18.02 godz. 20:40, Olimpijski boisko1, Sedzia: Damian Nowak
3 : 14
( 0 : 6 )
Skład: Borowski, Woźniak, Garczarek, Maj, Biegański, Bożek, Ciupiński
Skład: Sanchez, Urrestarazu, Eizaguirre, Abad, Dudzik, Przybysławski
4' Andrzej Ciupiński
5' Łukasz Bożek
6' Łukasz Bożek
13' Andrzej Ciupiński
17' Andrzej Ciupiński
18' Krzysztof Garczarek
22' Kamil Biegański
27' Kamil Biegański
29' Wojciech Woźniak
31' Andrzej Ciupiński
35' Andrzej Ciupiński
36' Wojciech Woźniak
36' Andrzej Ciupiński
37' Kamil Biegański
21' Sergio Abad
33' Rafał Przybysławski
Zawodnik meczu: Łukasz Bożek (Kreator oraz motor napędowy ataków M.W.Trade, Łukasz wziął cięzar rozgrywania na swoje barki, czym poprowadził kolegów do pewnego zwycięstwa nad niżej notowanym rywalem.)

Aurrera Polska ciągle pozostaje bez zwycięstwa w drugiej edycji WOFC. Ciężko o takowe będzie z solidnym M.W Trade, które co prawda ostatnio straciło szanse na mistrzostwo, ale może jeszcze na koniec sezonu zasiąść na najniższym stopniu podium. Warunek wygrać wszystko do końca i liczyć na potknięcia rywali. Tak więc aby ciągle mieć nadzieje na udany sezon - Karol Cegła i spółka muszą dziś ograć przedostanią w stawce Aurrerę. Tej jednak nie wolno zlekceważyć, bo ma ona przebłyski bardzo dobrej gry i bywa groźna.

2' Od początku meczu lepiej prezentują się zawodnicy M.W.Trade.
4' (0-1) - Andrzej Ciupiński strzałem pod poprzeczkę pokonuje Gotzona.
5' Sergio Abad fauluje rywala w polu karnym i mamy "jedenastkę".
5' (0-2) - Rzut karny dla M.W.Trade! Pewnym wykonawcą Łukasz Bożek.
6' (0-3) - Kolejny strzał i kolejna bramka dla gospodarzy! Autorem gola Łukasz Bożek.
9' Tempo meczu nieco opadło...
12' Rafał Przybysławski zagrywa do Urrestarazu, lecz ten nie dobiega do piłki i mamy rzut z autu.
13' (0-4) - Andrzej Ciupiński strzałem z dystansu pokonuje Eizaguirre.
15' Urrestrazu uderza z rzutu wolnego, ale trafia wprost w dobrze ustawionego Tobiasza Borowskiego.
17' (0-5) -  Andrzej Ciupiński kompletuje hattricka!
18' (0-6) - Krzysztof Garczarek z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!
19' Indywidualny rajd Ciupińskiego zakończony prostą stratą.
21' (1-6) - Sergio Abad przy wydatnej pomocy bramkarza, zdobywa bramkę kontaktową.
22' (1-7) - Kamil Biegański powiększa przewagę swojego zespołu.
24' Po szybkiej wymianie ciosów na początku drugiej odsłony, tempo meczu nieco opadło.
25' Strzał z dystansu Sergio Abada, na rzut rożny wybija Tomasz Maj.
27' (1-8) - Kamil Biegański zabawił się z obrońcami gospodarzy i strzałem w długi róg wpisuje się na listę strzelców!
28' Uderzenie Wojciecha Woźniaka "na raty" łapie Eizaguirre.
29' (1-9) - Kamil Biegański zagrywa do Woźniaka, a ten z najbliższej odległości pokonuje goalkeepera gospodarzy.
31' (1-10) - Andrzej Ciupiński strzałem sprzed pola karnego, wpisuje się na listę strzelców.
33' Coraz śmielej poczyniają sobie zawodnicy Aurrery, którzy raz po raz atakują bramkę Borowskiego.
33' (2-10) - Rafał Przybysławski zmniejsza stratę do rywala.
33' (3-10) - Nie minęło 20 sekund, a Rafał Przybysławski ponownie wpisuje się na listę strzelców.
35' Rzut wolny dla gospodarzy! Do piłki podchodzi Abad, lecz jego strzał o metry mija bramkę Borowskiego...
35' (3-11) - Indywidualna akcja Ciupińskiego, który po minięciu 2 rywali, wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem go pokonuje.
36' (3-12) - Wojciech Woźniak strzałem w krótki róg pokonuje Eizaguirre.
36' (3-13) - Obrońcy rywali kompletnie nie radzą sobie z tym graczem! Po raz kolejny na listę strzelców wpisuje się Andrzej Ciupiński!
37' (3-14) - Kamil Biegański kompletuje hattricka!

Planowe zwycięstwo faworyzowanych M.W.Trade, którzy bez problemów ograli ligowego outsidera. Od pierwszych minut ogromną przewagę osiągnęli biało-niebiescy, co udokumentowali okazałym triumfem. Team Alvaro Castellanosa w kolejnym meczu "skrzyżuje rękawice" z Old Blue Angels, natomiast "Trejderzy" podejmą Diabłów&Magiców!