16.02 godz. 20:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 4 )
Skład: Chmiel, Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk
Skład: Łagożny, Sobolewski, Bednarz, Kohut, Sołtyński, Dudała, Antkowiak, Duszyński
5' Michał Grobelny
10' Paweł Gorazdowski
13' Paweł Cholewa
17' Paweł Gorazdowski
27' Daniel Kaczmarczyk
9' Radosław Kohut
24' Jacek Dudała
40' Jacek Dudała
Zawodnik meczu: Paweł Gorazdowski (Autor dwóch bramek oraz kapitalnej asysty! Najaktywniejszy gracz w ekipie Lux Torpedy. W dużej mierze przyczynił się do ogrania wyżej notowanego rywala.)

Obie drużyny mają inne cele na obecny sezon. Gospodarze nadal walczą o medale, ich rywale zaś o utrzymanie. Faworytem spotkania wydają się być gracze Elko-Bisu, lecz póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

1' Już przed pierwszym gwizdkiem rozpoczynają się problemy gospodarzy! Na meczu nie zjawił się żaden z trzech goalkeeperów żółto-czerwonych i w bramce Elko-Bisu ujrzymy nominalnego pomocnika - Sebastiana Łagożnego.
2' Uderzenie Daniela Kaczmarczyka z dystansu bez problemów łapie Łagożny.
4' Uderzenie głową Dudały o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Marka Chmiela.
5' (0-1) - Kontrę Lux Torpedy na gola zamienia Michał Grobelny.
7' Jacek Dudała oddaje strzał z dystansu, lecz ta próba okazuje się zbyt lekka i bez problemów wyłapuje ją Chmiel.
9' (1-1) - Artur Sobolewski wystrzeliwuje piłkę w pole karne wprost na głowę Radosława Kohuta, a ten kieruje futbolówkę wprost do bramki i mamy remis!
10' (1-2) - Nie odpuszczają dzisiaj gracze gości! Kolejny strzał na bramkę i kolejne trafienie dla Lux Torpedy. Autorem gola, grający z numerem 17 - Paweł Gorazdowski.
13' (1-3) - Paweł Cholewa decyduje się na strzał sprzed pola karnego i trafia idealnie pod poprzeczkę bramki gospodarzy!
16' Większość akcji rozgrywa się w środkowej części boiska, jedna i druga ekipa nastawiła się na grę z kontry.
17' (1-4) - Elko-Bis na deskach! Paweł Gorazdowski strzałem z dystansu, powiększa przewagę swojej drużyny!
19' Seria rzutów rożnych po stronie gospodarzy. Niestety, żaden ze stałych fragmentów gry nie został wykorzystany i nadal mamy trzybramkową stratę Elko-Bisu...
20' Artur Sobolewski uderza z dystansu, lecz kapitalną paradą popisuje się Marek Chmiel.
21' No to zaczęli! Czy gospodarzą uda się odwrócić losy meczu? A może to gracze Lux Torpedy sensacyjnie ograją faworyta?
23' Mamy rzut wolny dla Elko-Bisu, do piłki podchodzi Jacek Dudała, mocno uderza, ale futbolówka o centymetry mija okienko bramki Marka Chmiela.
24' (2-4) - Rzut wolny przed polem karnym FC Lux Torpedy, do piłki ponownie   podchodzi Dudała i tym razem po jego strzale futbolówka zatrzymuje się w siatce! Bardzo precyzyjne uderzenie gracza z numerem 15!
26' Zabrakło naprawdę niewiele, aby Kamil Bednarz wpisał się na listę strzelców! Tym razem górą bramkarz przyjezdnych - Marcin Chmiel.
27' (2-5) - Paweł Gorazdowski zakręcił Arturem Sobolewskim, dograł piłkę wprost pod nogi Daniela Kaczmarczyka, a ten strzałem "do pustaka" zdobywa bramkę.
29' Zaostrzyła nam się nieco gra, sędzia Miedziński co chwile używa gwizdka!
30' Uderzenie z rzutu wolnego Daniela Kaczmarczyka trafia wprost w mur i futbolówka wychodzi na aut.
32' Przed polem karnym Elko-Bisu faulowany Dubiel. Do piłki podchodzi Kaczmarczyk, markuje strzał i zagrywa futbolówkę do Cholewy, lecz strzał Pawła kapitalnie broni Sebastian Łagożny.
34' - Mamy krótką przerwę w grze, gdyż na boisku leży Jacek Śliz! Na szczęście to nic poważnego i po krótkiej przerwie rozpoczynamy dalszą część spotkania.
37' Rozpoczynamy ostatnie trzy minuty meczu, śmiało można powiedzieć, że zwycięzcę spotkania już znamy!
38' Strzał rozpaczy Bartosza Sołtyńskiego o dobre trzy metry mija bramkę Chmiela!
40' - Za kopnięcie przeciwnika żółtym kartonikiem ukarany Jacek Dudała.

Gracze Elko-Bisu pod koniec sezonu rozczarowują, w dwóch ostatnich spotkaniach odnieśli porażki w fatalnym stylu... Konsekwencja w defensywie, skuteczność pod bramką rywala i sensacja stała się faktem! Po dobrym meczu, gracze FC Lux Torpedy ogrywają pretendenta do medalu.