04.02 godz. 22:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 5 : 3 )
Skład: Knitter, Grześkowiak, Rydzyński, Wawrzyniak, Baros, Łakomski, Mordarski, Nelle, Rodriguez-Lovera, Mamczak
Skład: Mosiński, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Szkwarek, Trojan
2' Konrad Nelle
16' Bruno Rodriguez-Lovera
19' Tomasz Mordarski
21' Jacek Łakomski
26' Konrad Nelle
38' Arkadiusz Wawrzyniak
3' Tomasz Szkwarek
7' Michał Trojan
11' Michał Trojan
13' Michał Trojan
15' Tomasz Szkwarek
21' Tomasz Szkwarek
22' Tomasz Szkwarek
27' Michał Trojan
36' Piotr Andrzejewski
37' Przemysław Mamczak (Gol samobójczy)
39' Michał Piwowarczyk
Zawodnik meczu: Tomasz Szkwarek (Pod nieobecność Majaka i Hubisza to gracz z numerem 6 wiął ciężar gry na swoje barki i poprowadził Anioły do zwycięstwa. Na wyróżnienie zasługuje autor 4 trafień Michał Trojan.)

Środę zakończy grupa A, w której główny aspirujący do tytułu mistrzowskiego - Old Blue Angels podejmie solidną Rewelację Sezonu. Cele obu zespołów są podobne, ale "Anioły" wydają się mieć większy potencjał od swoich rywali. Obie drużyny dzielą tylko trzy oczka i obie na pewno nie odpuszczą! Mecz ten będzie również pojedynkiem dwóch świetnych snajperów - "Szerszenia" - Konrada Nellego i "Anioła" - Michała Trojana. Obaj ośmiokrotnie pokonywali już bramkarzy rywali i ciekawe kto okaże się lepszy w bezpośrednim pojedynku!

1' Anioły dzisiaj grają bez swoich najmocniejszych dział, czyli Marcinów - Majaka i Hubisza.
2' (0-1) - Konrad Nelle strzałem głową pokonuje Łukasza Mosińskiego.
3' (1-1) - Krótko trwała radość Szerszeni, do remisu doprowadza Tomasz Szkwarek.
5' Konrad Nelle otrzymuje wspaniałe podanie z głębi pola, lecz będąc sam na sam z bramkarzem, minimalnie się myli.
6' Będąc sam na sam z bramkarzem Jarosław Grześkowiak fatalnie kiksuje!
7' (2-1) - Ależ dobry dzień ma dzisiaj Adrian Miedziński! Po puszczeniu przywileju korzyści, bramkę dla OBA zdobywa Michał Trojan. Asystę przy tym golu zanotował Tomasz Szkwarek.
8' "Nie wykorzystane sytuację lubią się mścić" - potwierdzenie na te słowa można znaleźć w dzisiejszym meczu, a dokładniej w 5, 6 i 7 minucie spotkania.
11' (3-1) - Piotr Andrzejewski zagrywa z rzutu rożnego do Michała Trojana, a ten po raz drugi w dniu dzisiejszym wpisuje się na listę strzelców.
13' (4-1) - Fatalne wznownie akcji przez Przemysława Mamczaka, który zagrywa futbolówkę wprost pod nogi Michała Trojana. Michał nie zwykł marnować takich prezentów i z premedytacją kompletuje hattricka!
15' (5-1) - Tomasz Szkwarek strzałem z dużego palca, zwiększa prowadzenie Old Blues Angels.
16' (5-2) - Rzut wolny dla Rewelacji Sezonu. Do piłki podchodzi Piotr Rydzyński, uderza piekielnie mocno i futbolówkę przed siebie wybija Łukasz Mosiński. Do bezpańskiej piłki dobiega Bruno Lovera i zmiejsza straty do Aniołów.
19' (5-3) - Gola po kontrze zdobywa Tomasz Mordarski. Już tylko dwoma bramkami prowadzą gracze OBA. To trafienie zapowiada nam ciekawe drugie 20 minut.
21' - Czerwony kartonik za powstrzymanie wychodzącego sam na sam Tomasza Szkwarka ogląda Jacek Łakomski. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Jacka.
21' (6-3) - Rzut wolny dla Aniołów na gola zamienia Tomasz Szkwarek.
22' (7-3) - Kolejna akcja i kolejny gola Tomasza Szkwarka. Bardzo skuteczny jest dzisiaj grający z numerem 6 zawodnik Aniołów.
25' Trwa oblężenie bramki Rewelacji Sezonu. Podopieczni Arkadiusza Wawrzyniaka przeżywają trudne chwile na boisku.
26' (7-4) - Konrad Nelle zmniejsza straty swojego zespołu.
27' (8-4) - Strzałem w krótki róg Przemysława Mamczaka pokonuje Michał Trojan.
30' Tomasz Mordarski uderza z połowy boiska, lecz trafia tylko w słupek.
33' Konrad Nelle przedarł się przez obronę niczym prawdziwy taran, lecz przegrał pojedynek z Łukaszem Mosińskim.
36' (9-4) - Piotr Andrzejewski, będąc oko w oko z Przemysławem Mamczakiem nie myli się i zdobywa kolejną bramkę dla swojego zespołu.
37' (10-4) - Po strzale Michała Piwowarczyka piłka odbija się od słupka, trafia w ręce Przemysława Mamczaka, po czym wpada do bramki.
38' (10-5) - Arkadiusz Wawrzyniak zmniejsza straty do rywali. Szkoda, że tak późno...
39' (11-5) - Tomasz Szkwarek piętką zagrywa do Michała Trojana, a ten bez trudów pokonuje goalkeepera Szerszeni.

Mecz wyrównany do 21 minuty, kiedy to Jacek Łakomski za nieodpowiedzialny faul, otrzymał czerwony kartonik. W tym momenice Anioły (Szkwarek) wykorzystali grę w przewadze i wbili rywalom dwie bramki. Po tych ciosach, gospodarze osiągnęli czterobramkową przewagę i do końca spotkania sukcesywnie ją powiększali. Dzięki temu zwycięstwu OBA depcze po piętach Szpilmacherom i coraz częściej wymieniane jest w gronie faworytów do końcowego triumfu.