawienia. Po dwóch porażkach z rzędu Marcin Stasiak i spółka, aby ciągle liczyć się w walce o najwyższe cele musi wygrać. Zespół Rafała Ossowskiego "tanio skóry nie sprzeda", bowiem w razie wygranej przeskoczy "Szachownice" w tabeli. Fulanito dzisiaj zagra bez swojego nominalnego bramkarza - Rafała Gawłowskiego. Jego miejsce zajmie kapitan zespołu Paweł Rumin!

1' Waleszczyński uderza z dystansu i na kapitalnie broni Wielgus.
2'  (0:1) - Arkadiusz Barski strzałem z dystansu, przy słupku pokonuje Pawła Rumina.
3' Marek Zając z bliska stara się zaskoczyć Emila Wielgusa, ale ten znowu kapitalnie broni.
4'  (1:1) - Piotr Zając doprowadza do remisu! W końcu udało się pokonać Wielgusa. Dwa mocne strzały obronił, tego po ziemi już nie.
8'  (2:1) - Marcin Stasiak podchodzi do rzutu wolnego i mocnym strzałem przy słupku pokonuje Wielgusa.
9'  (3:1) - Fulanito idzie za ciosem. Piotr Zajac dostaje górną piłkę w pole karne i przy wyskakującym bramkarzu, przechytrza go tak, że gdy ten wyskoczył, napastnik uderzył po ziemi, kompletnie dezorientując golkipera.
10'  (4:1) - Stasiak otrzymał za dużo miejsca od rywali i to natychmiast wykorzystał - pięknym strzałem od słupka pokonując Wielgusa.
11' Piotr Zając zamyka akcje swojej drużyny i świetnie nogami broni bramkarz. Po chwili uderza Marcin Zając i znowu Wielgus kapitalnie interweniuje nogami.
13' Rafał Osowski z dystansu i kapitalnie broni Rumin.
Po mocnym początku gra nam się nieco uspokoiła - kilka niecelnych strzałów oddała Armia Zbawienia, kilka Fulanito.
16' Stasiak podchodzi do rzutu wolnego i piłka po jego strzale ląduje na słupku!
17' Waleszczyński zamyka akcje swojego zespołu mocnym strzałem sprzed pola karnego i kapitalnie broni Wielgus! Wyciągnął się w tej sytuacji Emil niczym struna!
18'  (5:1) - Stasiak z lewego skrzydła płaskim strzałem od słupka pokonuje Emila Wielgusa.
20'  (6:1) - Marcin Stasiak do Piotra Zająca, a ten strzałem po długim rogu zaskakuje golkipera AZ!
21'  (7:1) - Piotr Zając przejmuje piłkę od obrońcy Armii i strzałem z dużego palca pokonuje Wielgusa.
22' Dwie okazje Fulanito i dwie akcje z udziałem najpierw Marcina Zająca, a potem Krzysztofa Waleszczyńskiego. Pierwszy przegrywa pojedynek z Wielgusem, drugi trafia w słupek!
28' Ogromną nudę na boisku przerwał efektownym Marcin Stasiak, jednak po minięciu trzech rywali, w polu karnym będąc nie wiedział co zrobić z piłką.
29'  (8:1) - Zajac dostaje piłkę od Kaletki i z bliska pod poprzeczkę pokonuje Wielgusa!
30' Marcin Uchański mocno z dystansu i na raty piłkę łapie Rumin.
31'  (9:1) - Piotr Zając obsłużony prostopadłą piłką i wychodzi sam na sam z Wielgusem, po czym po ziemi pakuje piłkę koło wychodzącego bramkarza!
32'  (10:1) - Nie istnieje Armia na boisku. Fulanito niszczy rywala, tym razem nie Piotrek, a Marcin Zając strzałem w długi róg pakuje piłkę do bramki "Pomarańczowych".
34' Maziarz z wolnego i nogami świetnie broni Rumin.
35'  (10:2) - Osowski zamyka akcje swojej drużyny i jego strzał od słupka wpada do siatki!
37' Stasiak z dystansu i na raty piłkę łapie Wielgus!
38' Marta Toczek to ma siłę! Najpierw nokautuje Krzysztofa Waleszczyńskiego, po chwili oddaje groźny strzał, po którym interweniować musi Rumin! Rzut rożny.
38'  (11:2) - Kontra "Szachownic". Stasiak prostopadle do P.Zająca, który z bliska pod poprzeczkę zaskakuje Wielgusa!
40'  (12:2) - Stasiak próbuje piętką zaskoczyć bramkarza, ale nie trafia w piłkę, po chwili mija się z nią Wielgus i czujny Marcin pakuje piłkę do siatki, uderzając woleja!

Po dwóch porażkach z rzędu, za trzecim razem Fulanito się przełamało. "Szachownice" rozegrały kapitalny mecz i niedały pograć Armii Zbawienia. Ta wygrana pozwoliła teamowi Pawła Rumina wrócić na ligowe podium, AZ ma punkt przewagi nad strefą spadkową, ale też o dwa mecze rozegrane od reszy sąsiadów! Następny mecz Fulanito to starcie z FC Wrocław Academy, kolejne spotkanie Armii Zbawienia to pojedynek z Kigemą!