11.02 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Mosiński, Hubisz, Jacak, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Dziedzic, Markiel
5' Michał Trojan
8' Marcin Majak
13' Piotr Andrzejewski
17' Michał Trojan
17' Marcin Majak
25' Marcin Majak
27' Marcin Majak
34' Mateusz Jacak
38' Piotr Andrzejewski
39' Piotr Andrzejewski
19' Remigiusz Markiel
39' Remigiusz Markiel
Zawodnik meczu: Piotr Andrzejewski (W dzisiejszym meczu wielką klasę pokazał kierownik Aniołów - Piotr Andrzejewski. Piotrek pokazał, że nie tylko potrafi skutecznie wykańczać akcje kolegów, lecz sam także umie takowe akcje wyprowadzić. Trzy bramki zdobyte, dwie asysty - to robi wrażenie. )

Środowy dzień zakończą TLA i Old Blue Angels. Pierwsi od czterach spotkań nie zapunktowali, ich rywale wręcz przeciwnie - są na fali i walczą o miejsce na podium na koniec sezonu. Sam Remigiusz Markiel może nie wystarczyć na dobrze zorganizowaną defensywę "Aniołów". Ciężko będzie błękitnym urwać punkty OBA, ale kto nie spróbuje ten nic nie zyska. TLA na pewno stawi czoła potentatowi, ale czy się postawi? Przekonamy się!

3' Jak na razie żadna z drużyn nie zdołała zdominować rywala, pierwsze minuty to gra w środku pola.
5' (0-1) - Stratę defensywy TLA w środku pola wykorzystuje Michał Trojan, który z zimną krwią pokonuje Marcina Rolirada.
7' Gracze TLK mają problem z przedostaniem się pod pole karne Aniołów. Świetnie blokiem defensywnym swojej drużyny dyryguje Marcin Hubisz.
8' (0-2) - Piotr Andrzejewski zagrywa z autu do Marcina Majaka, a ten strzałem w krótki róg zdobywa bramkę dla OBA.
9' Marcin Majak będąc sam na sam z Roliradem trafia w słupek i piłka wychodzi na aut.
11' Remigusz Markiel zagrywa z autu do Krzysztofa Koniewskiego, ten oddaje strzał, lecz przegrywa pojedynek z Łukaszem Mosińskim.
13' (0-3) - Strzał Michała Trojana przed siebie wybija Marcin Rolirad, do wyplutej piłki dopada Piotr Andrzejewski i strzałem przy słupku powiększa prowadzenie swojego zespołu.
15' Strzał z dystansu Markiela na rzut rożny zbija Łukasz Mosiński.
17' (0-4) - Michał Trojan zagrywa do Marcina Majaka, a ten strzałem w krótki róg powiększa prowadzenie swojego zespołu.
17' (0-5) - Majak rewanżuje się Trojanowi i mamy kolejną bramkę dla ekipy Piotra Andrzejewskiego.
19' (1-5) - Krzysztof Koniewski z rzutu rożnego zagrywa do Remigiusza Markiela, a ten strzałem z dystansu zdobywa bramkę honorową.
22' Marcin Majak uderza potęznie na bramkę TLA, ale świetną interwencją popisuje się Marcin Rolirad.
24' Remigiusz Markiel strzałem z dużego palca starał się zaskoczyć Mosińskiego, lecz z pomocą bramkarzowi przyszedł Mateusz Jacak, który głową wybił piłkę na aut.
25' (1-6) - Marcin Majak wyszedł sam na sam z Marcinem Roliradem, minął bramkarza i ze spokojem wpakował futbolówkę do pustej bramki.
27' (1-7) - Marcin Majak będąc oko w oko z Roliradem, położył bramkarza i "wrzucił" piłkę do bramki.
29' Po raz kolejny próbował Marcin Majak, lecz tym razem minimalnie się pomylił.
31' Remigiusz Markiel zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, lecz na jego nie szczęście świetną interwencją popisał się Łukasz Mosiński.
32' Marcin Majak wychodzi sam na sam z Marcinem Roliradem, lecz tym razem fatalnie pudłuje.
32' Remigiusz Markiel podrzucił sobie piłkę, a następnie uderzył z woleja. Niestety udezenie było nieczyste i bez problemu zdołał je obronić Łukasz Mosiński.
33' Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Krzysztof Koniewski, lecz uderzył wprost w bramkarza.
34' (1-8) - Po podaniu Piotra Andrzejewskiego na listę strzelców wpisuje się Mateusz Jacak, który bardzo precyzyjne strzałem z dystansu pokonuje Marcina Rolirada.
37' Po raz kolejny uderza Majak, lecz ta próba bardzo nieudana.
38' (1-9) - Piotr Andrzejewski załamał akcję do środka, wyszedł sam na sam z bramkarzem i precyzyjnym strzałem w prawy róg zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.
39' (1-10) - Kolejny strzał Piotra Andrzejewskiego i mamy hattricka.
39' (2-10) - W ostatniej akcji spotkania Remigiusz Markiel zmniejsza staratę do rywala.

OBA po raz kolejny potwierdziło swoje aspiracje do zwycięstwa w II edycji Wrocbal OFC w grupie A. Kolejny mecz i kolejne wysokie zwycięstwo, ich statystyki to 57 bramek zdobytych, z czego 49 w pięciu ostatnich pojedynkach! TLA znajduje się na odmiennym biegunie, 66 bramek straconych, w czym 56 w pięciu ostatnich meczach. W następnej kolejce OBA powalczy z Szpilmacherami, TLA zmierzy się z Rewelacją Sezonu.