17.12 godz. 21:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 3
( 3 : 3 )
Skład: Guźniczak, Ogłaza, Michalak, Nowicki, Karasiuk, Chabowski, Skrzypczyński, Głowacki, Szczepański, Zięba, Świderski
Skład: Gawłowski, Rumin, Waleszczyński, Śliżewski, Czarnecki, Stasiak, Zając, Mosiej
6' Rafał Szczepański
11' Robert Głowacki
15' Sebastian Karasiuk
2' Piotr Zając
10' Piotr Zając
12' Piotr Zając
30' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Autor wszystkich bramek Fulanito w tym meczu. Nie do zatrzymania dla obrońców Kigemy. )

Fulanito kontra Kigema. Jedni bardziej znani Wrocbalowej publiczności, drudzy mniej, ale ze znanymi twarzami. Obie pragnęły dobrze rozpocząć sezon i zapowiadało nam to spore emocje.

2'  (1:0) - Zablokowany strzał Stasiaka piłka trafia pod nogi Piotrka Zająca i ten strzałem z dużego palca wyprowadza swoich na prowadzenie. Fulanito 1, Kigema 0.
6'  (1:1) - Szczepański strzela po dobrym zagraniu Świderskiego i piłka przełamuje ręce Gawłowskiego i wpada do siatki.
8' Zając dostał dobre zagranie w pole karne, ale z bliska nie był wstanie pokonać Guźniczaka.
10' Skrzypczyński znajduje się w dogodnej sytuacji i bramkarz
10'  (2:1) - Zając dostaje piłkę w pole karne i pewnym strzałem zaskakuje Guźniczaka. 2:1 dla Fulanito.
11'  (2:2) - Głowacki natychmiastowo odpowiada na gola Fulanito i pokonuje od poprzeczki Gawłowskiego.
12'  (3:2) - Zając znajduje się w jeden na jeden z Guźniczakiem i to wykorzystuje w 100%.
14' Stasiak uderza dwukrotnie sprzed pola karnego i dwukrotnie świetnie interweniuje golkiper Kigemy.
15'  (3:3) - Karasiuk znowu doprowadza do wyrównania!
Na boisku raz atakują jedni, raz w natarciu są drudzy, lecz to akcje Fulanito wydają się być bardziej przemyślane.
18' Zając strzela z woleja, ale uderzenie to jest zbyt lekkie, aby zaskoczyć Guźniczaka.
20' - Koniec pierwszej połowy
22' strzal z dystansu Nowickiego  swietnie bramkarz, poprawka Karasiuka ale Gawłowski górą
23' Zając mija rywala ale jego strzał niecelny
24' Kigema w natarciu, ale bez efekt
25' Stasiak z pola karnego ale piłkę nogą sparował bramkarz
27' Głowacki z woleja, ale przegral pojedynek z bramkarzem
27' Fulanito nie potrafi opuścić swej połowy
27' Fulanito Walenito w boczna siatke
29' Mecz sie nieco wyrównał obie drużyny mają sytuację lecz gorzej z wykończeniem.
30'  (4:3) - Mosiej do Piotra Zająca i udana kontra na 4-3
Kigema atakuje i poprzez liczne uderzenia z dystansu stara się zaskoczyć Gawłkowskiego, lecz ten nie ma zbyt wiele roboty, gdyż "zieloni" często trafiają "Panu Bogu w okno".
35' Fulanito skupione w defensywie czeka na kontry.
37' Stasiak strzela z dwóch metrów, ale Guźniczak świetnie interweniuje.
39' Guzniczak wychodzi zwyciesko z pojedynku ze Stasiakiem.

Po bardzo emocjonującym starciu minimalnie wygrało Fulanito. Dzięki tej wygranej gracze w "chorwackiej szachownicy" wskoczyli na 4 miejsce w stawce. Drużyna Borysa Skrzypczyńskiego w tabeli jest nisko, ale pokazała, że potrafi stawić czoła ligowym potentatom. W kolejnej kolejce Fulanito podejmie lidera - FC Sześciopak, zaś los Kigemy poznamy niebawem!