16.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 3 : 1 )
Skład: Mosiński, Hubisz, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Szkwarek, Trojan
Skład: Masztalerz, Kalinowski, Paukszt, Kniaź, Kaban, Murdzek, Mor, Sitko, Zdnowski, Rogalski, Słonina
10' Marcin Majak
29' Tomasz Sitko (Gol samobójczy)
30' Tomasz Szkwarek
34' Jakub Masztalerz (Gol samobójczy)
10' Aleksander Kniaź
16' Grzegorz Słonina
20' Tomasz Sitko
24' Jakub Rogalski
27' Grzegorz Słonina
36' Krzysztof Mor
37' Grzegorz Słonina
38' Grzegorz Słonina
40' Grzegorz Słonina
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Kiedy pojawiał się na boisku jego drużynie grało się łatwiej! To dzięki jego bramką udało się pokonać OBA.)

Hit tego tygodnia! Mecz, który może przesądzić o mistrzostwie w grupie A. Drużyna, która zgarnie komplet punktów będzie na najlepszej drodze do triumfu w II edycji Wrocbal OFC! Gospodarze są liderem tabeli, lecz ich przewaga nad rywalem to tylko 1 punkt! Patrząc na ostatnie wyniki, faworytem zdają się być Anioły, którzy w ostatnich spotkaniach wbili rywalą blisko 50 bramek! Serdecznie zapraszam na wspaniałe widowisko z walką do samego końca!

1' Bramkę zdobywa Michał Trojan, lecz sędzia odgwizduje faul na bramkarzu.
2' Słonina zgrywa piłkę do Murdzka, Marcin uderza głową, lecz trafia wprost w Mosińskiego!
5' Po uderzeniu Grzegorza Słoniny piłka trafia w poprzeczkę! Dobitka Grześka Paukszta i ponownie... poprzeczka!
7' Marcin Majak zagrywa z autu do Marcina Hubisza, ten uderza "z fałsza" i piłka o milimetry mija słupek bramki Szpilmacherów!
8' Tomasz Sitko bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego starał się zaskoczyć bramkarza, lecz futbolówka trafia tylko w boczną siatkę!
10' (0-1) - Marcin Majak otwiera wynik spotkania! Na prowadzeniu Anioły!
10' (1-1) - Błyskawiczna odpowiedź Szpilmacherów! Tomasz Sitko piętką zagrywa do Aleksandra Kniazia, a ten strzałem "do pustaka" doprowadza do wyrównania!
12' Jakub Rogalski przegrywa pojedynek sam na sam z Łukaszem Mosińskim.
14' Bardzo wysokie tempo narzucił obie drużyny! Mamy istny pojedynek bokserski!
15' Grzegorz Słonina z dystansu trafia wprost w dobrze ustawionego Mosińskiego.
16' Pauksz zagrywa do Słoniny, ten uderza z woleja i świetnie broni Mosiński. Mamy rzut rożny dla Szpilmacherów!
16' (2-1) - Grzegorz Słonina po rykoszecie zdobywa bramkę z rzutu rożnego.
18' Tomasz Szkwarek zagrywa do Marcina Majaka, ten uderza z dystansu, ale piłka o centymetry mija słupek bramki Masztalerza.
20' (3-1) - Jakub Rogalski zagrywa do Tomasza Sitko, a ten uderzeniem w długi róg zdobywa bramkę dla Szpilek!
21' Marcin Murdzek przegrywa pojedynek z Łukaszem Mosińskim!
23' Nieporozumienie Szkwarka z Trojanem i Anioły zaprzepaścili dobrą szansę na bramkę.
24' (4-1) - Indywidualna akcja Jakuba Rogalskiego zakończona strzałem w krótki róg i mamy kolejną bramkę dla gospodarzy!
26' W drugiej odsłonie goście wyglądają jakby nie mieli pomysłu na sforsowanie defensywy gospodarzy...
27' (5-1) - Posypała się defensywa graczy w biało-niebieskich koszulkach... Grzegorz Słonina uderza z płaskiego podbicia i zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu!
29' (5-2) - Tomasz Sitko zdobywa bramkę samobójczą! Bardzo niefortunna interwencja gracza z numerem 10.
30' (5-3) - Anioły idą za ciosem! Tomasz Szkwarek zmniejsza stratę do rywala! Zapowiada się ciekawe ostatnie 10 minut spotkania!
31' Michał Trojan uderza po ziemi wprost w dobrze ustawionego Masztalerza!
32' Marcin Majak z dystansu trafia w słupek!
34' W ostatnich minutach lepiej prezentują się przyjezdni! Czy uda im się doprowadzić do remisu!?
34' (5-4) - Po uderzeniu Tomasza Szkwarka piłkę chwyta Jakub Masztalerz i... wpada z nią do własnej bramki! Ależ kuriozalna bramka samobójcza...
35' Szykuje nam się emocjonująca końcówka!
36' (6-4) - Kontra Szpilmacherów! Sam na sam z Mosińskim wychodzi Krzysztof Mor i zdobywa bramkę dla gospodarzy.
37' (7-4) - Mamy po meczu! Grzegorz Słonina zdobywa hattricka!
38' W dogodnej sytuacji Grzegorz Słonina fatalnie pudłuje.
38' (8-4) - Na uderzenie z dystansu zdecydował się Grzegorz Słonina i... mamy kolejną bramkę dla gospodarzy!
40' (9-4) - Krzysztof Kaban zagrywa do Grzegorza Słoniny, a gracz z numerem 4 zdobywa kolejną bramkę!

Hit nie rozczarował! Obie drużyny zafundowały nam świetne widowisko, w którym mieliśmy pełno zwrotów akcji! Zwycięstwo przydało Szpilmacherom i to oni są na najlepszej drodze do zdobycia tytułu mistrzowskiego! Ekipa OBA nie była tą samą drużyną co w ostatnich meczach, brakowało im szczęścia oraz skutecznej gry w defensywie.