07.01 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Ściegienko, Głembocki, Ćwik, Zimny, Książek, Miś, Dobrzyński, Piekarz, Lichocki, Luliński
Skład: Turski, Dobosz, Gorczyński, Koszerny, Szymański, Ujas, Żmudziński, Ziółkowski
3' Przemysław Ujas
4' Przemysław Ujas
16' Paweł Gorczyński
18' Przemysław Ujas
19' Piotr Turski
23' Marcin Koszerny
24' Przemysław Ujas
30' Piotr Turski
33' Przemysław Ujas
36' Paweł Ziółkowski
36' Przemysław Ujas
37' Paweł Ziółkowski
40' Paweł Gorczyński
Zawodnik meczu: Przemysław Ujas (Autor dwóch hattricków, piekielnie skuteczny pod bramką rywala.)

Te dwie ekipy znają się bardzo dobrze, pod Balonem rozegrały między sobą już dwa spotkania. Dwukrotnie lepsi okazywali się gracze Moico, czy tym razem będzie tak samo? Czy zasada do trzech razy sztuka się w tym przypadku potwierdzi? A może to zawodnicy KS Fryzjerzy przełamią malutką już serią swojego rywala?

2' Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu oddaje Paweł Gorczyński, nogami piłkę na aut wybija Piotr Ściegienko.
3' Paweł Gorczyński zauważył wysuniętego Ściegienko, zdecydował się na lobowanie bramkarza, futbolówka odbija się od poprzeczki, lecz nie wpada do bramki.
3' (1-0) - Co nie udało się Gorczyńskiego, udało się Przemysławiowi Ujasowi i to ten drugi cieszy się z pierwszego gola w tym meczu.
4' (2-0) -Strzał z dystansu Ujasa i mamy drugiego gola na koncie tego zawodnika.
5' Na boisku przeważają gospodarze, którzy zamknęli rywali na ich własnej połowie.
6' We własnym polu karnym faulowany Jacek Żmudziński.
8' Ależ parada Żmudzińskiego, który dwukrotnie wychodził zwycięsko w pojedynku z Lichockim.
11' Po raz kolejny na strzał decyduje się Lichocki, lecz tym razem futbolówka o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Żmudzińskiego.
13' Tempo spotkania nieco opadło, w szeregi obu ekip wdarła się niedokładność.
16' (3-0) - Gorczyński z dystansu i mamy trzecią bramkę dla Moico. Asystę przy tym golu zaliczył Ujas.
18' (4-0) - Trzy szybki podania i Przemysław Ujas zdobywa hattricka.
19' (5-0) - Piotr Turski udowadnia, że nie jest tylko świetnym bramkarzem, ale także skutecznym napastnikiem! Bardzo sprytne zachowanie Turskiego i mamy czwartą bramkę dla gospodarzy!
21' Żmudziński jest dzisiaj zmorą Lichockiego, kolejny pojedynek przegrywa napastnik z popularnym Jacą.
23' (6-0) - Marcin Koszerny zdobywa bramkę strzałem z dystansu, bramkarz bez szans.
24' (7-0) - Przemysław Ujas na raty pokonuje Piotra Ściegienko.
26' Bardzo konsekwentna gra Moico, KSF jest dzisiaj przy nich tylko tłem.
29' Szczęście tym razem uśmiechnęło się do Moico, piłka po strzale Piekarza trafia jedynie w słupek i wychodzi na aut.
30' (8-0) - Po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców wpisuje się nominalnym bramkarz - Piotr Turski!
32' Pomimo sporej przewagi gospodarzy, zdarza się im popełniać proste błędy. Tylko dzięki świetnej postawie Żmudzińskiego, nadal mamy zero straconych bramek przez ekipę Moico.
33'  (9-0) - Chyba mamy zawodnika meczu! Przemysław Ujas zdobywa już piątą bramkę dla swojego zespołu.
36' (10-0) - Co dzisiaj wyprawia Ujas? Zdobywa już 6 trafienie.
36' (11-0) - Ziółkowski po raz pierwszy wpisuje się na listę strzelców.
37' (12-0) - Ziółkowski do pustaka i mamy istny pogrom...
40' (13-0) - W ostatnich 4 minutach rozwiązał nam się worek z bramkami... Strzelcem gola Gorczyński.

Po nieoczekiwanej porażce z KPO zawodnicy Moico chcieli zmazać plamę blamażu. Jak widać zadanie to udało im się w pełni osiągnąć. Trzeci pojedynek pomiędzy tymi ekipami i trzecie zwycięstwo Moico. Zawodnicy KS Fryzjerzy, po tej porażce spadają na ostatnie miejsce, a pierwszych punktów poszukają w starciu z Armią Zbawienia.