28.01 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
( 1 : 2 )
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Szymański, Plichta, Borysewicz, Patałuch
Skład: Wiśniewski, Ćwik, Zimny, Miś, Piekarz, Lichocki, Fedyczkowski
4' Filip Borysewicz
9' Jarosław Patałuch
28' Jarosław Patałuch
32' Filip Borysewicz
35' Jarosław Patałuch
7' Artur Ćwik
28' Artur Ćwik
Zawodnik meczu: Jarosław Patałuch (Gdy pojawiał się na boisku, jego zespołowi grało się łatwiej. Wprowadzał spokój w szeregach Auto Trucku, swój występ udokumentował dwoma trafieniami.)

Zamykający tabelę Fryzjerzy podejmą będący jedną lokatę przed nimi - Auto Truck. Żadna z tych drużyn nie poznała jeszcze smaku wygranej, ale to w bardziej opłakanej sytuacji są "Niebiescy", którzy rozegrali o dwa spotkania więcej od zespołu Zbigniewa Krowickiego. Jeżeli w tym spotkaniu Jarosław Fedyczkowski i spółka się nie przełamią to będzie im bardzo ciężko o pozostanie w elicie. Ciekawe też co zaprezentuje Auto Truck, bo mimo lepszej pozycji wyjściowej od rywala - nie pokazali jeszcze nic szczególnego na tyle, aby znaleźć się w górnej szóstce. Ktoś tutaj na pewno zdobęcie punkty, ale kto to będzie?

2' Pierwsze minuty to obustronne badanie rywala.
2' Szymański z rogu do Patałucha, lecz strzał tego drugiego z woleja trafia w obrońcę i mamy rzut z autu.
3' Strzał z dystansu Filipa Borysewicza bez trudu łapie Tomasz Miś.
4' Kolejna próba Jarka Patałucha - tym razem piłka przelatuje nad poprzeczką.
4' (0-1) - Kontrę zawodników Auto Trucku na gola zamienia Filip Borysewicz.
6' Filip Borysewicz piętką zgrywa piłkę do Jarosława Patałucha. Jarek wychodzi sam na sam, lecz ten przegrywa pojedynek z Tomaszem Misiem.
7' (1-1) - Zbyszek Lichocki zagrywa do Artura Ćwieka i mamy remis!
9' (1-2) - Strzałem z dystansu Jarosław Patałuch, wyprowadza AT na prowadzenie.
11' Piłka po strzale Filipa Borysewicza obija słupek i wychodzi na aut bramkowy.
12' Zamieszanie pod polem karnym Fryzjerów, do piłki dochodzi Patałuch, lecz przegrywa pojedynek z Misiem.
13' Robert Szymański po ziemi uderza sprzed pola karnego, lecz minimalnie się myli.
14' Fedyczkowski zagrywa z autu do Lichockiego, lecz strzał Zbyszka o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Marcina Borysewicza.
15' Filip Borysewicz po raz kolejny przegrywa pojedynek z Tomaszem Misiem.
15' - Na boisku z bólu zwija się Jarosław Patałuch, potrzebna jest pomoc medyczna.
17' Kapitalną interwencją popisuje się Marcin Borysewicz, który broni piekielnie mocny strzał Artura Ćwieka.
18' W odpowiedzi z dytansu strzela Robert Szymański, lecz trafia wprost w dobrze ustawionego Tomasza Misia.
19' Uraz Jarka Patałucha okazuje się na tyle nie groźny, że gracz z numerem 77 wraca do gry.
22' Przed polem karnym, ręką zagrywa Tomasz Pieńskowski i mamy rzut wolny dla Fryzjerów. Strzał Jarosława Fedyczkowskiego trafia w mur, a dobitka przelatuje wysoko ponad bramką.
24' W drugiej odsłonie tempo meczu nieco opadło. Większość akcji rozgrywa się w środku boiska.
26' Fedyczkowski pada pod polem karnym Auto Trucka, lecz gwizdek sędziego milczy. Zawodnik protestuje, lecz sędzia Damian Nowak pozostaje niewzruszony.
28' Mecz się nieco zaostrzył, ani jedni, ani drudzy nie odstawiają nóg.
28' Niepotrzebne przepychaniki Jarosława Patałucha z Arturem Ćwiekiem - obaj zawodnicy ukarani żółtymi kartonikami.
30' Zawodnicy ukarani wracają na boisku - żadna z ekip nie wykorzystała gry "po czterech" w polu.
32' (1-3) - Filip Borysewicz zwiększa prowadzenie swojego zespołu. Auto Track prowadzi już dwoma oczkami.
35' Fryzjerzy próbują zmiejszyć rozmiary porażki, lecz bez efektów.
35' (1-4) - Co nie udało się Fryzjerom, udało się Trakowcom - Jarosław Patałuch powiększa przewagę AT.
37' Jarek Patałuch obraca się z obrońcą na plecach, strzela i... piłka trafia w boczną siatkę bramki gospodarzy. Do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele!

Auto Truck dzięki zwycięstwu odnotowuje pierwszą wygraną w tym sezonie. Żółto-czerwonych do victorii poprowadził tercet M.Borysewicz-J.Patałuch-F.Borysewicz. Pierwszy świetnie bronił, pozostali dwaj strzelali. Dla Fryzjerów była to już piąta porażka z rzędu i nic nie wskazuje, aby w następnym meczu zdobyć punkty z faworyzowanym FC Wrocław Academy.