Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Makowski, Sikora, Sikora, Kuśmierz, Kuśmierz
Skład: Chojka, Jóźwik, Chodkiewicz, Trojnar, Kubasiewicz, Wekiera, Skarpiński, Bednarek
13' Bartosz Sikora
15' Michał Kuśmierz
23' Bartosz Sikora
32' Robert Jakiel
4' Przemysław Skarpiński
4' Adam Kubasiewicz
7' Przemysław Bednarek
12' Michał Jóźwik
16' Przemysław Skarpiński
23' Michał Jóźwik
27' Piotr Chodkiewicz
33' Przemysław Skarpiński
35' Przemysław Skarpiński
38' Adam Kubasiewicz
Zawodnik meczu: Przemysław Skarpiński (Najbardziej aktywny pod bramką Gorczycy, co okrasił zdobyciem czterech goli. Na wyróżnienie zasługuje Bartosz Sikora z Ogrodomanii. )

W starciu w dole tabeli w grupie B o pierwsze ligowe punkty powalczy zawodzący na całej linii - faworyt - FC Wrocław Academy oraz KP Ogrodomania.  "Akademia" zagra z drużyną, która radzi sobie nie wiele lepiej, bo zna już i smak zwycięstwa i gorycz porażki. O faworyta w tym meczu będzie  ciężko. KP ma wyższe notowania u bukmacherów, ale motywacji u Academy nie powinno zabraknąć, więc starcie to na pewno będzie fascynujące.

3' W natarciu FC Wrocław Academy. Strzał Skarpińskiego instynktownie broni Aleksy Gorczyca. Dobitka Adama Kubasiewicza w popreczkę.
4'  (1:0) -Dalekie zagranie Jóźwika na pole karne i strzałem głową Gorczyce pokonuje Skarpiński
4'  (2:0) - Kubasiewicz w indywidualnej akcji i strzał pod poprzeczkę - bez szns Gorczyca.
4'  (2:1) - Natychmiastowa odpowiedź Ogrodomanii i piłkę do siatki pakuje Bartosz Sikora.
5' Słupek po strzale Marcina Wiekiery.
7'  (3:1) - Rzut wolny dla "Akademi" - Przemysław Bednarek podchodzi do piłki i trafia pod poprzeczkę bramki Gorczycy.
8'   (3:2) - Bartosz Sikora potężnie z woleja, piłka po interwencji Damiana Chojki wpada do siatki.
9' - Ogrodomania mogła iść za ciosem, ale Piotr Kuźmierz przegrał pojedynek z bramkarzem.
10' Nagrodkiewicz mocnym strzałem kończy akcje KP i znów świetnie Chojka.
12'  (4:2) - Kolejny rzut wolny dla FCWA, do piłki podchdzi Jóźwik i wykorzystując złe ustawienie muru - trafia tuż przy słupku.
13'  (4:3) - Kontra KP - strzał B.Sikory sprzed pola karnego, przy słupku zaskakuje Chojkę.
15'  (4:4) - Do remisu doprowadza Piotr Kuźmierz.
16' Wolny dla Academy, krótkie rozegranie i strzał Jóźwika zmierza do bramki, ale blokuje go w ostniej chwili Robert Jakiel. Rzut rożny!
16'  (5:4) - Krótkie rozegranie z rogu i sprytnym strzałem Skarpiński zaskakuje Gorczycę.
19' Rzut wolny dla Akademii - do piłki podchodzi Jóźwik i piłkę po jego strzale na słupek zbija Gorczyca.
21' Mocny początek "żółto-czarnych".
24' "Enty" rzut wolny dla FC Wrocław Academy i tym razem strzał po ziemii Jóźwika nie sprawia żadnych problemów Gorczycy.
23'  (5:5) - Aut dla KP. B.Sikora dostaje piłkę przed polem karnym i bez namysłu, z woleja nie daje żadnych szans Chojce. Znów remis!
23'  (6:5) - Jóźwik natychmiastowo odpowiada wykorzystując niepewny chwyt Gorczycy, na wślizgu pakuje piłkę pod poprzeczkę.
26' Sikora wychodzi sam na sam z Chojką i kapitalnie powstrzymuje go bramkarz.
27'  (7:5) - Szybkie rozegranie z rzutu rożnego, wycofanie na przedpole do Piotra Chodkiewicza, który oddaje strzał za zaskoczenia i piłka po rękach bramkarza wpada do bramki.
30' Marcin Wiekiera sprzed pola karnego i piłkę nad poprzeczkę zbija Gorczyca.
32'  (7:6) - Ładna akcja Ogrodomanii. Sikora z prawej strony do wbiegającego Roberta Jakiela.
33'  (8:6) - Znów podopieczni Bednarka wychodzą na dwubramkowe prowadzenie. Szybka kontra Academy. Jóźwik prostopadle do Skarpińskiego, który sam na sam strzela koło wychodzącego Gorczycy.
35'  (9:6) - Bendarz wykłada pilkę na pustaka do Skarpińskiego, a ten korzysta z prezentu w 100%.
36' Bartosz Sikora wychodzi sam na sam i trafia w poprzeczkę.
38'  (10:6) - Kubasiewicz przypieczętowuje zwycięstwo Academy. KP już się nie podniesie.
39' Rzut wolny dla KP. Po strzale Sikory piłkę na róg zbija Chojka.
40' Krótkie rozegranie z rożnego do wbiegającego Bartosza Sikory i pięknie piłkę nad poprzeczkę zbija Chojka. Po chwili Michał Kuźmierz i znów świetnie Chojka.

W końcu nadeszło przełamanie, po fantastycznym, bardzo otwartym meczu zwyciężyło FC Wrocław Academy. Ogrodomania pokazała się z dobrej strony, ale popełniła zbyt wiele prostych błędów. W przyszłym tygodniu "Akademia" podejmie Armię Zbawienia, zaś Ogrodomania zmierzy się również z AZ-em, ale dopiero za tydzień później!

Przemysław Skarpiński (FC Wrocław Academy)