02.02 godz. 22:10, Olimpijski boisko2, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Sikora, Sikora, Staszak, Jastrzębski
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Szymański, Plichta, Borysewicz, Kaniecki, Patałuch
7' Bartosz Sikora
10' Mateusz Sikora
23' Bartosz Sikora
24' Mateusz Sikora
30' Łukasz Nadgrodkiewicz
37' Bartosz Sikora
25' Jarosław Patałuch
35' Jarosław Patałuch
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Wraz z Mateuszem Sikorą rozstrzelali rywala, zdobywając razem 7 z 11 bramek dla KP. Bartek strzelił ich aż 5 i był głównym autorem ważnej wygranej! )

W dwóch osatnich meczach poniedziałkowych w rolach głównych wystąpili przedstawiciele grupy B. W pierwszym grało Fulanito z Armią Zbawienia, w drugim Auto Truck podejmował KP Ogrodomanię. "Tirowcy" ostatnio pokonali Fryzjerów i mięli chrapkę na zbudowanie dobrej passy, punktując z ekipą Roberta Jakiela. "Niebieskim" do wydostania się ze strefy spadkowej potrzebna była wygrana! Taki stan rzeczy zapowiadał Nam naprawdę interesujące widowisko!

W mecz ten nie weszła dobrze ekipa Zbigniewa Krowickiego, bowiem już w 3 minucie rzut wolny na bramkę zamienił Bartosz Sikora. Bartek dołożył kolejnego gola cztery minuty później, kiedy to strzałem z dystansu, z powietrza zaskoczył po raz kolejny Marcina Borysewicza. Auto Truck nie mógł się otrząsnąć i gdy udało mu się przeprowadzić kilka ciekawych akcji, został ukuty po raz kolejny. Znowu do siatki trafił Sikora, ale nie Bartek, a Mateusz, który z dystansu zaskoczył ospałego nieco w bramce Borysewicza. Do przerwy nic już wielkiego się nie wydarzyło, chociaż było kilka okazji, zarówno pod bramką Aleksego Gorczycy, jak i jego vis a vis. Tak czy siak w miarę gładko prowadziło KP.

W drugiej odsłonie jeszcze bardziej dokładni w swych zagraniach byli goście, którzy stracili pierwszego gola dopiero w 25 minucie, przy prowadzeniu 5:0. Pierwszą bramkę w tym meczu dla "żółto-czerwonych" zdobył Jarosław Patałuch. Strzelona bramka dodała trochę wiary gospodarzom, ale nie mogli oni tego dnia znaleźć sposobu na dobrze grający blok defensywny dowodzony przez Gorczycę. W 30 minucie znowu rosły golkiper AT wyciągał piłkę z siatki, a strzałem z dystansu zaskoczył go Łukasz Nadgrodkiewicz! Słabo grające "Trucki" dały sobie w końcówce wbić dwie bramki, których autorem był Bartek Sikora. Nie bez powodu zawodnik ten otrzymał miano gracza meczu, gdyż było to jego piąte trafienie tego dnia. Przed golami Sikory udało się jeszcze raz Patałuchowi zaskoczyć bramkarza rywali - ładnym strzałem z rzutu wolnego.

Ostatecznie KP Ogrodomania wygrała 8:2 i awansowała do górnej szóstki, Auto Truck zaś, jeżeli nie poprawi swojej gry to wiosną, o ile wystartuje - będzie grał w niższej klasie rozgrywkowej. W nastepnym meczu już w środę team Zbigniewa Krowickiego zagra z Kigemą, z kolei Ogrodomania mierzyć się będzie za tydzień z Fryzjerami!