11.02 godz. 20:40, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 5
( 3 : 2 )
Skład: Resel, Cholewa, Gorazdowski, Śliz, Grobelny, Dubiel, Kaczmarczyk, Waryas
Skład: Beltran, Castellanos, Sanchez, Urrestarazu, Eizaguirre, Dudzik, Nieto, Przybysławski
1' Daniel Kaczmarczyk
5' Michał Grobelny
24' Paweł Gorazdowski
33' Paweł Gorazdowski
38' Paweł Cholewa
6' Gorka Urrestarazu
16' Alvaro Castellanos
19' Gorka Urrestarazu
37' Alvaro Castellanos
Zawodnik meczu: Paweł Gorazdowski (Gracz który odwrócił losy meczu! Paweł zdobył dwie bardzo ważne bramki, które pozwoliły zgarnąć komplet w spotkaniu outsiderów.)

O premierową wygraną w lidze, walczyć będzie Aurrera Polska, która podejmie FC Lux Torpedę. Obie ekipy w tabeli dzieli zaledwie różnica jednego punktu i w razie wygranej "Obcokrajowców", wtedy przegonią Oni w tabeli "Torpedy", które wcale nie zamierzają dawać dużego pola do popisu rywalowi. Nikt nie ma zamiaru być tym ostatnim na koniec sezonu, tak więc mogą tutaj kości trochę trzeszczeć!

1'   (0-1) - Ależ błąd Gotzona Eizaguirre, który puszcza między nogami strzał Daniela Kaczmarczyka. Asystę przy tym golu zalicza Michał Grobelny.
3' Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn... Po jednej i drugiej stronie mamy dużo prostych strat...
5'   (0-2) - Michał Grobelny wykorzystuje zbyt krótkie wybicie piłki przez bramkarza Aurrery i zdobywa drugą bramkę dla Lux Torpedy.
6'   (1-2) - Stratę do rywala zmniejsza, strzałem do pustaka - Gorka Urrestarazu.
8' Na indywidualny rajd zdecydował się David Beltran, który mija dwóch rywali, a następnie uderza na bramkę. Świetną interwencją przy tym strzale popisał się Rafał Resel.
10' Kaczmarczyk zagrywa z autu do Grobelnego, lecz strzał tego drugiego kompletnie mu nie wyszedł.
12' Ciekawie zapowiadała się kontra Lux Torpedy, lecz na futbolówce potknął się Michał Grobelny...
16'   (2-2) - Bardzo sprytny strzał z rzutu wolnego - Alvaro Castellanosa, który zaskakuje Rafała Resiela i znowu mamy remis.
19'   (3-2) - Gorka Urrestarazu strzałem z powietrza pokonuje Rafała Riesiela.
22' Druga odsłona zaczyna się od ataków FC Lux Torpedy, którzy za wszelką cenę starają się doprowadzić do wyrównania.
24'   (3-3) - Michał Grobelny zagrywa do Pawła Gorazdowskiego, a ten strzałem do pustej bramki doprowadza do remisu.
27' Po zagraniu ręką gracza Lux Torpedy, gola zdobywa Grzegorz Waryas, lecz bramka nie zostaje uznana. Bardzo dobra decyzja sędziego Miedzińskiego.
29' Remis nie zadowala żadnej z ekip, zawodnicy obu drużyn chcą zagarnąć komplet w tym spotkaniu.
31' Po strzale Daniela Kaczmarczyka świetną paradą popisuje się Gotzon Eizaguirre.
33'   (3-4) - Paweł Gorazdowski dobija strzał Daniela Kaczmarczyka i mamy bramkę dla Lux Torpedy!
35' W starciu Resel - Beltran, górą ten pierwszy i nadal na prowadzeniu mamy FC LT.
37' - Za powstrzymanie wychodzącego sam na sam rywala, czerwonym kartonikiem ukarany Alvaro Castellanos.
38'   (3-5) - Przyjezdni wykorzystują grę w przewadze! Na listę strzelców wpisuje się Paweł Cholewa.

Spotkanie to przypominało przejażdkę rollercoasterem, wynik w tym pojedynku zmieniał się niczym obraz w kalejdoskopie. Pierwsze minuty to dominacja FC Lux Torpedy, która dość szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. Na ich nieszczęście, końcówka pierwszej odsłony należała do rywali, którym z nawiązką udało się odrobić straty. W drugich dwudziestu minutach oglądaliśmy mniej bramek, ale strzelała je tylko jedna ekipa - FC Lux Torpeda i to oni po końcowym gwizdku cieszyli się z cennego zwycięstwa.