07.01 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Koch, Jakiel, Sikora, Sikora, Kuśmierz, Kuśmierz
Skład: Mammadli, Lbouhmadi, Da Silva, Pereira, Sidoti, Mursalzade, Aguzzi, Alobaidi, Amadori
3' Mateusz Sikora
11' Piotr Kuśmierz
16' Piotr Kuśmierz
4' Gabriele Sidoti
13' Mohammed Alobaidi
15' Aliagha Mursalzade
26' Tommaso Aguzzi
29' Tommaso Aguzzi
31' Luis Carlos Batista Da Silva
32' Gabriele Sidoti
Zawodnik meczu: Gabriele Sidoti (Prawdziwy lider drużyny, bardzo trudny do zatrzymania przez defesywę Ogrodomani. Ozdobą spotkania była jego bramka z rzutu wolnego.)

Ostatni dzisiejszy pojedynek to starcie niepokonanych sąsiadów w ligowej tabeli. Ciężko wskazać tutaj faworyta, lecz większe szanse na zwycięstwo wydają się mieć gracze KP Ogrodomania. Czy Murad Mammadli wraz z kolegami zatrzyma braci Sikora? Czy może kolejejnego hattricka w tym sezonie ustrzeli Gabriele Sidoti?

2' (0-1) - Wrzutka w pole karne, najwyżej skacze Bartosz Sikora i zdobywa pierwsze trafienie w tym meczu.
3' (0-2) - Kuśmierz do Mateusza Sikory i mamy już 0 do 2.
4' (1-2) - Szybka odpowiedź Qarabagu i Sidoti zmiejsza stratę do 1 oczka.
5' Ależ zacięty pojedynek! Jeżeli zawodnicy utrzymają to tempo, to możemy się dzisiaj spodziewać wyniku hokejowego.
7' Długa piłka do Alobaidi, lecz jego strzał okazuje sie niecelny.
8' Mateusz Sikora z dystansu, lecz przegrywa pojedynek z Mammadlim! Bardzo dobra interwencja Murada!
9' Strzał z dystansu Bartosza Sikory i tylko słupek.
11' (1-3) - Piotr Kuśmierz z pierwszej piłki i mamy bramkę. Tym razem Mammadli bez szans...
13' (2-3) - Alobaidi zmniejsza stratę swojego zespołu do jednego oczka.
14' Rzut wolny dla KPO, lecz piłka po rykoszecie wpada w koszyczek Mammadliego.
15' (3-3) - Na strzał z dystansu decyduje się Mursalzade i ta decyzja opłaciłą się! Mamy remis, po trzy.
16' (3-4) - Remis jest już historią! Na razy gola zdobywa Piotr Kuśmierz.
17' Sidoti obraca się z obrońcą na plecach, oddaje niesygnalizowany strzał i trafia tylko w poprzeczkę.
19' Strzał z dystansu Bartosza Sikory i mamy... poprzeczkę.
19' Po raz kolejny uderza B.Sikora, lecz tym razem refleksem popisał się bramkarz gospodarzy.
21' Zatańczył nam teraz z piłką B.Sikora, lecz jego strzał na rzut rożny zbił dobrze dysponowany dzisiaj Mammadli.
23' Po raz kolejny z piłką zatańczył B.Sikora, lecz tym razem strzał okazał się bardzo niecelny.
24' Obie drużyny walczą o kolejną bramkę, bliżej szczęścia gracze KPO.
25' Próbkę swoich umiejętności zaprezentował nam Sidoti, lecz jego strzał okazałsię minimalnie niecelny.
26' (4-4) - Znowu mamy remis, szczęśliwcem Aguzzi.
27' Gospodarze starają się iść za ciosem, lecz tym razem świetną paradą popisuje się Aleksy Gorczyca.
29' (5-4) - Wysiłki opłaciły się! Tomasso Aguzzi wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie!
31' (6-4) - Ależ błąd Gorczycy, który tak niefortunnie wybił piłkę, że... trafił w nadbiegającego Da Silve i mamy już dwubramkową przewagę Qarabagu.
32' (7-4) - Rzut wolny dla Qarabagu. Ulalala, techniczny majstersztyk Sidotiego, który strzałem po ziemi powiększa przewagę gospodarzy.
34' W ostatnich minutach zawodnicy KPO jakby byli nieobecni na dzisiejszym meczu. W niczym nie przypomniają drużyny, która ograła faworyzowane Moico.
35' Gospodarze w ostatnim czasie ograniczyli swoje akcje do kontr, widać, że zamierzają bronić korzystnego wyniku.
38' Brzydki faul Sidotiego. Rzut wolny dla KPO, do piłki podchodzi Jakiel i fatalnie kiksuje.

Po raz drugi w tym sezonie, zawodnicy Qarabagu odrabiają straty i inkasują kolejne 3 punkty. W drugiej połowie gracze KPO totalnie zawideli swoich kibiców, nie potrafiąc znaleźć recepty na dobrze dysponowanego Murada Mammadliego.