04.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
M.W. Trade
3 : 5
( 1 : 1 )
Skład: Masztalerz, Kalinowski, Paukszt, Kniaź, Kaban, Hauzer, Murdzek, Mor, Sitko, Zdnowski, Rogalski
Skład: Borowski, Woźniak, Garczarek, Cegła, Biegański, Małkowski, Biela, Ciupiński
5' Grzegorz Paukszt
21' Marcin Murdzek
23' Marcin Murdzek
32' Łukasz Hauzer
37' Jakub Rogalski
13' Bartłomiej Biela
30' Andrzej Ciupiński
40' Krzysztof Garczarek
Zawodnik meczu: Jakub Rogalski (Robił najwięcej zamieszania pod bramką Trejderów. Swój dobry występ przypieczętował golem zdobytym w końcówce spotkania.)
M.W Trade - Szpilmacherzy to również będzie interesujące starcie, ale tym razem w górze tabeli. "Szpilkom" mimo, że są liderem, nie można z góry przypisywać kolejnych trzech punktów. "Trejderom" ciężko będzie zaskoczyć utytułowanego przeciwnika, ale mają oni fenomenalnego Karola Cegłę! Zawodnik ten będzie musiał toczyć zacięte pojedynki z Grzegorzem Pauksztem i Jakubem Masztalerzem. Gdy zespół Rafała Anioła powstrzyma supersnajpera rywali - będzie wtedy o krok od zwycięstwa, które jest bardzo ważne w kontekście walki o majstra! M.W w wypadku porażki - praktycznie może pożegnać się z mistrzowskim tytułem.

3' Jedni i drudzy grają bardzo ostrożnie, od razu widać jak dużą rangę ma dzisiejsze spotkanie.
3' Krzysztof Mor sam na sam z Tobiaszem Borowskim, lecz górą bramkarz M.W.Trade.
4' Mor do Zdanowskiego, lecz po raz kolejny górą Borowski.
4' Indywidualna akcja Pawła Kalinowskiego, ale po raz kolejny górą Tobiasz Borowski.
5' (0-1) - Rzut wolny dla Szpilmacherów! Do piłki podchodzi Grzegorz Paukszt i strzałem po ziemi zdobywa prowadzenie dla przyjezdnych.
7' Strzałem sprzed pola karnego Tobiasza Borowskiego próbował zaskoczyć Krzysztof Kaban, lecz minimalnie się pomylił i mamy aut bramkowy.
10' Od samego początku lepiej prezentują się zawodnicy Szpilek, ich kolejne bramki zdają się wisieć w powietrzu.
12' Coraz śmielej zaczynają grać Trejderzy, czy uda im się doprowadzić do remisu?
13' (1-1) - Bartłomiej Biela wykorzystuje błąd Masztalerza i doprowadza do remisu.
15' Karol Cegła uderza z pierwszej piłki, lecz futbolówka po jego strzale obija słupek i wychodzi na aut bramkowy.
16' Paweł Kalinowski uderza z woleja, ale piłka po jego strzale trafia w słupek... Zabrakło naprawdę niewiele, aby ponownie objąć prowadzenie.
18' Ależ świetna interwencja Tobiasza Borowskiego, który obronił strzał z metra Tomasza Sitko!
19' Dwukrotnie uderzał Jakub Rogalski, ale oba strzały o milimetry minęły bramkę M.W.Trade.
20' Mamy rzut karny dla Trejderów - Jakub Rogalski fauluje Kamila Biegańskiego. Do piłki podchodzi Karol Cegała i... trafia w poprzeczkę. Zaprzepaszczona świetna szansa na objęcie prowadzenia.
21' (1-2) - Marcin Murdzek strzałem z dystansu wyprowadza Szpilmacherów na prowadzenie.
23' (1-3) - Marcin Murdzek wykorzystuje błąd Kamila Biegańskiego i zdobywa drugą bramkę w tym spotkaniu.
25' Bartłomiej Biela uderza z dystansu, ale trafia w dobrze ustawionego Jakuba Masztalerza.
27' Kontra M.W.Trade przerwana przez powracającego Pawła Kalinowskiego. W tej akcji niebywałym sprintem popisał się doświadczony kapitan Szpilmacherów.
29' Na strzał z dystansu zdecydował się Andrzej Ciupiński, ale pomylił się o milimetry...
30' (2-3) - Andrzej Ciupiński strzałem z dystansu zmniejsza stratę do rywala.
32' (2-4) - Łukasz Hauzer po podaniu Marcina Murdzka powiększa prowadzenie gości.
34' Wojciech Woźniak przegrywa pojedynek z Jakubem Masztalerzem! Świetne skrócenie kąta przez goalkeepera przyjezdnych.
35' Łukasz Hauzer ładnie "załamał" przeciwnika, lecz jego strzał okazał się minimalnie niecelny.
36' Świetną paradą popisuje się Tobiasz Borowski, którzy nogami obronił strzał Marcina Murdzka.
37' (2-5) - Jakub Rogalski kończy emocje w tym spotkaniu! Już trzy bramki przewagi Szpilmacherów i chyba mamy po meczu!
39' Ale pudło Tomasza Sitko, który z metra nie trafił do pustej bramki.
40' (3-5) - Kontra M.W.Trade i bramkę zdobywa Krzysztof Garczarek.

Bardzo dobre widowisko zafundowały nam obie ekipy, komplet punktów w tym spotkaniu trafił do drużyny bardziej doświadczonej. Dzięki temu zwycięstwu Szpilki obroniły pozycję lidera i są na najlepszej drodze do końcowego triumfu w II edycji Wrocbal OFC. Zawodnicy M.W.Trade poprzez utratę punktów ostudzili swoje mistrzowskie aspiracje, teraz do końca sezonu pozostała im walka o ligowe podium.