28.01 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
( 3 : 4 )
Skład: Wielgus, Krych, Toczek, Chabier, Osowski, Uchański, Siatkowski, Jańczak, Sowiński, Kicman, Póda, Maziarz, Toczek
Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Makowski, Mikoś, Sikora, Staszak
2' Michał Maziarz
11' Marcin Siatkowski
16' Marcin Siatkowski
18' Adam Krych
22' Marcin Uchański
36' Adam Sowiński
2' Damian Staszak
9' Bartosz Sikora
10' Jan Mikoś
14' Bartosz Sikora
24' Bartosz Sikora
34' Łukasz Nadgrodkiewicz
Zawodnik meczu: Emil Wielgus (To co dzisiaj wyprawiał Emil było wręcz niepojęte dla kibiców zgromadzonych pod Balonem. Tylko dzięki jego świetnym interwencjom Armia Zbawianie ugrała punkt w starciu z Ogrodomanią.)

Wyżej w tabeli stoją akcje drużyny Rafała Ossowskiego, ale pamiętać trzeba, że KP przegrywało dotychczas po dobrej grze, a wygrało przecież jako jedyne z obrońcą tytułu - Moico. Oznacza to, że team Roberta Jakiela ma potencjał, aby być wysoko - podobnie jak "Pomarańczowi", którzy również kiedy przegrywali to przegrywali pechowo. Gdy wygra KP awansuje do górnej szóstki, w razie wygranej AZ - mocno przybliży się one do ligowego podium. Jest o co grać, więc powinno się dziać!

2' (0-1) - Michał Maziarz otwiera wynik tego spotkania.
2' (1-1) - Do wyrównania doprowadza grający z numerem 27 - Damian Staszak.
4' Po szybkim początku tempo meczu nieco opadło.
5' Bardzo ładny rajd Bartosza Sikory, który minął dwóch rywali, lecz jego strzał bez trudu wyłapał Emil Wielgus.
7' Jedni i drudzy próbują, ale brakuje wykończenia.
9' (2-1) - Bartosz Sikora, będąc oko w oko z Emilem Wielgusem nie myli się i zdobywa bramkę. Piłka po jego strzale jeszcze odbija się od słupka i wpada do bramki.
10' (3-1) - Ogrodomania prowadzi już dwoma bramkami. Autorem gola Jan Mikoś.
11' (3-2) - Po strzale Marcina Siatkowskiego Armia Zbawianie łapie kontakt.
12' To powinien być remis! Michał Maziarz z metra przenosi futbolówkę nad bramkę Aleska Gorczycy.
14' - Za chamski faul Bartosz Sikora ogląda żółty kartonik.
16' (3-3) - Armia Zbawienia wykorzystuje grę w przewadze - Marcin Siatkowski doprowadza do wyrównania.
18' Krzysztof Jańczak zagrywa do Szymona Kicmana, który przegrywa pojedynek z Gorczycą.
18' (3-4) - Adam Krych strzałem sprzed pola karnego wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
21' Przed polem karnym faulowany jest Marek Koch. Do piłki podchodzi Bartosz Sikora, uderza piekielnie mocno i... świetną paradą popisuje się Emil Wielgus, który przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.
22' - Za faul taktyczny żółtym kartonikiem upomniany Marcin Uchański.
24' Z dystansu uderza Adam Sowiński, lecz górą Aleksy Gorczyca.
24' (4-4) - Ogrodomania wykorzystuje grę w przewadze. Na listę strzelców wpisuje się Bartosz Sikora. Po strzale Bartosza piłka po słupku wpadła do bramki.
27' Marcin Siatkowski przegrywa pojedynek z Aleksym Gorczycą, bardzo dobra interwencja goalkeepera.
28' Po strzale z rzutu wolnego Jana Mikosia piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi na aut bramkowy.
29' Kontra gospodarzy, lecz strzał Jakiela trafia w boczną siatkę.
32' Damian Staszak będąc oko w oko z Emilem Wielgusem przegrywa ten pojedynek. Wspaniała interwencja bramkarza Armii Zbawienia.
33' Kolejna świetna interwencja Wielgusa, tym razem wygrywa pojedynek z Mikosiem.
34' (5-4) - Najprzytomniej w polu karnym zachował się Łukasz Nadgrodkiewicz, który z zimną krwią pokonuje Emila Wielgusa.
35' Bartosz Sikora strzałem z połowy boiska próbował pokonać Wielgusa. Bardzo nieudana ta próba.
36' (5-5) - Adam Sowiński dopadł do wyplutej piłki przez Gorczycę i zdobywa gola, który doprowadza do remis.
37' Pozostały trzy minuty do końca spotkania, czy którejś ekipie uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?
39' Chyba remis zadowala obie drużyny, ponieważ żadna nie wykazuje chęci zagarnięcia kompletu punktów.

Mecz ten przypominał istny pojedynek bokserski! Jedni i drudzy raz po raz atakowali bramkę rywala, lecz odbijali się od ściany, którą byli bramkarze. Ci co nie byli wczoraj pod Balonem, niech żałują, ponieważ obie drużyny zafundowały nam wspaniałe widowisko. Z przebiegu meczu podział punktów jest najsprawiedliwszym rezultatem. W następnej kolejce Ogrodomania zagra z Auto Truckiem, zaś Armia Zbawienia skrzyżuje swoje "rękawice" z Fulanito ft. Burger Ltd..