22.12 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Wielgus, Chabier, Osowski, Uchański, Jańczak, Kicman, Póda, Maziarz, Toczek
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Krowicki, Szymański, Plichta, Borysewicz, Kaniecki, Patałuch
4' Szymon Kicman
14' Szymon Kicman
25' Paweł Póda
26' Michał Maziarz
27' Krzysztof Jańczak
31' Michał Maziarz
40' Krzysztof Jańczak
21' Filip Borysewicz
34' Artur Halek
37' Filip Borysewicz
Zawodnik meczu: Michał Maziarz (Najbardziej aktywny w Armii Zbawienia - występ zakończył z dwoma bramkami na koncie. )

Do gry w 1 lidze B wkracza Auto Track, który zagra z Armią Zbawienia. Ich rywale premierowy mecz minimalnie przegrali. Jak zaprezentują się teraz?

2' Michał Maziarz płasko uderza z rzutu wolnego i z problemami do boku zbija Marcin Borysewicz.
3' Filip Borysewicz strzela z powietrza i na raty łapie Wielgus.
4' (0:1) - Kicman decyduje się na zaskakujące uderzenie, które wpada do bramki strzeżonej przez Borysewicza.
5' Rzut wolny dla Auto Tracku, do piłki podchodzi Jarosław Patałuch i trafia w mur.
6' Rzut wolny dla AZ i strzał Maziarza koło słupka.
8' Dużo twardej gry o czym świadczy duża ilość rzutów wolnych. Taki stały fragment gry uzyskuje AT. Do piłki znowu podchodzi Patałuch i znowu trafia w mur.
11' Hałek znajduje się w dogodnej sytuacji, lecz uprzedza go Wielgus i nogami wybija piłkę na aut.
13' Mało ruchu w ofensywie Auto Tracku i po raz kolejny Patałuch zmuszony do uderzenia z dystansu. Po raz kolejny piłka po jego strzale nie znadjuje drogi do bramki.
14' Dwa groźne strzały AT. Najpierw z dystansu próbuje Tomasz Kaniecki - świetnie na róg zbija golkiper. Potem z rogu - Patałuch w bramkarza.
14' (0:2) - Kicman w kontrze, po raz drugi w tym meczu pokonuje Borysewicza.
17' Uderzenie Maziarza, po ziemi z dystansu i piłkę lecącą koło słupka, wzrokiem odprowadza M.Borysewicza.
21' (1:2) - F.Borysewicz wychodzi sam na sam i mocnym strzałem po ziemi pokonuje Wielgusa.
25' (1:3) - Szybka kontra i Póda kapitalnie ją zamyka, z bliska pokonując Borysewicza.
26' (1:4) - Maziak przechwytuje piłkę od Plichty i podcniką pokonuje Borysewicza.
27' (1:5) - Krzysztof Jańczak strzela kolejną bramkę dla Armii Zbawienia.
31' (1:6) - Upadając Jańczak zgrywa do Maziarza, a ten zaskakującym strzałem po ziemi pokonuje Borysewicza.
32' Borysewicz kapitalnie na róg paruje uderzenie Jańczaka.
33' Mocno podłamana drużyna Auto Trucku nie potrafi wyjśćpoza własną połowę. Armia Zbawienia prezentuje się lepiej.
34' Uderzenie Pódy sprzed pola karnego i przed siebie piłkę paruje Borysewicz
34' (2:6) - Halek zmiejsza rozmiary porażki, pewnie pokonując Wielgusa.
37' (3:6) - Filip Borysewicz decyduje się na strzał sprzed pola karnego i drugi raz w tym meczu pokonuje Emila Wielgusa.
40'  (3:7) - Rzut wolny sprzed pola karnego i ładnym strzałem tuż przy słupku Jańczak pokonuje Borysewicza.

Armia Zbawienia w pełni zrehabilitowała się za ostatnią pechową porażkę z Tomtexem i dzięki pewnej wygranej wyszła na prowadzenie w grupie B. Auto Track nie najlepiej rozpoczyna sezon pod balonem i o przełamanie będzie starał się w kolejnych spotkaniach.