18.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
expertmeble.pl
21 : 1
( 11 : 0 )
Skład: Kazimierczak, Janowski, Magnucki, Szandrocho, Folta, Paszkowski
Skład: Niedomagała, Pudełko, Czajkowski, Stępień, Zawodny, Gołębiowski, Karpiel, Kurzeja, Pałus, Głowik, Józefowicz
12' Bartosz Szandrocho
27' Krystian Paszkowski
2' Marcin Józefowicz
4' Marcin Józefowicz
5' Marcin Józefowicz
7' Marcin Józefowicz
8' Dariusz Gołębiowski
10' Marcin Józefowicz
13' Rafał Pudełko
13' Marcin Józefowicz
14' Rafał Pudełko
17' Rafał Pudełko
19' Marcin Józefowicz
24' Wojciech Pałus
26' Rafał Pudełko
30' Wojciech Pałus
31' Łukasz Czajkowski
33' Rafał Pudełko
36' Artur Głowik
38' Marcin Józefowicz
39' Wojciech Pałus
40' Wojciech Pałus
Zawodnik meczu: Marcin Józefowicz (W dzisiejszym spotkaniu zawodnik z numerem 3 urządził sobie prawdziwy trening strzelecki. Rywale kompletnie sobie z nim nie radzili... Efekt? 8 bramek zdobytych i kilka asyst!)

Mecz grupy A pomiędzy walczącym o mistrzostwo expertmeble.pl, a bijącym się przed spadkiem AmRestem zapowiada się na pierwszy rzut oka dosyć jednostronnie. Pierwsi jeszcze nie przegrali w 2 edycji WOFC, drudzy natomiast tylko raz schodzili z boiska nie "na tarczy". Doświadczenie vs młodość, taktyka vs polot - co w tym starciu zwycięży? Jeżeli w tym meczu podopieczni Jerzego Tymofiejewa nie zdobędą trzech punktów, wtedy są niemal pewni spadku do ligi niżej.

1' Aby expertmeble.pl powrócił na fotel lidera, musi dzisiaj wygrać minimum 11 bramkami, uda im się ta sztuka?
2' (1-0) - Marcin Józefowicz strzałem w długi róg otwiera wynik tego spotkania.
3' Od samego początku zarysowuje się ogromna przewaga gospodarzy.
4' (2-0) - Gra obronna AmRestu pozostawia wiele do życzenia... Defensywa gości nie potrafi sobie poradzić z Marcinem Józefowiczem, który zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
5' (3-0) - Kolejny strzał gospodarzy i mamy kolejną bramkę! Hattricka zdobywa Marcin Józefowicz!
6' Marek Niedomagała wygrywa pojedynek z Bartoszem Szandrocho.
7' (4-0) - Rozklepana defensywa AmRestu, po podaniu Głowika, bramkę zdobywa Józefowicz.
8' (5-0) - Uderzenie z dystansu Dariusza Gołębiowskiego zatrzymuje się dopiero w siatce gości.
9' Piotr Zawodny będąc oko w oko z Kazimierczakiem, trafia wprost w dobrze ustawionego goalkeepera.
10' (6-0) - Marcin Józefowicz oddaje strzał na bramkę i trafia idealnie pod poprzeczkę bramki Kazimierczaka.
12' - Za odkopanie piłki rywalowi, żółtym kartonikiem ukarany Bartosz Szandrocho.
13' (7-0) - Gospodarze wykorzystują grę w przewadze! Na listę strzelców wpisuje się Marcin Józefowicz.
13' (8-0) - Rafał Pudełko uderzeniem sprzed pola karnego pokonuje Kazimierczaka.
14' (9-0) - Szykuje nam się prawidzwy pogrom! Kolejna bramka dla gospodarzy, autorem trafienia Rafał Pudełko.
15' Fatalnie pudłuje Rafał Pudełko, który miał przed sobą tylko bramkarza...
17' (10-0) - Zabawił nam się teraz grający z numerem 8 - Rafał Pudełko, który z dziecinną łatwością pokonuje Kazimierczaka.
18' Po podaniu Józefowicza, nieczysto w futbolówkę trafia Piotr Zawodny, czym zaprzepaszcza świetną okazję na zdobycie bramki.
19' (11-0) - Piłkę po strzale Karpiela, przed siebie wybija Kazimierczak, dobiega do niej Józefowicz i uderzeniem z 3 metra zdobywa kolejną bramkę.
20' Piłka po strzale Głowika trafia w poprzeczkę i wraca do gry.
21' Następuje zmiana lidera w grupie A! Dzięki temu wynikowi expertmeble.pl powraca na ligowy szczyt!
22' Pomimo wysokiego prowadzenie, zawodnicy expertmeble.pl nie odpuszczają i szukają kolejnych bramek.
24' (12-0) - Gospodarzą ciągle mało! Wojciech Pałus wpisuje się na listę strzelców.
26' (13-0) - Rafał Pudełko strzałem "do pustaka" zdobwa kolejną bramkę w tym spotkaniu.
27' (13-1) - Bramkę honorową dla gości zdobywa Rafał Paszkowski.
28' W dogodnej sytuacji, fatalnie kiksuje Rafał Paszkowski...
30' (14-1) - Po podaniu Głowika, bramkę zdobywa Wojciech Pałus.
30' (15-1) - W odstępie 20 sekund, Wojciech Pałus zdobywa dwie bramki!
31' (16-1) - Uderzeniem z najbliższej odległości Kazimierczaka pokonuje Łukasz Czajkowski.
32' Grzegorz Kazimierczak bez problemów broni uderzenie Łukasza Czajkowskiego.
33' (17-1) - Artur Głowik zagrywa do Rafała Pudełko, a ten zdobywa swoją piątą bramkę w tym spotkaniu.
35' Marcin Józefowicz zagrywa do Rafała Pudełko, lecz strzał tego drugiego bez problemów broni Grzegorz Kazimierczak.
36' (18-1) - Po podaniu Józefowicza gola zdobywa Artur Głowik.
38' Nieudana próba przelobowania Kazimierczaka przez Dariusza Gołębiowskiego.
38' (19-1) - To jest jego dzień! Marcin Józefowicz zdobywa ÓŚMĄ bramkę w dzisiejszym spotkaniu!
39' (20-1) - Wojciech Pałus po podaniu Głowika zdobywa dwudziestą bramkę dla gospodarzy.
40' (21-1) - Po podaniu Marcina Józefowicza na listę strzelców wpisuje się Wojciech Pałus.

Gospodarze zafundowali swoim rywalom istne piekło! Wynik tego spotkania jest najwyższym rezultatem w obecnej edycji pod balonem! Dzięki temu zwycięstwu expertmeble.pl wskoczył na pozycję lidera i na trzy kolejki przed końcem jest na najlepszej drodze do triumfu. Najbliższe spotkanie drużyny Artura Głowika to pojedynek z FC Lux Torpeda, zaś FC AmRest "skrzyżuje rękawice" z TLA.