19.12 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Turski, Gul, Dobosz, Gorczyński, Ziętek, Szymański, Ziółkowski
Skład: Gorczyca, Nadgrodkiewicz, Jakiel, Makowski, Mikoś, Sikora, Sikora, Staszak, Jastrzębski
10' Paweł Gorczyński
26' Paweł Ziółkowski
35' Bartłomiej Gul
11' Damian Staszak
12' Bartosz Sikora
31' Mateusz Sikora
35' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Motor napędowy Ogrodomani, wraz z bratem poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Na wyróżnienie zasługuje Aleksy Gorczyca, który raz po raz ratował swój zespół przed utratą gola.)

Starcie Mistrza I edycji Wrocbal Olimpijski FC z drużyną, która przybyła do nas z konkurencyjnej ligi. Czy Moico pokaże mistrzowską formę? Czy może debiutant zaskoczy wyżej notowanego rywala? Odpowiedź za niespełna 45 minut.

1' Jaworski z dystansu i piłkę na rzut rożny paruje Gorczyca.
3' Obie drużyny grają bardzo zachowawczo w obawie przed utratą gola.
4' Ziółkowski po ziemi, świetnie Gorczyca!
6' Bardzo wyrównany mecz, żadna z ekip nie potrafi poważnie zagrozić bramce rywala.
8' Ziółkowski strzela, ale świetnie broni Gorczyca! Dobitka Jaworskiego, znowu górą bramkarz gospodarzy!
10' (0-1) - Kapitalne uderzenie Gorczyńskiego! Piłka odbita od poprzeczki wpada za kołnierz Gorczycy!
11' (1-1) - Sikora z autu do Staszaka i mamy błyskawiczną odpowiedź!
12' (2-1) - Ogrodomania idzie za ciosem! Rozklepana defensywa Moico i B.Sikora zdobywa prowadzenie!
15' Obie ekipy grają bardzo dobrze, świetny mecz bramkarzy.
17' Najpierw kapitalnie Gorczyca, w odpowiedzi po drugiej stronie instynktownie broni Turski!
19' Bardzo wyrównany pojedynek, nic dziwnego, że oglądaliśmy do tej pory tylko 3 trafienia.
20' - Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany w bramce Ogrodomani. Kontuzjowanego Gorczyce zastępuje Mikoś. Bardzo duża strata dla gospodarzy.
21' Staszak bardzo mocno z połowy boiska i prosto w spojenie słupka z poprzeczką! Do szczęścia zabrakło bardzo niewiele.
23' Zarysowuje się przewaga gospodarzy, Moico wydaje się być zaskoczone poziomem gry rywala.
25' Faul dla Moico. Szymański przebiega nad piłką, uderza Gorczyński, ale minimalnie niecelnie.
26' (2-2) -Kolejna próba graczy w białych koszulkach, tym razem skuteczna! Do remisu doprowadza Paweł Ziółkowski! 2-2.
28' Po woli inicjatywę przejmują goście, nękając raz po raz strzałami Mikosia. Na szczęście dla gospodarzy bez efektów!
31' (3-2) - Strzał z własnego pola karnego M.Sikory, piłka dostaje dziwnej rotacji i wpada do bramki strzeżonej przez Turskiego! 3-2 dla Ogrodomani!
33' Szymański z wolnego po ziemi i broni bramkarz, dobitka Ziółkowskiego wprost w obrońcę.
34' Trwa oblężenie bramki Ogrodomani, gracze w białch koszulkach strzelają z każdej pozycji, ale bez skutku. Brakuje dokładności oraz szczęścia.
35' - Czerwona kartka dla Gula, który wślizgiem wykosił wychodzącego sam na sam z bramkarzem, gracza Ogrodomani!
35' (4-2) - Z wolnego na 4-2 trafia Bartosz Sikora! Turski bez najmniejszych szans!
37' Jastrzębski z narożnika pola karnego, ale świetnie kont skraca Piotr Turski i tylko boczna siatka.
38' Wolny dla gospodarzy - piekielnie mocny strzał oddaje Mateusz Sikora, lecz minimalnie niecelnie.
40' Gracze Moico w komplecie, ale po chwili sędzia Adrian Miedziński odwizduje koniec spotkania.

Bardzo ciekawe widowisko, w którym z dobrej strony pokazali się debiutanci. Ogrodomania w pierwszym swoim meczu pokonała mistrza I edycji OFC. Moico trafiło na równorzędnego rywala, który staje się jednym z głównych faworytów do zajęcia miejsca na podium.